Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nejlepší "scene demos" na Amigu

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #76
    O: Nejlepší "scene demos" na Amigu

    Autorem citovaného textu je Delihc Přejít na původní příspěvek
    Trošku mi to připomíná tvorbu ze starého demo makeru
    Je to zhoda okolností, že tohle intro udělal Photon, ale on demo maker nepoužívá .
    Včera jsem narazil na tenhle výběr starších dem a tenhle kousek u mne vyhrál a se mi líbí.
    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      #77
      O: Nejlepší "scene demos" na Amigu

      za mě... (hlavně kvůli soundtracku)

      Cebit 90 by Red Sector Inc - 1990

      http://www.pouet.scene.org/prod.php?which=3024Revenge of babbnaasen[Amiga ECS][demo]release date : march 1990release party : CeBIT Demo Competition 1990comp...
      Panda Libor

      Komentovat


        #78
        O: Nejlepší "scene demos" na Amigu

        a ještě teda jedno v podobném duchu, pro soundtrack

        My Room by Fairlight (1990)

        Panda Libor

        Komentovat


          #79
          O: Nejlepší "scene demos" na Amigu

          do třetice všeho nejlépe, intro sice ničím nepřekvapí, ale co se týče hudby, patří mezi all time top

          Substance by Quartex & Alliance design (1991)

          https://www.youtube.com/watch?v=cECvgjHsGcQ
          Panda Libor

          Komentovat


            #80
            O: Nejlepší "scene demos" na Amigu

            Něco z těch, co kdysi dávno kolovalo na disketách

            Hardwired by Crionics & The Silents - Amiga Demo (1991)

            The classic Hardwired by Crionics & The Silents released at The Party in 1991.Killer soundtrack by Jesper Kyd.
            Panda Libor

            Komentovat


              #81
              O: Nejlepší "scene demos" na Amigu

              64kB - masakr! Další parádička .

              Amiga - PMD 85

              Komentovat


                #82
                O: Nejlepší "scene demos" na Amigu

                Amiga Music Disk: Rave Nation (1993)(Recall) (old school)

                Panda Libor

                Komentovat


                  #83
                  O: Nejlepší "scene demos" na Amigu

                  Choke - Spaceballs

                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #84
                    O: Nejlepší "scene demos" na Amigu

                    Loonies - Ikanim - 4k

                    Released at Breakpoint 2004, this is Ikanim by The Loonies. Fantastic short demo, all in just 4k - Ranked:1st...Ikanim4k introby Loonies1st at BreakPoint 2...
                    Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                    Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                    Komentovat


                      #85
                      O: Nejlepší "scene demos" na Amigu

                      Software Make The Dance Foam Oil by Ephidrena & kvasigen & Rave Network Overscan

                      Released at Datastorm 2011, Software Make The Dance Foam Oil by Ephidrena & kvasigen & Rave Network Overscan - Ranked:2nd...(lyrics)Pentagon on overloadAll t...
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #86
                        O: Nejlepší "scene demos" na Amigu

                        Psychedelic by Fairlight/Virtual Dreams


                        https://www.youtube.com/watch?v=h0LQXPd3sRg
                        Panda Libor

                        Komentovat


                          #87
                          O: Nejlepší "scene demos" na Amigu

                          Je nejvyšší čas pustit si nejaké to hezké demíčko... . Ta rotující kostka s tím běžícím zvířetem byla v nějakém sestřihu nejlepších kousků. Tak tady to je .
                          Realizováno na Posadas 1995 - 1. místo a právem - supr!

                          Amiga - PMD 85

                          Komentovat


                            #88
                            O: Nejlepší "scene demos" na Amigu

                            Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
                            Je nejvyšší čas pustit si nejaké to hezké demíčko... . Ta rotující kostka s tím běžícím zvířetem byla v nějakém sestřihu nejlepších kousků. Tak tady to je .
                            Realizováno na Posadas 1995 - 1. místo a právem - supr!

                            v odkazech po skonceni tohoto dema na mne vybaflo toto:
                            Remake of Odyssey originally made by Alcatraz for Amiga 68k OCS/ECS. Animation and 3D graphics by Mat Recardo, music by Chris Crusher.Rendered 3D animation r...


                            to je moderni verze Odyssesy od Alcatraz... je to tam uz 2 roky a jeste jsem si toho nevsiml... je to pekne udelany, doporucuju shlednout... akorat to jde prehrat je na trubce....
                            PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

                            Komentovat


                              #89
                              O: Nejlepší "scene demos" na Amigu

                              Už jsem to sem dával viz zde. Taky mi tu spousta věcí unikne, ale to je tím, že je to fórum a ne vše je pro mě zajímavé, tak se sem nehlásím každý den...

                              Jinak mimo trubku si to můžeš stáhnout tady myslím...



                              a desert dream remake tady

                              Naposledy upravil Delihc; 28.07.2014, 14:50:00.
                              Panda Libor

                              Komentovat


                                #90
                                O: Nejlepší "scene demos" na Amigu

                                Chlapi buďte trochu ohleduplní pro ty, co mají slabší PC a nedávejte "Reply" včetně Youtube videa, pak se ta stránka načítá strašně dlouho.
                                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X