Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nové produkce na scéně

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Nové produkce na scéně

    Mind Floating Palace by Software Failure (Euskal 2014)

    Panda Libor

    Komentovat


      O: Nové produkce na scéně

      Sliced & Diced by Dekadence (Assembly 2014)



      Great short OCS Demo from Dekadence which was released in August at Assembly 2014...Credits:Code: Britelite, DodkeGraphics: BracketMusic: Mice
      Panda Libor

      Komentovat


        O: Nové produkce na scéně

        meet-tro by Y-Crew

        intro for Amiga OCS/ECS, released in august 2014


        Tiny intro from Y-Crew released in August 2014 at the Assembly Shadow Meeting...Credits:Code and Graphics: K.W.EMusic: Maze
        Panda Libor

        Komentovat


          O: Nové produkce na scéně

          Buzzer's Birthday

          40k / intro for Amiga OCS/ECS, released in august 2014
          Panda Libor

          Komentovat


            O: Nové produkce na scéně

            Unusual Suspects by Mandarine & mankind (Evoke 2014)



            Released at Evoke 2014, Koeln, Germany.Amiga demo entirely coded in C, using API calls only.No ASM, no direct access to the hardware, the OS is still alive i...
            Panda Libor

            Komentovat


              O: Nové produkce na scéně

              Pro Lisiaka: Je to v Céčku a v infu je odkaz na zdrojáky ;o)
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                O: Nové produkce na scéně

                Díky Jacku. Já spíše vše dělám dle sebe, aby jsem se nelekal věcí, kterým nerozumím. No na chvíli jsem se podíval . Hezké demo!
                Amiga - PMD 85

                Komentovat


                  O: Nové produkce na scéně

                  Fleisch Bitte GMBH Ad 01 by up rough

                  Panda Libor

                  Komentovat


                    O: Nové produkce na scéně

                    68000 Reasons by The Deadliners (Buenzli 2014) (Javascript)



                    Naposledy upravil Delihc; 24.08.2014, 15:15:59.
                    Panda Libor

                    Komentovat


                      O: Nové produkce na scéně

                      Convolutional Structure by headcrash (Buenzli 2014) (Win)



                      Quoted readme:"CONVOLUTIONAL STRUCTUREbyheadcrashpc democompo filler demo for demodays 2o14. once again, love to the dd team for all the patience and supp...
                      Panda Libor

                      Komentovat


                        O: Nové produkce na scéně

                        MAR by Bon^2 (Buenzli 2014) (Win64k)



                        Quoted readme:"preface (TomoAlien Speaking)Let me tell you... It was TOUGH for many reasons, but it still was fun. Personal problems, exported demo being bu...
                        Panda Libor

                        Komentovat


                          O: Nové produkce na scéně

                          Bylo rozhodnuto, tohle je čisté Amiga fórum. Neznám šedou barvu, jen bílou a černou. Buď se zde budou tolerovat jiné platformy, nebo ne. A PC nemá nic společného ani s tím posran.m Atari, co je mnohem hezčí retro težítko než PC ( ) ).

                          Tímto zdravím uživatele: jamesd_007 .
                          Amiga - PMD 85

                          Komentovat


                            O: Nové produkce na scéně

                            Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
                            Bylo rozhodnuto, tohle je čisté Amiga fórum. Neznám šedou barvu, jen bílou a černou. Buď se zde budou tolerovat jiné platformy, nebo ne. A PC nemá nic společného ani s tím posran.m Atari, co je mnohem hezčí retro težítko než PC ( ) ).

                            Tímto zdravím uživatele: jamesd_007 .
                            Z části souhlas, ale scéna je trošku něco jiného a třeba to Javascript demo má s Amigou společného mnoho, ty 2 už tolik ne, ale zaujali mě, zase tolik jich sem z pc nedávám, tak 5 procent a to maximálně, včetně C64, Atari apod. Jinak v této sekci je spoustu vláken, které nemají se zahraniční demo scénou společného vůbec nic a nikdy sem neřekl a ni popel. Tak pc dávat už nebudu a ani atari, C64 ani jiné platformy.
                            Panda Libor

                            Komentovat


                              O: Nové produkce na scéně

                              Autorem citovaného textu je Delihc Přejít na původní příspěvek
                              Z části souhlas, ale scéna je trošku něco jiného a třeba to Javascript demo má s Amigou společného mnoho, ty 2 už tolik ne, ale zaujali mě, zase tolik jich sem z pc nedávám, tak 5 procent a to maximálně, včetně C64, Atari apod. Jinak v této sekci je spoustu vláken, které nemají se zahraniční demo scénou společného vůbec nic a nikdy sem neřekl a ni popel. Tak pc dávat už nebudu a ani atari, C64 ani jiné platformy.
                              Za mne, mne vadí hlavně moderní věci na PC. Mám rád ve všeobecnosti staré počítače. Nemám nic proti Atari. Jen jsem chtěl tvrději říci, že mám Atari raději než PC, co je pravda. Argument, že demo pro moderní PC je dělané v retro stylu pro mne není argumentem. Dokonce ani demo pro retro PC by mi nevadilo - tak do 386 DX/40. I když mnoho věcí z toho co jsem zde menoval sem nepatří, tak věci pro moderní PC tuplem.
                              Amiga - PMD 85

                              Komentovat


                                O: Nové produkce na scéně

                                Mě nevadí ani moderní věci na moderní stroje, pokud mají nápad. Amize odpustím i věci bez nápadu, protože je to Amiga. Ale pokud má vadit PC, vzal bych to rovnocenně na všechny platformy mimo Amigu. Nemám s tím problém, ani nemám problém s tím, sem nedat novou věc na PC od skupiny "bývalých" amigistů. Teď je už jiná doba než před 20 lety a spousta amigistů nedělá jen pro Amigu, ale to jsou nepodstatné věci. Mě osobně zase baví věci nové, bez ohledu na platformu, staré spíš jako vzpomínky, ale nic víc...
                                Panda Libor

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X