Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

The Amiga Works (Allister Brimble)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: The Amiga Works (Allister Brimble)

    Len taka mala technicka, aky rozdiel okrem formatu je medzi skladbou vo formate TFMX a medzi klasickym .MOD ?? Ten TFMX ma viacej kanalov, alebo v com je lepsi ?
    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

    Komentovat


      #17
      O: The Amiga Works (Allister Brimble)

      Ano, TFMX má osm kanálů.

      Užívejte si videa a hudbu, kterou máte rádi, nahrávejte originální obsah a sdílejte vše s přáteli, rodinou i celým světem na YouTube.
      Naposledy upravil Predseda; 09.11.2012, 20:19:16.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #18
        The Amiga Works (Allister Brimble)

        Je fakt ze tam taky vidim 8 stop, ale TFMX byl podle me pouze 7-mi kanalovy. 3 kanaly na Amize hraly jak jsou a v poslednim byly smichane 4 (mene kvalitni). I pod tim videem je napsano "7 voice". Kdysi jsem se vrtal na Amiže v nejakem TFMX replayeru, ale uz si to pamatuji jen hodne matne, jen to rozlozeni kanalu.
        Naposledy upravil Doda; 09.11.2012, 22:27:09.

        Komentovat


          #19
          O: The Amiga Works (Allister Brimble)

          TFMX má skutečně 8 stop, ale třeba v Turricanovi právě hraje TFMX song a do toho jdou ještě zvukové efekty. V jedničce je slyšet, že některé ty zvuky vypínají jeden hlas hudby, ve dvojce snad ani ne. Prostě je Hülsbeck kouzelník.
          Naposledy upravil Predseda; 09.11.2012, 23:09:52.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #20
            The Amiga Works (Allister Brimble)

            Jasne, ja to v tom editoru taky vidim, ale co jsem napsal jsem si nevymyslel (ale mozna ze to nebyl TFMX, po tech letech tezko rict), mozna ze jedna stopa neslouzi stejne jako ostatnich sedm. Chce se to zeptat Huelsbecka

            Komentovat


              #21
              O: The Amiga Works (Allister Brimble)

              Taky jsem si myslel, že TFMX měl jen 7 stop. Vzpomeňte na přehrávače, ktere říkají 7 voice..
              A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

              Komentovat


                #22
                O: The Amiga Works (Allister Brimble)

                No ten odkaz v mojem příspěvku je na wiki, kde je to rozepsané celkem jasně a srozumitelně a to jsem Vám ho nechal ještě přeložit z němčiny. Ale je to marný, je to marný, je to marný.
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #23
                  The Amiga Works (Allister Brimble)

                  To ze je neco na Wiki asi neznamena, ze je to urcite pravda. Jak vysvetlis tu poxnamku "7 voice" pod tim videem, na ktery jsi taky daval odkaz.

                  Komentovat


                    #24
                    O: The Amiga Works (Allister Brimble)

                    Ted jsem se dival a TFMX editor obsahuje 8 tracku k editaci. Taky jsem si myslel, ze umi maximalne 7.
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #25
                      O: The Amiga Works (Allister Brimble)

                      Jenže o 8 kanálech se nikde nehovoří. EaglePlayer či DeliTracker mají přehrávače obsahují replayery na TFMX 1.5/TFMX Pro/TFMX 7V. EaglePlayer navíc podporuje PatternScroll, takže při přehrávání například Turrican 2 titulky je vidět pouze 7 kanálů. Mimoto 7kanálové songy byly velmi vyjínečné a vzhledem k tomu, že užívaly výkon CPU, tak byly použity jen jako intro songy. Většina TFMX songů byla jen klasicky 4 kanálová..
                      Otázkou ovšem zůstává, proč je v tom editoru vidět 8 stop. To by asi musel zodpovědět někdo, kdo s tím někdy dělal.
                      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                      Komentovat


                        #26
                        O: The Amiga Works (Allister Brimble)

                        Tak jsem se ještě ptal po mailu Allistera Brimbla, jestli teda půjde digitálně koupit jeho album i po skončení Kickstarterové kampaně, a odpověděl mi že ano, ale že samozřejmě preferuje aby to lidi podpořili už během ní, aby vůbec vzniklo.
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #27
                          O: The Amiga Works (Allister Brimble)

                          Tak jsem ho také podpořil. Dle informací Předsedy tam snad bude i soundtrack ze Spellbound Dizzy .
                          I love Amiga

                          Komentovat


                            #28
                            O: The Amiga Works (Allister Brimble)

                            On nenapsal že tam bude něco takového, psal jen že má povolení od Codemasters, aby mohl remakovat hudby co dělal pro jejich hry.

                            resp. abych byl úplně přesný: Spellbound Dizzy ano, pokud získá práva. Práva získal, tak snad tam bude i ten song. Ale playlist stále není definitivní.
                            Naposledy upravil Predseda; 27.11.2012, 11:35:05.
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              #29
                              O: The Amiga Works (Allister Brimble)

                              Podle vzájemné dohody bude jednu skladbu na albu produkovat Chris Hülsbeck a naopal Allister Brimble bude produkovat jednu skladbu na The Turrican Anthology

                              After initial talks it appears that Chris Huelsbeck, famous for Turrican on the Amiga will produce one of my tracks and in return I will produce one of his! (...) Of course this will help my project but as well, this is a dream come true for myself to be able to produce one of the Turrican tracks that I took so much inspiration from in the Amiga days.
                              Jen nějak nejsem schopný přesně pochopit, co znamená v tomhle případě slovo produkovat.
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat


                                #30
                                O: The Amiga Works (Allister Brimble)

                                Nez jsem si precetl ten tvuj prispevek tak jsem myslel, ze proste Brible da na svoje album jednu Huelsbeckovu skladbu a naopak, nic jineho. Ted se mi zda, ze Brible chce ve svojem stylu prepsat jednu Huesleckovu skladbu a tak.... takze taky nevim.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X