Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

ARM kontroler pro Minimig - výroba?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #91
    O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

    Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
    @bigmac
    kde najdem C64ku?
    Nenajdeš, tedy ne tu přímo upravenou pro Minimig. Já ji získal od uživatele "boing4000" z portálu minimig.net, který na tom pracoval s uživatelem "dirk". Emulátor je funkční a skrze USER IO se dá připojit disketovka (to neplatí pro 4MB minimig). Problém je ten že si nakonec nebyli jisti, zda C64 ROM jsou volně šiřitelné. A tak to raději neuvolnili.
    A já přislíbil že to nebudu šířit.
    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

    Komentovat


      #92
      O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

      Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
      Jestli by nebylo lepsi psat ty emulatory castecne spis pro motorolu a jen castecne pro xilinx.
      Také jsem o tom uvažoval, ale zatím jako ovladač pro načítání ROM souboru z SD2JOY. Tím by se vyřešilo několik problémů, a) omezení xilinxu, protože ROM by se načítala přímo do SRAM; b) licenční záležitosti některých ROM souborů, uživatel by dostal pouze emulátor. viz problém C64 emulátorem.
      Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

      Komentovat


        #93
        O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

        To sa rieseiva tak ze romka sa nedoda ale doda da programcek ktoru uzivatelovu romku nahra na spravne miesto v konfiguracnom subore. Robi to tak *UAE, NAME, ......

        Komentovat


          #94
          O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

          Ted moc nevim, o cem vlastne pisu, ale neslo by dat emulator file k dispozici bez ROM s programem, ktery tam umozni uzivateli tu ROM namergovat z nejakeho kick.rom souboru? Jeho sehnani uz samozrejme bude problem uzivatele. Pak to akorat nacpat do minimigu a je vymalovano ... V puvodnim file by byla zero ROM (binarni 0 ).
          Naposledy upravil uunek; 09.01.2013, 18:23:36.

          Komentovat


            #95
            O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

            predbehol som ta asi tak o hodinu <p>Takto su robene napriklad zdrojaky pacmana.

            Komentovat


              #96
              O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

              Koukam, ze jsem prisel s krizkem po funuse. Nechapu, jak jsem to mohl prehlidnout. Kazdopadne se shodnem, ze cesta tu je.

              Komentovat


                #97
                O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
                Nenajdeš, tedy ne tu přímo upravenou pro Minimig. Já ji získal od uživatele "boing4000" z portálu minimig.net, který na tom pracoval s uživatelem "dirk". Emulátor je funkční a skrze USER IO se dá připojit disketovka (to neplatí pro 4MB minimig). Problém je ten že si nakonec nebyli jisti, zda C64 ROM jsou volně šiřitelné. A tak to raději neuvolnili.
                A já přislíbil že to nebudu šířit.
                ,,to neplatí pro 4MB minimig" Jak je to myšleno? Jakože to chodí pouze na 2MB? A jestli se ještě můžu, tak proč?

                Komentovat


                  #98
                  O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                  Pretoze 4MB vyuziva 2 piny zo SPARE priestoru a tak, chybaju volne signaly na pripojenie Floppy mechaniky.
                  Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                  Furiatune homepage

                  Komentovat


                    #99
                    O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                    Autorem citovaného textu je JOeAim Přejít na původní příspěvek
                    ,,to neplatí pro 4MB minimig" Jak je to myšleno? Jakože to chodí pouze na 2MB? A jestli se ještě můžu, tak proč?
                    Ano přesně tak, na 4MB Minimigu ta disketovka chodit nebude. A důvod je, že USER IO vstup/výstup je 2MB verzi plně k potřebě uživatele, kdežto na 4MB verzi se USER IO používá k řízení rozšířené SRAM.

                    Á Boboo mě s odpovědí předběhl
                    Naposledy upravil bigmac; 11.01.2013, 23:43:08.
                    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X