Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria EC020 (Parný valec)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Fúria EC020 (Parný valec)

    To je prostě SanDisk, ověřená kvalita. Říkám to pořád - vyprdněte se na Kingstony, Transcendy apod.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      O: Fúria EC020 (Parný valec)

      Mám v Amize 32 GB verzi. Šlape též skvěle. Nedávno tu byl lokální kamarád amigista s Kingstony, že mu nefungují v PCMCIA redukci. Problém nebyl v jeho systému, ale v Kingstonech obecně. Dostal Sandisk s hrama a myslím, že spokojenost.
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        O: Fúria EC020 (Parný valec)

        Furia od 10:50!

        Komentovat


          O: Fúria EC020 (Parný valec)

          Ta Furia je proste "hezka"
          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

          Komentovat


            Furia EC020/28MHz R1

            Po case som sa opat vratil k pokracovaniu portovania logiky z Furia EC020/33MHz R2 na starsiu verziu R1 ako som to prislubil uzivatelom. Ucelom je vyhotovit upgrade logiky, ta by mala zahrnat lepsi pracu s WHDLoad a upravu nefunkcneho IDE akceleratora (vyzaduje Gayle-01).

            Aktualne je logika v testovani, ak vsetko dobre dopadne upgrade bude k dispozicii.

            Rozsirene info o kartach
            R1 - 28MHz
            R2 - 33MHz a 37,5MHz
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              O: Fúria EC020 (Parný valec)

              Furia od 6:48

              Komentovat


                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                co je to za verzi Adooma??? Velice slušný

                Komentovat


                  O: Fúria EC020 (Parný valec)

                  Autorem citovaného textu je DRAGON2001 Přejít na původní příspěvek
                  co je to za verzi Adooma??? Velice slušný
                  to by som aj ja rad vedel, chodi to pekne
                  WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                  Komentovat


                    O: Fúria EC020 (Parný valec)

                    To neni doomem ale turbinou
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      O: Fúria EC020 (Parný valec)

                      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                      To neni doomem ale turbinou
                      Chceš říct, že mc 68030 na 40 Mhz na tom bude hůř? Jsou tam nějaký optimalizace special pro Furii?
                      Výkonostně Blizzard 1230 nebo Apollo je na tom lepe....Aspoň dle system infa....

                      Komentovat


                        O: Fúria EC020 (Parný valec)

                        "Nesmis verit vsemu co rikaji v televizi!"

                        Komentovat


                          O: Fúria EC020 (Parný valec)

                          Autorem citovaného textu je k0x Přejít na původní příspěvek
                          "Nesmis verit vsemu co rikaji v televizi!"
                          Tak v čem to je?? Je pravda, že přemýšlím jak Adooma dostat do Amigy, neměl jsem zatím čas řešit lha soubory, neporadil by někdo jak na to?

                          Komentovat


                            O: Fúria EC020 (Parný valec)

                            Jakou mas Amigu? V pripade A600/1200 je na prenos souboru PC-Amiga idealni CF karta (pres PCMCIA-CF redukci). Shareware Doom WAD ma neco pres 4 MB, to by se dalo rozdelit (split) na 700 kB casti a pak zase spojit (join) a prenest po disketach (ja takhle kdysi prenesl cely DOOM2 WAD...).

                            Edit: Asi jsem te spatne pochopil. Pro komprimacni programky existuji graficke nadstavby (treba BurnGUI, ale to vyzaduje MUI), pripadne se daji nakonfigurovat i v spravcich souboru (DOpus etc.). Ovladani prikazovou rakou neni uplne nejprivetivejsi, ale zase az tak slozite take ne:
                            lha e "zabalenysoubor.lha"

                            Edit2: Link k samorozbalovacimu lha (na Aminetu jsou i jene verze):
                            Naposledy upravil pavlor; 21.02.2016, 23:32:23.

                            Komentovat


                              O: Fúria EC020 (Parný valec)

                              Este na margo, ten ADoom co je tu zaveseny bezi na Vampire, ak si pozorne vsimnete vo Workbench je 64MB FastRAM S mojej chabej Polstiny som vyrozumel, ze Furiu si chalanisko kupil na hranie hier WHDLoad, pretoze emulacia CPU cez FPGA nie je az tak vymakana a vela hier nepracuje spravne.
                              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                              Furiatune homepage

                              Komentovat


                                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                                Fúrii EC020 sem si také pořídil (dnes mi dorazila ) a adoom nemá šanci .... jinak je to super turbína ........
                                Adoom mi běží na A1200 s Blizzardem 1230/50, ale taky trhaně ..
                                Naposledy upravil mijaji; 22.02.2016, 21:18:52.
                                A500, A500+, A2000, A600, A1200

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X