Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

ACA620 pre-order

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    ACA620 pre-order

    Kto ide do toho? Preco je tato karta zaujimava jej prednosti popripade, negativa? Comu sa mam pri re-builde FurieEC020 vyvarovat (doska je uz v navrhu). Vdaka za vase podnety
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    #2
    O: ACA620 pre-order

    Ja si pockam na tvoju, pretoze podla foto sa bude ACA620 velmi zahrievat, zle vyrieseny odvod tepla, CPU a RAM otocena dole, zakonite kumulacia tepla a nemoznost dobreho chladica - ako to je pri INDI MK2, aj ked som videl foto ako tam dali mikrochladic. Tvoj novy navrh dosky bude urcite lespi, pretoze si myslel ako prve na zahrievanie.

    Teplo otocene voci Teplu bude urcite chladne ze???


    Musim ale povedat, ze cena je fakt slusna.
    Přiložené soubory
    Naposledy upravil venox; 11.10.2012, 10:07:05.
    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

    Komentovat


      #3
      O: ACA620 pre-order

      @venox

      Ano, priorita a poucenie je pre mna chladenie, stabilita - WHDLoad, druha je vykon a moznost FPU Samozrejme cena bude rovnaka alebo aj nizsia ako u ACA620
      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
      Furiatune homepage

      Komentovat


        #4
        O: ACA620 pre-order

        Mozno by stalo za uvahu, osadit procesor asymetricky, aby nebol nad povodnym (v patici) ale vyoseny mimo, smerom k zadnej casti A600. Myslim ze si to tak mal naplanovane, ale keby nieco.. Rychlost by mi uplne stacila ako A1200 s FAST ram.

        A samozrejme sa hlasim ako zaujemca !!

        Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
        Kto ide do toho? Preco je tato karta zaujimava jej prednosti popripade, negativa? Comu sa mam pri re-builde FurieEC020 vyvarovat (doska je uz v navrhu). Vdaka za vase podnety
        A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

        Komentovat


          #5
          O: ACA620 pre-order

          @voodoo

          Ako Venox povedal, koncepcne asi Jens nemyslel, ze moze sa byt problem ak suciastky budu zo spodnej casti PCB. Vid. Idnivision AGA MK-II. Zozbierane skusenosti a chyby budu zohladnene na novej turbokarte FuriaEC020 32-Bit, CPU je uz teraz navrhnute pri rebrovani A600 CASE z masivnym ALu normovanym BGA chaladicom na vysku 35mm
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            #6
            O: ACA620 pre-order

            Ja ji objednal vcera, tak az prijde, poreferuji. Doufam, ze bude bez bugu.
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              O: ACA620 pre-order

              Ja osobne by som pockal na Furiu Valec. Myslim ze support a komunikacia s developerom Furie bude ovela kvalitnejsia ako s Jensom. A tiez osadenie dosky dole "hlavou" je nestastne riesenie.
              MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

              Komentovat


                #8
                O: ACA620 pre-order

                Ono potencionalny kupec by mal aspon vediet co kupuje.... najprv recenzie na forach, video ukazka rychlosti, grafy... proste nieco aby clovek nekupoval macku vo vreci.
                WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                Komentovat


                  #9
                  O: ACA620 pre-order

                  Ja se priznam, ze jsem chtel koupit ACA520, ale tu Jens zrusil a projekt ACA500 a naveseny kombajn na nej se mi nezamlouva. Koupil jsem si tedy ACA620, kterou chci jen na WHDLoad hry. Chtel jsem si puvodne koupit jen Fast RAM 4MB od Kippera pro A600, ale ten cenovy rozdil je zanedbatelny. Rikal jsem si, ze ACA630 byla relativne odladena oproti ACA1230/ACA1231 a ACA630 je zbytecne vykona. Tak proto ACA620. Akorat mam strach z prehrivani, ale snad se Jens uz poucil.
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #10
                    O: ACA620 pre-order

                    Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                    ...ale snad se Jens uz poucil.
                    .........
                    A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                    Komentovat


                      #11
                      O: ACA620 pre-order

                      Jens ma uz tolkokrat sklamal, ze aj keby ponukal PPC360+CGX64MB turbokartu na A1200 v cene 99 EUR tak si ju nekupim.
                      A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                      Komentovat


                        #12
                        O: ACA620 pre-order

                        Ale tak jeste ze ho mame, je to v tomhle smeru rozhodne nejproduktivnejsi clovek.

                        Komentovat


                          #13
                          O: ACA620 pre-order

                          Ja si asi tiez zaobstaram ACA620, na testovanie a hlavne na tie bugy. Nahodov ACA630 je velmi vydarena karta, nedam na nu dopustit, som nadmieru spokojny!
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            #14
                            O: ACA620 pre-order

                            Uplne ve mne hrklo, kdyz jsem videl Boboo a pre-order. Nez jsem to poradne prelouskal, mel jsem asi minutovou srdecni zastavu. Nastesti mozek uz snad ani poskodit nelze ...

                            Komentovat


                              #15
                              O: ACA620 pre-order

                              Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek

                              Ano, priorita a poucenie je pre mna chladenie, stabilita - WHDLoad, druha je vykon a moznost FPU Samozrejme cena bude rovnaka alebo aj nizsia ako u ACA620
                              Toliko noveho hardwaru v posledni dobe, mam z toho velikou radost

                              Nenapisu nic k tematu, ale snad muzu presto zareagovat... externi matematicky koprocesor. Kolikrat uz jsem to za posledni dobu cetl a videl. Lidi jsou schopni dat za 68881/2 uplne neuveritelne castky. Mohl by mi nekdo vysvetlit, k cemu je v Amize FPU? V systemu neni v zasade zadna skutecna podpora, existuje minimum programu opravdu vyuzivajici moznosti koprocesoru a snad jedine s vyjimkou LightWave a mozna, mozna VistaPro jsem na vlastni kuzi nezazil opravdove zrychleni. Priznavam, ze uz je to mnoho let, co jsem to naposledy zkousel (BlizzIV), ale neverim, ze se situace tak vyrazne zlepsila... zjevne neco prehlizim, predem dik za osvetu
                              AmigaOS // AROS

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X