Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Lisiak4

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Lisiak4

    Tak jsem se dnes zaregistroval na www.ppa.pl a co to vidím.... )

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: polski.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 19,3 KB
ID: 108034
    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      #17
      O: Lisiak4

      Nic zacinajuce pismenom A ta nelakalo ?
      Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
      Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

      Komentovat


        #18
        O: Lisiak4

        A hned tři vlákna z roku 2012 a z toho dvě reklamy na nějaké akce Já ti nevím, ale ten Python na Amize byl fakt asi jen nějaký úlet stranou. Možná jsem se tě už někdy ptal (mám toho v poslední době nějak moc), ale ty s tím Pythonem přijdeš do styku v práci nebo tak nějak?
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #19
          O: Lisiak4

          DJM: Mna by toho lákalo, mám veľa plánou a venujem sa im tak ako je čas a chuť na ne. Plány sú ako to už býva v podstatne vacsiom merítku ako čas, alebo chuť.

          Prober: Python je opravdu jen mé hobby. Používam ho ale i při programovaní na PC. Vážně bych s Pythonem nezačínal, kdyby mi šlo jen o programování na Amize. Druhá strana mince je ta, že by jsme se mohli začít bavit o tom, který programovací jazyk pro Amigu je tak podobný "C" (které je pro mne po Pythonu nejzajimavější) jako je Python. Jedna z možností je, že po tom co dodělám engine pro textovou hry v Pythonu ho začnu přepisovat do C a tak se ho vlastně učit. Pokud tedy dodělám samotný engine a budu mít chut něco takhle tvořit. Já jsem na PPA na ten Pythoní odkaz ani neklikl, jen mne překvapilo, že tam ten Python je vůbec napsán. Jak jsem si psal s jedným z EAB, psal mi, že Python je strašně pomalý v krátkých smičkách (tak asi jako i ostatní skriptovací jazyky). Na tohle jsem mu nereagoval, ale má naprostou pravdu. Můžu mít kód sebelépe napsán a vždy to bude na výkonu Amigy mizerná rychlost . I tak je to tak trochu výzva pro animace, co se z toho dá vytáhnout. Minule jsem ze opět hrál s animací a dá se říci, že jsem asi přišel na způsob, jak udělat stabilní pohybující se objekt....

          ....skládat ho ze znaků nemá smysl. Již při 3 zobrazených znaků současně přestávám dosahovat stabilně se pohybujícího objektu. Pokud si ale nadefinuji 1 znak větších rozměrů a grafiku mu udělám přes editaci znaku, zatím jsem měl bílý obdélnik o rozměrech asi 3 na 2 cm, začíná se dosahovat stabilně se pohybujícího objektu. Dokonce pokud s daným objektem pohybujeme velice pomalu, múžeme se bavit o dokonalé animaci. Nevím, co by s danou animaci udělal měnící se znak (grafika), zatím jsem hýbal se stejným znakem, ale s celým znakem .
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            #20
            O: Lisiak4

            No ja ho taky w tim Pythonem nechapu. Jako to uz snad radsi GFA basic, ale to je taky jako vylozene sebevrazda.

            Komentovat


              #21
              O: Lisiak4

              V první řadě oceňuju, že slovákovi odepisuješ slovensky a čechovi v češtině Do toho ještě anglicky na EAB, a já už bych z toho měl solidní rozpolcení osobnosti

              S tím Pythonem jsem si to tak trochu myslel, že s ním děláš někde jinde a na Amize je to jen takové pokračování. Já celkem pochopil AMOS (když jsem při převodu 3krát četl knihu od V.Krále) a Assembler (ale dělat bych v tom nechtěl), GFA-basic je německy takže nic. Nejvíc jsem se těšil právě na to C, ale jelikož Amiga PROFI se už ke mně asi nikdy nedostane, tak je to pasé. Ono ten Python by možná jel i rychleji, ale jestli je to vážně nějaký neodladěný port z OS4, tak to tomu taky moc nepřidá. On i v OS4 se ten Python používá snad jen pro skripty instalátorů

              Každopádně, rychlost nerychlost - pokud je to o zábavě s Amigou, tak je to jen dobře. A kdyby si jednou chtěl vydat knihu o programování v Pythonu na Amize, tak šablonu na knihy mám připravenu
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #22
                O: Lisiak4

                Autorem citovaného textu je holyna Přejít na původní příspěvek
                No ja ho taky w tim Pythonem nechapu. Jako to uz snad radsi GFA basic, ale to je taky jako vylozene sebevrazda.
                Tak ho máte ho s Misticem zlanařit na AMOS s AMALem
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #23
                  O: Lisiak4

                  Prober: AmigaPython 2.3.3 je čistý port pro klasickou Amigu. Možná tuším, kdo je to Amal, ale pro jistotu, kdo je to Amal?
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    #24
                    O: Lisiak4

                    AMOS Animation Language, součást AMOSu
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #25
                      O: Lisiak4

                      No jo, tak to jsem myslel něco jiného .
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #26
                        O: Lisiak4

                        Aha, už mi to taky dochází No fuj teda
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #27
                          O: Lisiak4

                          Jako on Amos taky neni extratrida. Ale daj se v tom delat husty kousky, treba Valhalla se Vulcanu vylozene povedla.

                          Amal je vrazednej ale hodi se. Kdysi jsem v tom delal gamesku Muzos se jmenovala. Skoda ze jsem prisel o vsechno diky Plasticovi a jeho virum a rozslapanejm disketam.

                          Takova fajn strilecka to mohla byt. A byl bych slavny. No to vlastne sem.

                          Komentovat


                            #28
                            O: Lisiak4

                            Já neměl na mysli žádnou sprosťárnu .
                            Amiga - PMD 85

                            Komentovat


                              #29
                              O: Lisiak4

                              Autorem citovaného textu je holyna Přejít na původní příspěvek
                              Takova fajn strilecka to mohla byt. A byl bych slavny. No to vlastne sem.
                              A nebo by se to rychle zahrabávalo někde v Mexiku do pouště a ty chodil kanálama
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat


                                #30
                                O: Lisiak4

                                Simte skoro to mel prodavat Vochozka

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X