Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

ARM kontroler pro Minimig - výroba?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

    Ahoj,

    jestli nejdu s křížkem po funuse, tak bych taky 1-2 desky vzal. Neosazené, osadím si sám. Díky moc.

    Martin

    Komentovat


      #17
      O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

      Ahoj,

      Doda mne trochu postouchnul, abych kouknul na potecionalni vyrobu DPS v Cine. Pokud to jeste neni zadane, klidne se toho ujmu. Koukal jsem na gerber data a jedinou potencionalni zradu bych videl v tom, ze obrys neni v solo souboru pro frezu, tudiz by se mohlo stat, ze to Cinsti soudruzi nepochopi a jen potisknou obdelniky a kazdy by si musel ten tvar pak oriznout. Jinak, pokud bychom nechali delat 10 desek, cena by byla i spostovnym cca 56 USD, tj. cca 115 Kc na desku (pokud to nechyti celnici a nenapari na to DPH, ale jeste se mi to nestalo). Provedeni by bylo klasicky oboustranne, prokovene, zelena masku, potisk, pozlacene, 100% e-test.

      Soucastky vypadaji bez problemu, jediny zadrhel bude asi vlastni ARM, ktery se v puvodne navrzenem provedeni AT91SAM7S256-AU-001 uz nedela, ale da se koupit AT91SAM7S256C-AU, ktery je, podle mne, funkcne shodny, jen jiny MLR. Cena pri 10 ks ve Farnell je cca 310 Kc (vc. DPH a rozpoctene dopravy).

      Toto bych pripadne klidne zaorganizoval. Otazka zni, kolik je tedy vlastne zajemcu? Jestli spravne pocitam, tak bigmac + Doda + uunek + davesade + Amigoun + Martin = 6 kusu. Ja bych vzal klidne i 2 desky, clovek nidky nevi, tak jeste udat 3 kousky?

      Krasny den, Martin

      Komentovat


        #18
        O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

        Ked uz sa budes pitat cinanou tak sa skus pitat aj na kompletaciu. My ked sme to naposledy zistovali sme sa dostali z hotovou a osadenou doskou pod nakupne ceny.

        Komentovat


          #19
          O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

          Myslim ze si to chce Martin urcite spis vyrobit nez vyrobek

          Jestli mam dat za desku 115 pokud nas bude 10, nebo 170 kdyz nas bude jen 7, tak to je mi docela jedno. Ono mozna v CR tolik Minimigu ani neni a nekteri uz ARM maji.

          Komentovat


            #20
            O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

            Shut up and take my money!
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #21
              O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

              Autorem citovaného textu je Martin Přejít na původní příspěvek

              Toto bych pripadne klidne zaorganizoval. Otazka zni, kolik je tedy vlastne zajemcu? Jestli spravne pocitam, tak bigmac + Doda + uunek + davesade + Amigoun + Martin = 6 kusu. Ja bych vzal klidne i 2 desky, clovek nidky nevi, tak jeste udat 3 kousky?

              Krasny den, Martin
              Nejdříve se omluvím, měl jsem teď zakázky které bylo nutno dokončit. A tak jsem kontroler odsunul....

              Zrovínka jsem dnes ráno počítal ceny u regionálního výrobce, a na cenu 115,- Kč se nedostanu. Ceny začínají u 215,- při dvaceti kusech a 290,- při deseti. Boobo mě také směroval k čínským soudruhům, ale má angličtina je tak chatrná že představa jakékoli komunikace mě odrazuje.

              Jinak na minimig.net jsou minimálně dva co chtějí desku (boing4000 a frenchshark) pak jeden co jich chce deset prý podle ceny.
              Takže deset nebude problém...
              Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

              Komentovat


                #22
                O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                Pan velkomozny, poslusne sa hlasim !
                A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                Komentovat


                  #23
                  O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                  Kompletaci jsem zatim nikyd neresil. Desky delavam v Seeedstudiu a tam jsem taky spocital cenu. Pokud by nas bylo jen 5, tak bych nechal udelat jen 50% e-test a kazdy by mel jednu desku testovanou a jednu ne. Taky bychom se mohi vykvaknout na zlato a nechat normalni oloveny HAL a potom by to vyslo 10 desek na 31 USD, tj. cca 65 Kc na desku resp. 130 Kc na dve (testovana + netestovana). Je to levnejsi, nez to u nas zadavat do prorotypove vyroby.

