Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria EC020 (Parný valec)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #91
    O: Fúria EC020 (Parný valec)

    Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
    Mna jebne.

    To je akcelerator ktory som si predbezne navrhol este aj pouzite FPGA je rovnako ako to co sa mi tu hupe na nastenke.


    Asi budem musiet vyhrat v sportke a dat vypoved. Uz treti amiga napad ktory robi niekdo a planoval som ho aj ja
    Ale to nie je novinka, Majsta na to maka uz skoro 2 roky, pamatam si ked mi na Facebooku o tom pisal co ma v umysle.
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #92
      O: Fúria EC020 (Parný valec)

      A my sme sa otom bavili este v case ked si zacal robity furiu 628 To je o rok viac

      Takze by som sa mal FAKT nad sebou zamysliet.

      Komentovat


        #93
        O: Fúria EC020 (Parný valec)

        "Mam otazku, aky dlhy cas vydrzi ACA-630 nepretrzitom chode bez padu systemu? Ma to niekto otestovane? "

        podle teploty okoli, v 18-20 stupnich to jede klidne cely den
        vo padech v teple ti povi svoje Predseda
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #94
          O: Fúria EC020 (Parný valec)

          No ano, ale to je do jiného tématu. Tady by to bylo offtopic.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #95
            O: Fúria EC020 (Parný valec)

            Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
            No ano, ale to je do jiného tématu. Tady by to bylo offtopic.
            Ani nie, sucastnosti testujem co Furia 32-Bit znese, aktualne robim test co akcelerator vydrzi pri extremnom zatazeni. Najlepsie ako otestovat stabilitu pri maximalnom zatazeni CPU, FPU a FastRAM je LightWave3D. A600 s Furiou bezi uz 45 hodin v kuse, zatial system drzi ako hluchy dvere a cca za 8 hodin by mala byt animacia vy-rendrovana. Teplota CPU pri pasivnom chladeni je 41°C, pamate maju 52°C bez chladica a FPU ma 36°C. Amiga je zakrytovana.
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #96
              O: Fúria EC020 (Parný valec)

              Včera jsem ti to psal do SZ.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #97
                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                Včera jsem ti to psal do SZ.
                Ano, spravu som si precital, vdaka za info
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  #98
                  O: Update

                  Because of FPU, this will be most advanced 020 card for the A600. Even maprom in my Ninetails card can't match for that.

                  // Dalsia z uloh je vytvorenie Logiky pre autodetekciu FPU ak je sockete akceleratora. //

                  Look at SENSE pin on FPU.

                  BERR = cpuspace & coppercom & mc68881 & !SENSE & !BGACK; - Dave Haynie archives / A2620 / u306.pld
                  Naposledy upravil Rafal; 14.03.2013, 21:16:22.

                  Komentovat


                    #99
                    O: Fúria EC020 (Parný valec)

                    No mě jak kdy, mistnost 24 stupňů 1h, 1:20h, 2h podle toho jakou hru jsem hrál. Jak jsem tam dal ventilátor, tak se mi to nestalo. Dýl než 4h jsem nehrál, nedostatek času.

                    Komentovat


                      Furia boards.library

                      Dnes som obdrzal mail od Marcus Gerards (v sucastnosti prebral aktualizovanie boards.library), od nasledujucej verzie bude sucastou aj akcelerator Furia S628 + FuriaRAM, tiez aj nova karta Furia-32Bit (pracovny nazov EC020)

                      Este musim dat ziadost o registraciu ID Manufacturer do Hyperion, pod znacku Furia.
                      Naposledy upravil Boboo; 28.03.2013, 12:53:00.
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        O: Fúria EC020 (Parný valec)

                        Jsi slavný. Taky si to zasloužíš.
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          Update

                          Blizim sa k vytuzenemu finish-u, v poslednych dnoch som nemal moc cas na programovanie logiky pre akcelerator Furia 32-Bit . Myslim, ze tato prestavka mi dost pomohla a mal som moznost vycistit si hlavu. Ale teraz k novinkam.
                          - SlowFAST fix, zmena casovania, tato pamat uz svojim nazvom naznacuje, ze sa jedna o pomalu Fastku (neprava FastRAM). SlowFAST som spomalil na uroven rychlosti ChipRAM pretoze pri realokalizacii Kickstart v1.2 a v1.3 dochadzalo k problemom, KS 1.x je silno viazany na SlowFAST pamat.
                          - Pridanie dalsej FastRAM z nevyuzitej oblasti adresneho priestoru, tato pamat sa mapuje SW. Konecna velkost FastRAM je 8MB ZorroII + 1,5MB SlowFAST + 1,5MB SW, spolu 11MB FastRAM.
                          - DRAM Refresh automat, novy algoritmus pre obnovenie CAS/RAS. Pri velkom napore do FastRAM, nebolo mozne obnovit pamatove bunky DRAM a doslo k poskodeniu dat. Refresh automat riesi tento problem.
                          End Status 99%, na margo Furia 32-Bit presla zatazovim testom 50 hodin nonstop bez skolabovania, na test som vyuzil LightWave3D a pocitanie animacie
                          Naposledy upravil Boboo; 30.03.2013, 13:54:19.
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            O: Fúria EC020 (Parný valec)

                            Myslim, ze je pro to vystizne slovicko WOW!

                            Komentovat


                              O: Fúria EC020 (Parný valec)

                              Impressive !
                              A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

                              Komentovat


                                O: Update

                                Super ! Tešíme sa !


                                Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                                Blizim sa k vytuzenemu finish-u, .....End Status 99%, na margo Furia 32-Bit presla zatazovim testom 50 hodin nonstop bez skolabovania, na test som vyuzil LightWave3D a pocitanie animacie
                                A1230, A1260, A600, Furia EC02, S628, A2K | ZX 81, Spectrum 48, 48+, 128, +2A, +2B | Sord M5 | C 64 |Atari 1040 STFM, 800 XE, XL | Didaktik Kompakt, M, Gama | Ondra | PMD 85 | PP 01 | Sharp MZ-721

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X