Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

ARM kontroler pro Minimig - výroba?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    ARM kontroler pro Minimig - výroba?

    Již na konci června, uvolnil Jakub Bednarsky veškerou dokumentaci k výrobě ARM kontroleru. Jde mi o to, že cena kontroleru se pohybovala okolo 80-100$ dle štěstí. Přitom cena součástek se pohybuje okolo pěti stovek. Samozřejme je také potřeba připočíst cenu PCB (plošný spoj) a šikovné ruce . Zajímá mě, kolik by se zde našlo zájemců o PCB. Při dostatečném počtu zájemců, by i cena PCB mohla být zajímavá a výsledkem i cena kontroleru. Pak již jen vše pospájet (jak mě správně upozornil Boboo, deska používá velikost SMD součástek (0603), cca asi o třetinu menší jak SMD (0805) na desce Minimig).

    Takže, kolik by se zde našlo zájemců o Home Made výrobu?
    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

    #2
    ARM kontroler pro Minimig - výroba?

    Komentovat


      #3
      O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

      Samozřejmě já a možná i Boboo...
      Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

      Komentovat


        #4
        O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

        Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
        Samozřejmě já a možná i Boboo...
        skus dat echo este na minimig.net, alebo aj eab.abime.net, to pojde ako teple rozky
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #5
          O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

          Teď se možná zeptám blbě. Vím co je to Minimig. Co je tedy ARM kontroler pro Minimig? To je nějaká krabička s různýma vstupy a výstupy?
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            #6
            O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

            Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
            Teď se možná zeptám blbě. Vím co je to Minimig. Co je tedy ARM kontroler pro Minimig? To je nějaká krabička s různýma vstupy a výstupy?
            strucne tu, ARM video youtube
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #7
              O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

              Ja bych take jeden vzal, ale jedine kompletni. Pokud mam pajku v ruce, dochazi u me k nevysvetlitelnemu a nahodnemu sebeposkozovani a kolem me k destrukci nekterych vice ci mene drobnych predmetu....

              Komentovat


                #8
                O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                Sestavenej ARM v rozumné ceně? ANO! Chci!
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #9
                  O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                  Je mi jasné že někteří z nás jsou limitováni svými technickými schopnostmi No, pokud by počet nepřesáhl deset kousků, mohl bych se ujmout sestavení i pro ty méně vzručné. Samozřejmě je otázka na kolik vyjdou desky v tomto počtu, aby jsme to rovnou neodpískali . Ale i tak, si to nejdříve musím na něčem vyzkoušet. Já sám používám pájku z 90tých let a už tenkrát to byl výprodej starého modelu. Nějak tenkrát nepočítali s pájením součástek o rozměru 1,8x1mm nebo tak nějak
                  Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                  Komentovat


                    #10
                    O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                    Pajet takove prdoly je otazkou hrotu mikropajky. Na toto bych asi vzal tenky spicaty hrot a na svaby skoseny hrot. Urcite jde nejaky jeste koupit.
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #11
                      O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                      Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                      Pajet takove prdoly je otazkou hrotu mikropajky. Na toto bych asi vzal tenky spicaty hrot a na svaby skoseny hrot. Urcite jde nejaky jeste koupit.
                      Bohužel k této pájce se hroty neprodávají (je to opravdu starý typ), ale nedavno jsem jich pár koupil na Aukru. Nějaké zkušenosti mám z pájení Minimigu . Tam jsem pochopil že šváby s 200 nožičkami se nepájí tenkým hrotem ale pořádným kopitem a pevnou rukou, no a bižuterie tenkým špičatým.
                      Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                      Komentovat


                        #12
                        O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                        Ziadny tenky htrot. Ale poriadny klinec. Uz sa to tu niekde riesilo vcetne odkazou na videa.

                        Komentovat


                          #13
                          O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                          Ja vsetko pajkujem 4mm hrotom! Na Remate som hrot ukazoval Venoxovi Dalsia efektivna moznost je ARM kontroler osadit nalepenim suciastky na dosku, jemnym stetcom naniest pretavovacu pastu a teplovzducnou stanicou zapiect, je to rychle spolahlive riesenie.
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            #14
                            O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                            @ Bigmac

                            Skontroloval som GERBER, je v poriadku, mozes poslat do vyroby

                            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: ARM_Gerber.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 80,0 KB
ID: 106813
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              #15
                              O: ARM kontroler pro Minimig - výroba?

                              Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                              Sestavenej ARM v rozumné ceně? ANO! Chci!
                              Taky byc h jeden bral!
                              A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X