Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria EC020 (Parný valec)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Fúria EC020 (Parný valec)

    Chcel by som skor dat do pozornosti ludi, co stali za projektom, su to hlavne ty co ma financne podporili pri vyvoji HW ale taktiez a aj inou formou, ci uz moralnou, alebo radami ci napadmi. Tyto ludia su sucastou projektu Furia a bez nich by sa uzivatelia netesili s tohoto kusku HW pre Amigu. Pri vsetkej skromnosti, som rad, ze vynalozena namaha mala zmysel a tak aj vyssiu pridanu hodnotu ako spokojnost Vas vsetkych.
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      O: Fúria EC020 (Parný valec)

      Sakra, že ja niesom na tie turbokarty
      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        O: Fúria EC020 (Parný valec)

        Zajímalo by mě, používá někdo v A600 spolu s Furií také nějaké rozříření Chipky od Jense?
        A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

        Komentovat


          O: Fúria EC020 (Parný valec)

          Jo, Fúrii s A604n a indivisionem ecs... žádný problém jsem nezaznanenal.
          Naposledy upravil springy; 08.06.2016, 21:37:59.

          Komentovat


            O: Fúria EC020 (Parný valec)

            Mně občas nenajede chipka z A604n. Stane se to jednou z cca 20 případů. Domnívám se, že by mělo stačit vše rozebrat a vyčistit, ale nedostal jsem se k tomu. Divné je, že Indivision, který je posazen na A604n, funguje i v případě 1MB chip. Až na tuhle maličkost jsem velmi spokojen.
            Moje konfigurace je: Furia, A604n a Indivision ECS.
            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
            -----------------------------------------------
            Líbí se mi Retropolis

            Komentovat


              O: Fúria EC020 (Parný valec)

              A604n z nejnovějším provedením totiž nechodí na A600 s revizemi 1.3 a staršími. Naštěstí ale už zveřejnil fix, který tento problém vyřeší (ověřil jsem). Ale zajímalo by mě, jestli má někdo A604n ze starší várky a používá jej s deskou 1.3. S ní totiž sice na první pohled chodí, ale u mě způsobuje problémy s IDE (dokonce i v bootmenu u disků nesrozumitelné znaky). Nevím jestli je to nekompatibilita s fúrií nebo jen podobná nekompatibilita z deskou A600.
              Naposledy upravil Amigoun; 08.06.2016, 23:58:16.
              A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

              Komentovat


                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                Já mám desku A300 rev. 1 a zádný problém jsem nezaznamenal.

                Komentovat


                  O: Fúria EC020 (Parný valec)

                  Autorem citovaného textu je Amigoun Přejít na původní příspěvek
                  A604n z nejnovějším provedením totiž nechodí na A600 s revizemi 1.3 a staršími. Naštěstí ale už zveřejnil fix, který tento problém vyřeší (ověřil jsem). Ale zajímalo by mě, jestli má někdo A604n ze starší várky a používá jej s deskou 1.3. S ní totiž sice na první pohled chodí, ale u mě způsobuje problémy s IDE (dokonce i v bootmenu u disků nesrozumitelné znaky). Nevím jestli je to nekompatibilita s fúrií nebo jen podobná nekompatibilita z deskou A600.
                  Cez vikend sa na to mozem pozriet, mam 604n s prvej rady, este nerozbalene rozsirenie. Cital som vyjadrenie Jensa ohladom toho fixu, dobre mienena vec o co sa snazil len to nevypalilo dobre.
                  To co si pisal o probleme s IDE moze to byt dlhym kablom k CFke, pravdepodobne rusenie s vonkajseho okolia. Videl som na nejakych starsich fotkach, ze mas redukciu od Kippera. Na tej doske CFky su dlhe datove vodice, skus nieco nad tym pospekulovat - ber to ako tip.
                  Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                  Furiatune homepage

                  Komentovat


                    O: Fúria EC020 (Parný valec)

                    Momentálně jedu s fixnutou A604n z nejnovější várky a zatím ok, problém s IDE se tu neobjevil. Kablík tam je cca 20cm, ale mám ho protažený ven skrz PCMCIA, abych mohl snadno přetahovat data.
                    A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                    Komentovat


                      O: Fúria EC020 (Parný valec)

                      Mám revizi 1.5. Kde jsou k tomu problému a fixu další info?
                      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                      -----------------------------------------------
                      Líbí se mi Retropolis

                      Komentovat


                        O: Fúria EC020 (Parný valec)

                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          O: Fúria EC020 (Parný valec)

                          Poliaci su na Fúriu pripravený. Na Allegru sa ponúka celá rada štítkov pre A600, ale aj pre ostatné Amigy.

                          Komentovat


                            O: Fúria EC020 (Parný valec)

                            Titulka připravovaného podzimního čísla Amiga Future .
                            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                            -----------------------------------------------
                            Líbí se mi Retropolis

                            Komentovat


                              O: Fúria EC020 (Parný valec)

                              Sorry ale co je Furia 33? Takže já mám Fúriu 37 a Blizzard 50?
                              Naposledy upravil jack-3d; 12.08.2016, 01:50:14.
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                                Konečne si Nemci všimli, že sa Furia EC020 celkom úspešne predáva.



                                New Furia accelerator for Amiga 600 includes a 680EC020 CPU at 33Mhz, a MC68882 FPU at 40Mhz, and 9.5MB of RAM.


                                Pozerám, že v každom obchode sa ponúka pod iným názvom. To sú ale blázni. Španiely v AmigaStore.eu ju ponúkajú pod názvom Furia 33 MHz + FPU for Amiga 600. Tak zrejmä odtiaľ ten názov FURIA 33. Ešte by ju mohli dať do ponuky na Vesalia.de a amigakit.com, tam sú ortodoxne ponúkane len Jensové turbokarty.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X