Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria EC020 (Parný valec)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Fúria EC020 (Parný valec)

    A proč má 60 a ne původních 50? To je takový rozdíl v ceně?
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      O: Fúria EC020 (Parný valec)

      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
      A proč má 60 a ne původních 50? To je takový rozdíl v ceně?
      Skladove zasoby mozno cena, neviem.
      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
      Furiatune homepage

      Komentovat


        O: Fúria EC020 (Parný valec)

        Ahoj, ako pokracujes? Kedy sa zacne predavat Furia od Lothareka? Trosku to tu chcem ozivit Dockame sa prototypu na Remate?
        WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

        Komentovat


          O: Fúria EC020 (Parný valec)

          Vcera som dostal mail od Premka, ze karty su hotove. Vyroba sa vliekla dlho, pretoze sa vyskytli komplikacie, Premek utrpel zranenie ruky pri treningu bojoveho umenia, neskor sme nevedeli zohnat dodavatela pamati DRAM s dostatocnym mnozstvom na sklade a takto sa to nabalovalo. Paralelne ako mi to zdravie, cas dovolovalo, som doladoval jadro logiky MC68EC020, v sucastnosti posledna aktualizacia Firmware pre CPLD vychadza z jadra MC68030. Aktualne je k dispozicii update (Aprilove) pre FuriaEC020 R2 pre moje aj testovacie karty Lotharek (White). V utorok sa mi ma Premek ozvat co ma nove, v skratke tolko.

          Planujem preportovat sucasne jadro aj na starsie Furia EC020 R1, no musi mi niekto tu kartu zapozicat pretoze ma iba R2. Furia EC020 R2 ma lepsie navrhnuty FastRAM kontroler a tak sa pamate zahrievaju minimalne oproti starsej R1 co by bolo plus. Tiez je vyladeny IDE-speed co u R1 nie je uplne dotiahnuty do konaca.
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            O: Fúria EC020 (Parný valec)

            Tak nova logika pre Furia EC020 R1/28MHz je prekopnuta s aktulanej poslednej verzie R2. Cakam uz iba na kartu R1 od uunek-a, ten bol ochotny kartu zapozicat. Ak vsetko dobre pojde tak na AmigaPointe budem robit Grupen Flash, tak R1 doneste si svoje karty na preprogramovanie support je free.
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              Update

              Nove informacie od vyrobcu Lotharek, info prebrane s Facebook - RetroAmi

              "Furia EC020: The manufacturer informed us about the completion of the assembly of the first 100 units of the card. At the moment the card are awaiting testing and installation of radiators."

              Doma mam este asi 5 nedokoncenych kariet, tym ukoncim vyrobu Furia EC020, tie budu rosposlane podla zoznamu. Turbokarty dalej bude distribuovat Lotharek a RetroAmi na svojich e-shop. Support Firmware budem zastresovat dalej.

              Priebezne, mam v teste nove jadro pre starsiu kartu Furia EC020 R1/28MHz, logika riesi lepsiu kompaktibilitu 68000 <-> 68020 a tiez znizenie tepelnej straty DRAM pamati. IDE Speed nebude taky vykonny ako u R2, pretoze karta vyuziva chybu v Gayle-01 ktora sa da vyuzit iba ak je CPU asynchrone taktovane.
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                Plna krabica Furii

                Premek mi poslal fotku kariet pripravenu na vyskladnenie do e-Shop Lotharek a RetroAmi.
                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: nsmaila4.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 80,0 KB
ID: 108379
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  Riesenie problemu CF

                  Chcel by som poziadat uzivatelov Furia EC020, aby skusily otestovat co najvacie spectrum CF kariet na IDE a napisali mi spravu ktore karty nespolupracuju s akceleratorom. Chcem sa zamerat na tuto problematiku a vyriesit ju. BTW Kingstone nechodi, dakujem!
                  Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                  Furiatune homepage

                  Komentovat


                    O: Fúria EC020 (Parný valec)

                    Teď zrovna na EAB řešil nějaký američan, že si koupil Fúrii v2 a zajímá se jak jí nejlíp uchytit k desce. Úžasný elosvětový úspěch, Borisi!
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      O: Plna krabica Furii

                      Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                      Premek mi poslal fotku kariet pripravenu na vyskladnenie do e-Shop Lotharek a RetroAmi.
                      [ATTACH=CONFIG]6126[/ATTACH]

                      Opravdu koukám jak dokáže být někdo šikovnej !!!!! Klobouk dolů. Jaká je cena?

                      Komentovat


                        O: Fúria EC020 (Parný valec)

                        Podivej se do zminenych e-shopu.

                        Komentovat


                          O: Fúria EC020 (Parný valec)

                          Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                          Teď zrovna na EAB řešil nějaký američan, že si koupil Fúrii v2 a zajímá se jak jí nejlíp uchytit k desce. Úžasný elosvětový úspěch, Borisi!
                          Dakujem, ale nemyslim. Teraz zacinaju vyskakovat problemi pretoze neboli dodrzane doporucenia pri vystavbe HW.
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            O: Fúria EC020 (Parný valec)

                            Tak máme tu spokojných majiteľov Fúrií, kde boli dodržané doporúčania pri výstavbe. Takže má niekto smolu a Ty to s najvačšiou pravdepodobnosťou niesi.
                            Amiga - PMD 85

                            Komentovat


                              O: Fúria EC020 (Parný valec)

                              No to koncového zákazníka asi nebude moc zajímat, že. Ve finále to nebude ani vina Lotharka, který to celé posral, ale neschopnost za nefunkčnost padne na Bobooa. Proto to Boboo řešit musí, je v tom jeho pověst. Já jen doufám, že má Boboo z prodeje těch karet taky nějaký ten zisk, nejen práci na víc.
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat


                                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                                Já jen doufám, že to ten Lotharek Boboovi taky zaplatí, tu práci navíc a ještě by k tomu měl připojit omluvu!
                                Amiga - PMD 85

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X