Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Náhrada SCSI disku

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Náhrada SCSI disku

    Diskuse o premlouvani prodejce k uvadeni neodpovidajici ceny je v tomto pripade zbytecna. I kdyby to nakrasne treba byl ochoten udelat, ja takove veci nemam rad a delat nebudu.
    AmigaOS // AROS

    Komentovat


      #32
      O: Náhrada SCSI disku

      Kazdy balicek rentgenuji, takze presne vi, co je uvnitr.

      Komentovat


        #33
        O: Náhrada SCSI disku

        Hm, jenže budou asi těžko rozlišovat, jestli je uvnitř čtečka za pár šupů nebo dražší pro scsi. Tady to bude o štěstí.
        Naposledy upravil Starej_Mraf; 03.09.2012, 19:06:22.
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #34
          O: Náhrada SCSI disku

          Nerekl bych ze to zrovna vi "presne".

          Komentovat


            #35
            O: Náhrada SCSI disku

            Zadneho celnika sice osobne neznam, ale podle mych zkusenosti s balicky mam pocit, ze dost dobre poznaji hodnotu balicku. Blbci to rozhodne nejsou. Ale kdo to chce risknout, at to zkusi, treba bude mit stesti.

            Komentovat


              #36
              O: Náhrada SCSI disku

              Podle me je pro dany typ zbozi clo 0% a DPH se nevyhnete. Usetrite poplatek poste (rozdeli se mezi objednavatele), ale zaplatite postovne po CR ev. poplatek bance nebo za dobirku. Ve finale ma podle me spolecny nakup smysl jen pro ty, co nemaji paypal a potrebuji tudiz takzvaneho paypalistu ...

              Komentovat


                #37
                O: Náhrada SCSI disku

                To souhlasi, nicmene dva jsme z Brna A Amigoun ma treba taky moznost, jak to dostat z Brna levneji nez je cena zasilky CP... jinak nikomu samozrejme nic nenutim, na zacatku byl spise dotaz na funkcnost daneho zarizeni, nikoli poptavka na spolecnou objednavku.
                AmigaOS // AROS

                Komentovat


                  #38
                  O: Náhrada SCSI disku

                  OK, mozna budou nekoho zajimat prvni zkusenosti se zminenou cteckou. Neni to nic usporadaneho, spise jen veci, ktere me momentalne napadaji:

                  - zasilka peclive zabalena, doba dodani 7 dni (USPS)
                  - oznaceno jako darek, cena deklarovana na 20 USD (o to jsem nezadal, jde o vlastni aktivitu), nicmene zrejme prave proto chybi faktura
                  - instalace bez problemu, pro mou konfiguraci (krome ctecky uz jen CDROM) stacilo ponechat ve vychozim nastaveni (ID 2, terminovano)
                  - absolutne tiche!!
                  - s redukci ve slotu pro PCMCIA funguje vse skvele
                  - nedelal jsem zadne rychlostni testy, ale pri beznem kopirovani se zda byt o hodne rychlejsi nez puvodni SCSI disk (jiste, jde o prastary Quantum Prodrive)
                  - pri pokusu o nabootovani teze karty primo ze slotu pro CF Amiga padne (mam KS 3.1, podpora LUN aktivovana)
                  - pouzita prvni karta, co mi prisla pod ruku (SanDisk Extreme III 8 GB), musim vyzkouset i jine vcetne SD

                  Tot prozatim vse.
                  AmigaOS // AROS

                  Komentovat


                    #39
                    O: Náhrada SCSI disku

                    Par dalsich informaci.

                    - bootovani z jineho slotu nez PCMCIA funguje, jen je potreba pomoci HDToolBoxu doplnit do RDB chybejici definice
                    - vyzkousel jsem vice karet (CF, SD, MMC), vse ok
                    - lze pouzit i Smart Media (nemam) a MemoryStick, ktery sice mam, ale patrne nejaky prastary kus, je pro ctecku prilis kratky
                    - funguje i "hotswap", vyzkouseno s redukci do PCMCIA (nabootoval jsem z SD karty a vlozil/vytahnul redukci s CF kartou)

                    Celkove spokojenost, muzu jedine doporucit
                    AmigaOS // AROS

                    Komentovat


                      #40
                      O: Náhrada SCSI disku

                      Tak už jí mám také jen doba dodání byla cca 15 dní. V A4000D pasuje skvěle (viz. foto) a funguje také bez problémů (řadič Fastlane). Jen ta rychlost není závratná (táhne cca 2,5 MB/s, příčemž na stejné konfiguraci za použití stejné CF karty pomocí Acardu má zhruba 4,5 MS/s). Nicméně výhoda snadné výměny karty (pro snadný přenos dat mezi WinUAE-Amigou) je samozeřjmě k nezaplacení.Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: scsi-ctecka.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 31,4 KB
ID: 106906
                      Naposledy upravil Amigoun; 20.12.2012, 23:16:45. Důvod: fotka
                      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                      Komentovat


                        #41
                        O: Náhrada SCSI disku

                        Nejak Ti tam precuhuje CD mechanika. Ja mam v A4000 Sony a ty byly kratsi. Ty tam mas asi nejakou SCSI, ze?
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #42
                          O: Náhrada SCSI disku

                          Já jsem sehnal kratší scsi značky teac. Je to zároveň i vypalovačka - 6×. Kratší jsem potřeboval proto, že na jejím konci mám scsi redukce 50>68 pinů, u normální délky to přesahovalo stejně jako u amigouna.
                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            #43
                            O: Náhrada SCSI disku

                            Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                            Nejak Ti tam precuhuje CD mechanika. Ja mam v A4000 Sony a ty byly kratsi. Ty tam mas asi nejakou SCSI, ze?
                            jj přečuhuje. Bohužel kratší mechaniku nemám, je tam Teac 32x speed CDROM SCSI.
                            A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                            Komentovat


                              #44
                              O: Náhrada SCSI disku

                              Ja mam nejaky odlozeny SCSI Teac v praci, mohu ho zmerit, ale az v lednu
                              I love Amiga

                              Komentovat


                                #45
                                O: Náhrada SCSI disku

                                Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                                Ja mam nejaky odlozeny SCSI Teac v praci, mohu ho zmerit, ale az v lednu
                                Super, těším se.
                                A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X