Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Spouštěcí disketa WB 1.3

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Spouštěcí disketa WB 1.3

    Zdravím všechny,
    koupil jsem Amigu 500, ale bez diskety s WB. Našel by se někdo ochotný udělat mi kopii WB 1.3? DS/DD diskety mám. Bez WB se můžu koukat leda tak na úvodní obrazovku.
    Díky za pomoc.

    #2
    O: spouštěcí disketa WB 1.3

    Prober ponuka jednu sadu za postovne.
    Naposledy upravil Wolfus; 14.09.2012, 22:57:07.
    ???

    Komentovat


      #3
      O: spouštěcí disketa WB 1.3

      Zdravím.
      Nechci zbytečně zakládat nové vlákno se stejným dotazem, tak píši sem. S kamarádem jsme se u piva hecli, že si skoro po 20 letech rozjedeme naše A500. Prvotní kroky se neobešly bez komplikací. Po tak dlouhé době jsme nemohli dohledat většinu HW, který jsme k tomu měli. Dále musela být provedena oprava některých již nefunkčních věcí, jako je zdroj, mechanika, modulátor... Abych to zkrátil, počítače již máme funkční, ale jen s několika disketami,na kterých jsou nahrané pouze nějaké hry. Našel by se nějaký ochotný člověk nejlépe z Ovy, který by nám nahrál na diskety nějaký základní SW (alespoň Workbench 1.3) pro tyto stroje??
      Díky.
      Naposledy upravil Pauli; 04.04.2014, 19:13:03.

      Komentovat


        #4
        O: Spouštěcí disketa WB 1.3

        Nakopčit Ti Základní diskety pro WB,
        je snad to nejmenší,co pro Tebe bych mohl momentálně udělat !
        Dej Info na SZ a není více co řešit !

        Komentovat


          #5
          O: Spouštěcí disketa WB 1.3

          Ahojte vsetci zdravim objavil som doma moju amigu 1200 tiez by som potreboval kopiu diskiet WB 3.0 na amigu 1200 mam originalky ale tie uz asi odisli lebo minejde nacitat hned prva tak sa tiez iba pozeram na uvodnu obrazovku bol by niekto ochotny nie zadarmo.

          Komentovat


            #6
            O: Spouštěcí disketa WB 1.3

            Zdravím,
            koupil jsem Amigu 600, ale bez disket s WB. Mohl bych Vás poprosit o kopii těchto disket?
            Díky moc, Martin

            Komentovat


              #7
              O: Spouštěcí disketa WB 1.3

              Seš někdy v Brně? Udělám ti je a můžeš se pro ně stavit. Pokud toho potřebuješ víc, napiš mi detaily do SZ (soukromé zprávy).
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X