                  Tu komplet vyrobu neumim zadat, ale ARM jsem ochoten na ty desky klidne pripajet, jde to rychle, ty drobne soucastky uz si kazdy osadi sam. Mohl bych to nekde zkusit, poptat, ale nemam s tim zadne zkusenosti, tak by to bylo riziko. Se Seedstudiem mam zkusenosti dost a vesmes velmi dobrych.

                  MPU bych objednal u Farnell nebo Mouser, kdyz nas bude min, bude to o neco drazsi, nez jsem psal, cena byl za 10 ks.

                  Komentovat


                    #24
                    O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                    Na ebay kupis ARM za 6,5 EUR (nove)
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      #25
                      O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                      Autorem citovaného textu je Martin Přejít na původní příspěvek
                      MPU bych objednal u Farnell nebo Mouser, kdyz nas bude min, bude to o neco drazsi, nez jsem psal, cena byl za 10 ks.
                      Myslím že ČR a SR není více jak 10 minimigů a z toho min. 4 již AMR mají....

                      Koukal jsem že Conrad nabízí naše AMR za 339,- odkaz: vyplatí se vůbec brát to od farnelu, když k tomu ještě připočítáme poštovné?
                      Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                      Komentovat


                        #26
                        O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                        Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
                        Myslím že ČR a SR není více jak 10 minimigů a z toho min. 4 již AMR mají....

                        Koukal jsem že Conrad nabízí naše AMR za 339,- odkaz: vyplatí se vůbec brát to od farnelu, když k tomu ještě připočítáme poštovné?
                        tu je ebay trochu ina cena
                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          #27
                          O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                          Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                          tu je ebay trochu ina cena
                          No nevím jak u tebe, ale mě to ukáže 14,90 dolaru * kurs za dolar (20.036) = 300,- kč + poštovné.

                          Netvrdím že pokud to počítáte skrze SR euro, že cena vyjde zajímavější.
                          Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                          Komentovat


                            #28
                            O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                            Ja tedy nevim, ale me se zda ze $15 je priblizne tech 300 CZK, nebo to chapu nejak spatne ? V cem je ta cena jina ?

                            PS: Aha, vidim ze Bigmac byl rychlejsi.
                            Naposledy upravil Doda; 14.11.2012, 11:31:16.

                            Komentovat


                              #29
                              O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                              Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
                              No nevím jak u tebe, ale mě to ukáže 14,90 dolaru * kurs za dolar (20.036) = 300,- kč + poštovné.

                              Netvrdím že pokud to počítáte skrze SR euro, že cena vyjde zajímavější.
                              Postovne je v cene, da sa to zohnat este lacnejsie
                              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                              Furiatune homepage

                              Komentovat


                                #30
                                O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                                Ja bych mel z eBay trochu strach. Jeste tak na soucastky, co prehodim v patici nebo muzu otestovat, tak v pohode, ale SMD IO mam strach tam kupovat. Kdyz to bude nefunkcni, je to problem. Musi se to rozrezat, odpajet, ocistit, prace moc, nestoji mi to za to. Starsi hure sehnatelne soucastky kupuju pak i od Cinanu, ale tam je tak 5-20% odpad a clovek s tim musi pocitat. Je to levny.

                                Ja bych to videl takto, objednam 10 desek v Seedstudiu, protoze 10 je idealni mnozstvi, 20 nevyjde o nic levneji, da se doobjednat kdyztak dalsich 10.

                                bigmac + Doda + uunek + davesade + Amigoun + Martin (2 ks) + voodoo + boing4000 + frenchshark = 10

                                v provedeni se zlatem a 100% e-testem. Kdyz nekdo vypadne, holt zbude deska, kdyz se nekdo objevi, pustim tu jednu navic.

                                Dejte vedet, kdo chce i kontroler, koupil bych ho ve Farnell za cca 310 Kc, pokud ho bude chtit k desce kazdy, protoze pak je to stejna cena jako Conrad pri 10 ks a Farnell beru jako spolehlivejsiho dodavatele, spis mi prijde misty drahy. Poslal by rovnou z deskou. Pokud bude zajemcu mene, prijde mi dobry za tech 334 od Conrad.

                                Desky teda objednavam a dejte vedete, kdo tedy chcete i ARM.

                                Ahoj, Martin

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X