Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Náhrada SCSI disku

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Náhrada SCSI disku

    Přemýšlím o náhradě původního disku v A3000 a jako nejlepší varianta mi přijde tato čtečka karet, odkaz zde: http://goo.gl/94rk4 (SCM PCD-50B). Nemáte s ní někdo praktické zkušenosti, event. doporučili byste jiné řešení (v rámci SCSI, tj. ne Buddha/XSurf apod.)? Díky za tipy.
    AmigaOS // AROS

    #2
    O: Náhrada SCSI disku

    Pokud vím, tak s touhle čtečkou jsou dobré zkušenosti a sám bych si jí také rád koupil, ale prodávájí jí jen v USA a tak bude vysoké jednak poštovné a navíc jestli to budou ještě chtít proclít.. Ideální by bylo jí koupit v EU ale nikde jsem nenašel žádný Eshop, který by jí prodával.
    A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

    Komentovat


      #3
      O: Náhrada SCSI disku

      co mas za radic?
      PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

      Komentovat


        #4
        O: Náhrada SCSI disku

        Autorem citovaného textu je Amigoun Přejít na původní příspěvek
        Pokud vím, tak s touhle čtečkou jsou dobré zkušenosti a sám bych si jí také rád koupil, ale prodávájí jí jen v USA a tak bude vysoké jednak poštovné a navíc jestli to budou ještě chtít proclít.. Ideální by bylo jí koupit v EU ale nikde jsem nenašel žádný Eshop, který by jí prodával.
        Taky jsem nenasel jineho prodejce. Ale ten clovek vypada spolehlive, je aktivni na EAB i Amibay, mozna se s nim pujde domluvit. Urcite mu napisu a zjistim, jake jsou moznosti. Event. by mohl za nejaky baksis rict primo svemu cinskemu dodavateli, aby jich par poslal primo do Evropy
        AmigaOS // AROS

        Komentovat


          #5
          O: Náhrada SCSI disku

          Autorem citovaného textu je looke Přejít na původní příspěvek
          co mas za radic?
          Interni nebo GVP HC8 II, ale to je prast jako uhod. Cili v obou pripadech Fast SCSI
          AmigaOS // AROS

          Komentovat


            #6
            O: Náhrada SCSI disku

            pokud mas v krabici dost mista, tak docela slapu 10k disky (68pin) pres redukci na 50 pin - ale zabira misto (ta redukce)... 15k maji vybornou pristupovou dobu, ale potrebujou uz chlazeni...
            PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

            Komentovat


              #7
              O: Náhrada SCSI disku

              jeste jsem pri hodne rychlem googlovani nasel toto:
              PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

              Komentovat


                #8
                O: Náhrada SCSI disku

                ale moc jsem to nestudoval
                PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

                Komentovat


                  #9
                  O: Náhrada SCSI disku

                  Překvapuje mně příznivá cena.
                  www.oldcomp.cz
                  party.oldcomp.cz

                  Komentovat


                    #10
                    O: Náhrada SCSI disku

                    Z toho jde bootovat?

                    Komentovat


                      #11
                      O: Náhrada SCSI disku

                      Ano, ta čtečka funguje v podstatě stejně jako redukce CF karet na IDE.
                      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                      Komentovat


                        #12
                        O: Náhrada SCSI disku

                        Autorem citovaného textu je looke Přejít na původní příspěvek
                        jeste jsem pri hodne rychlem googlovani nasel toto:
                        http://a4000t.com/store/index.php?ma...roducts_id=180
                        Zkus se mrknout na ten muj odkaz
                        AmigaOS // AROS

                        Komentovat


                          #13
                          O: Náhrada SCSI disku

                          Presne tak, trochu drazsi ctecka. Samotne SCSI disky nebo IDE/SATA disky s redukci typu Acard jsou z meho pohledu do bezne A3000 nevhodne (min. jsou hlucne, horke, vyssi spotreba). Proto me zajimalo, jestli nekdo z vas nepouziva jine, lepsi reseni?
                          AmigaOS // AROS

                          Komentovat


                            #14
                            O: Náhrada SCSI disku

                            Já používám Acarda s IDE-CF redukcí ale raději bych tohle řešení, jelikož mahrazuje mechaniku do pozice 3,5"
                            A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                            Komentovat


                              #15
                              O: Náhrada SCSI disku

                              Tak ja se zkusim s tim manikem dohodnout a pak sem hodim podminky. Pokud bude mit nekdo zajem, muze se pridat.
                              AmigaOS // AROS

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X