Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Motorola 68010 v A600

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Motorola 68010 v A600

    Má vůbec cenu dávat do A600 MC68010 na 10MHz..
    Amiga je nejlepší...

    #2
    O: Motorola 68010 v A600

    Nema, radeji si kup FastRAM.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      O: Motorola 68010 v A600

      Byla mě nabídnuta(68010),tak jsem potřeboval vědět co a jak,jinak mám A600 ještě zablombovanou,tak jsem to potřeboval vědět,abych jí nemusel zbytečně oddělávat,dík.
      Amiga je nejlepší...

      Komentovat


        #4
        O: Motorola 68010 v A600

        Asi takhle - cenu to samo má. S Fast RAM to nakonec hodí 1,42 rychlosti originálu. V A600 je ale největší riziko přehození CPU. Není to jako v A500, kde to prohodí i Uguru Tungu. S Mrafem se nám to v jednu chvíli i povedlo, ale nakonec zůstala skoro mikroskopická částečka cínu mezi nožikama a nebylo to vůbec hezké...

        Komentovat


          #5
          O: Motorola 68010 v A600

          "Uguru Tungu" Misticku, já tý tvé hlášky prostě miluju
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            #6
            O: Motorola 68010 v A600

            Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
            Asi takhle - cenu to samo má. S Fast RAM to nakonec hodí 1,42 rychlosti originálu. V A600 je ale největší riziko přehození CPU. Není to jako v A500, kde to prohodí i Uguru Tungu. S Mrafem se nám to v jednu chvíli i povedlo, ale nakonec zůstala skoro mikroskopická částečka cínu mezi nožikama a nebylo to vůbec hezké...
            Uguru Tungu je asi šikovnější,dík.
            Amiga je nejlepší...

            Komentovat


              #7
              O: Motorola 68010 v A600

              No su moznosti aj bez nutnosti pajkovania na Amige. ale potom sa zle pridava FastRam. (jeden taky pripravok sa mi vala v skrini)

              Komentovat


                #8
                O: Motorola 68010 v A600

                Jojo, dá se to nasadit i na staré CPU, ale pak už se na to skoro nic nevejde, přesně jak říkáš. Kvůli tomu se Mraf na testovací A600 pustil do výměny CPU (resp. byl mnou donucen - mířil jsem mu joystickem na hlavu).

                Komentovat


                  #9
                  O: Motorola 68010 v A600

                  No co som zistolval "vyhody a nevyhody" Tak do 68010 ako hlavneho CPU by som nesiel ani nahodou. Tie vyhody nestali za to riziko. Ale mat moznost prepinat medzi 68000/68010 a este men it freq 7/14 to by bola ina kava.

                  Komentovat


                    #10
                    O: Motorola 68010 v A600

                    Mě běží v A500 a ještě se chystám, až zase nějaký bude, další šoupnout do STEčka. V A500 žádné velké problémy nepociťuji. Faktem je, že třeba Worms zřejmě mají problém s kombinací OS3.1 vs 68010 vs AlfaPower (uvádím vše, bo jsem netestoval, kde je přesně chyba), ale WHDload verze běží bez problémů.

                    Komentovat


                      #11
                      O: Motorola 68010 v A600

                      Pokial viem je tam problem z par vecami ktore sa spustaju v inom security levely ako je zvykom na 68000 ale na druhu stranu je tam par veci ktore su pre WHDload vyhodou.

                      Komentovat


                        #12
                        O: Motorola 68010 v A600

                        Ano, o tom jsem také četl, ale ještě se opravdu s nějakými problémy, nemajícími řešení, nesetkal. A například Settlers se na 010tce s Fast Ram hrajou naprosto bezvadně!

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X