Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

AROS na Rapsberry Pi

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    AROS na Rapsberry Pi

    Ahoj lidi,

    máte s AROSem na Pi nějakou zkušenost? O víkendu se chci vrhnout na instalaci (už čekám jen na ideální SD kartu), a zjišťuji informace...

    Předem díky za jakékoliv info.

    #2
    O: AROS na Rapsberry Pi

    Nativní AROS na AMR ani není, tak nezbývá než linux host AMR verze. Tam by snad problém být neměl, ale je fakt že jsem ještě nečetl že by to někdo zkoušel....
    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

    Komentovat


      #3
      O: AROS na Rapsberry Pi

      Já ještě pořád čekám na Rapsberry
      ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

      Komentovat


        #4
        O: AROS na Rapsberry Pi

        Ja jsem je objednal u RS Components. Dostal jsem identifikator, na ktery jsem pak provedl objednavku a zaplaceni. Protoze obcas beru neco i u Farnellu, tak jsem zkusebne objednal jedno i tam. Ve finale uz mi prosly rukama od Farnellu 4 ks a na RS Components jsem objednavku zrusil. Po nekolika tydnech strachu mi na paypalu i refundovali platbu. Jen pro info posilam datum objednani, datum odeslani z Farnellu a pocet kusu. Takze za me Farnell jasna volba. Posledni varka uz jsou desky rev.2., vyrobene tovarnou SONY primo v UK.

        09.07.2012 - 26.07.2012 1ks
        20.08.2012 - 24.08.2012 1ks
        03.09.2012 - 05.09.2012 2ks

        Komentovat


          #5
          O: AROS na Rapsberry Pi

          Díky za radu, možná to taky zruším u RS, mám objednáno od 29.6. a pořád nic, koukal jsem že i Vesalia je již má skladem.
          ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

          Komentovat


            #6
            O: AROS na Rapsberry Pi

            Tak sa tes kym mozes. Ked pride radost sa rozplynie

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
              Tak sa tes kym mozes. Ked pride radost sa rozplynie
              Možná by bylo mnohem konstruktivnější napsat, co jsi od toho čekal a čím
              Tě to zklamalo.

              Komentovat


                #8
                O: AROS na Rapsberry Pi

                Nna to nesklamalo. Linux tam ide, I2c Ide, Serial Ide, MISO Ide. Vykon na moje veci dostacujuci.

                Len ma bavia ty ludia co si myslia ze z toho spravia multimedialne PC k telke. Pripadne symulator vsetkych Starsich platforiem co poznaju. A potom citam aka je to ********. A pritom by si tablet ani len telefon v takejto vybave nekupili lebo je hrozne pomaly.

                Komentovat


                  #9
                  O: AROS na Rapsberry Pi

                  Nebudem zakladat novu temu, ako je natom Rapsberry Pi B s 512MB a emulacia Amigy, teda asi pod linux? Stiha to?
                  WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                  Komentovat


                    #10
                    O: AROS na Rapsberry Pi

                    Mozna by mohl MarK zjistit u sPOOKyho. Nekdy zacatkem prosince mi psal "Dneska jsem se moril s emulatorem amigy 500. Povedlo se mi zkompilovat UAE4ALL ktere jede primo na grafickem cipu a ma to svoje GUI. Spustim to normalne v Xkach a jede to bez frameskipu se zvukem na plny koule."

                    Komentovat


                      #11
                      O: AROS na Rapsberry Pi

                      Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
                      Nebudem zakladat novu temu, ako je natom Rapsberry Pi B s 512MB a emulacia Amigy, teda asi pod linux? Stiha to?
                      Zrejme aj ty spekulujes nad Minimig,Rapsberry,FPGA Arcade !!!
                      MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

                      Komentovat


                        #12
                        O: AROS na Rapsberry Pi

                        Autorem citovaného textu je ObiWanKen Přejít na původní příspěvek
                        Zrejme aj ty spekulujes nad Minimig,Rapsberry,FPGA Arcade !!!
                        Ano ano ))
                        WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                        Komentovat


                          #13
                          O: AROS na Rapsberry Pi

                          Tak na Amigapointe budeme mat co riesit.
                          MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

                          Komentovat


                            #14
                            O: AROS na Rapsberry Pi

                            Zdar, tak Malina dorazila. Prave ted pisu v Raspbianu. Pokousel jsem se rozchodit i AROS. Karta je vyzkousena, image se normalne prekopirovala, ale kdyz ji vratim do Maliny, tak ani tuk. Mam jen cernou obrazovku a malina ani nema snahu nabootovat... Kde delam chybu? Diky
                            Naposledy upravil Genial; 06.04.2013, 15:40:01.
                            Bohuzel jen A500 s pameti navic + Atari 2600 7800 320XE/130XE/800XE/800XL/600XL + 1040STE 4MB/1040STFM + SIO2SD + SatanDisk + ZX+ + Malina RetroPi + i par PCcek... atd...

                            Komentovat


                              #15
                              O: AROS na Rapsberry Pi

                              Autorem citovaného textu je Genial Přejít na původní příspěvek
                              Pokousel jsem se rozchodit i AROS. Karta je vyzkousena, image se normalne prekopirovala, ale kdyz ji vratim do Maliny, tak ani tuk. Mam jen cernou obrazovku a malina ani nema snahu nabootovat... Kde delam chybu? Diky
                              Co prosím kopíruješ na tu kartu? Nativní AROS na malinu se vyvíjí, ale nikde jsem nezahlídl testovací img. Je to opravdu pro malinu?
                              Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X