Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Lisiak4

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #91
    O: Lisiak4

    No prostě nemám to zatím tak, jak by jsem si přál )
    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      #92
      O: Lisiak4

      Video ze dneška, první spuštění:

      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        #93
        O: Lisiak4

        Tak jsem vcera zacal resit to jak mi zbytecne litala deska A1200 v plastovem case. Taky jsem si uchytil lepe FD mechaniku. Staré zásoby šroubku z mládí pomohli. Pred tím jsem si vysprchoval spodní část plastu. Po 2 a pul hodinovem behu v lese byl plast jiz hezky suchý ). Používám recapovanou Amigu od Venoxe. Po zacvaknutí vrchního a spodního plastu A1200 mi kvuli treni se diskety o horní cast plastu FD mechanika disketu nevysouvala. Jedna se o Mitsumi. Dnes jsem vzal FD Panasonic z Amigy 1200 od Springyho. Pomohlo, mechanika i po zacvaknuti plastu disketu vysouvá. Dal jsem Mitsumi do druhé A1200 a tam jiz Mitsumi taky vysouvá disketu i kdyz jsou plasty u sebe. Tak supr. Pri praci FD mechaniky i kdyz cvaka naprazdno se mi na LCD monitore zobrazuje malé rušení. Možná pomůžou stínící plechy. A1200 mi do animace nabíhá 33 vterin... .
        Amiga - PMD 85

        Komentovat


          #94
          O: Lisiak4

          Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
          Po 2 a pul hodinovem behu v lese byl plast jiz hezky suchý .
          To jsi běhal po lese s těmi plasty? Nestačilo by je dát třeba... na balkón?
          Amiga 600, Atari 1040 STE, Falcon 030, Powerbook G4 12", 2X MacPro 1.1

          Komentovat


            #95
            O: Lisiak4

            Jen: boduješ! Stačí co mám na sobě zavěšené 2 láhve s 1,5L pití, suchý svetr, a v brašně suché triko a ponožky
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              #96
              O: Lisiak4

              Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
              Si říkám, jestli ti nebude stačit ten zvuk přenést jen po disketách . Nebo se stavit u @Jack-3d a spáchat to pod jeho dozorem. Nebo počkat na Reset. Toto může být dobrý začátek.
              Díky, objednáno
              Amiga - PMD 85

              Komentovat


                #97
                O: Lisiak4

                Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
                FD mechaniky i kdyz cvaka naprazdno
                to cvakani na prazdno se da vypnout... noclick

                Komentovat


                  #98
                  O: Lisiak4

                  Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
                  to cvakani na prazdno se da vypnout... noclick
                  Zatím si ho spíše vychutnávám
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    #99
                    O: Lisiak4

                    Jsem rád, že krok za krokem postupuješ, i že vím, v čem chodíš běhat. Každopádně se uvidíme na Resetu a těším na výsledek tvých snah. A kdybys chtěl protentokrát vzít nějakou amigu, klidně vás oba odvezu. Ostatně, ve zpětném směru to už máme nacvičené
                    Amiga 600, Atari 1040 STE, Falcon 030, Powerbook G4 12", 2X MacPro 1.1

                    Komentovat


                      O: Lisiak4

                      Jen: Díky za nabídku, uvidím Nevím jaké mé snahy chceš vidět. V rámci Amigy jsou mé snahy přesně dané. V rámci programování jsem na posledním Bytefestu měl hotovou časovou synchronizaci. Pak jsem si naprogramoval efekt vibrato. Nejdéle jsem hledal nástroje a maximálně dlouho sólový nástroj. Musel jsem se drobátko přiučit i editaci samplu. Skladba pořád není zcela doeditována - to je to, co mne nejmíň trápilo. Emulace asi zřejmě nedává dostatečné výšky. Nejlepší řešení je to slyšet na reálném železe, tak jsem se konečně do toho pustil. Tak a teď víš vše - proč se zbytečně zdržovat )
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        O: Lisiak4

                        no a pak jsem hodil petku a dvojku
                        Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                        Komentovat


                          O: Lisiak4

                          Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                          no a pak jsem hodil petku a dvojku
                          Ty vole, neviděl jsem to snad deset let, ale stejně jsem se hned chytil... (a to nesnáším slovní spojení "ty vole")


                          Naposledy upravil Jen; 18.03.2019, 20:42:29.
                          Amiga 600, Atari 1040 STE, Falcon 030, Powerbook G4 12", 2X MacPro 1.1

                          Komentovat


                            O: Lisiak4

                            Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
                            Jen: Díky za nabídku, uvidím Nevím jaké mé snahy chceš vidět. V rámci Amigy jsou mé snahy přesně dané. V rámci programování jsem na posledním Bytefestu měl hotovou časovou synchronizaci. Pak jsem si naprogramoval efekt vibrato. Nejdéle jsem hledal nástroje a maximálně dlouho sólový nástroj. Musel jsem se drobátko přiučit i editaci samplu. Skladba pořád není zcela doeditována - to je to, co mne nejmíň trápilo. Emulace asi zřejmě nedává dostatečné výšky. Nejlepší řešení je to slyšet na reálném železe, tak jsem se konečně do toho pustil. Tak a teď víš vše - proč se zbytečně zdržovat
                            Myslel jsem, že plánuješ nějaké demo (etc.) Ale pokud ne, nevadí. I tak ti fandím.

                            ...Teď jsem právě v záchvatu nostalgie vzpomínal na poslední program, který jsem napsal já. Bylo to neumělé a značně nedotažné GUI pro DOS. Bylo mi šestnáct a čerstvě jsem dostal notebook s pentiem 75 HMz. Snad se někdy k programování vrátím.
                            Přiložené soubory
                            Naposledy upravil Jen; 18.03.2019, 01:32:33.
                            Amiga 600, Atari 1040 STE, Falcon 030, Powerbook G4 12", 2X MacPro 1.1

                            Komentovat


                              O: Lisiak4

                              Tak dnes jsem horni a dolni stinici plech odebral z nerekapovane A1200. A pustil jsem tuhle Amču na mem LCD monitore. Obraz je i po pracovani disketove mechaniky stabilni, co není pripad Amigy 1200 která byla rekapovana před 3 lety. Jak jsem psal, při pracovani mechaniky jsou v obraze ruchy. Když mechanika nepracuje, obraz je stabilni. Velice slabe je to videt po startu Amigy na bílé barve v animaci diskety a nejvíce je to videt když Amiga nabehne do WB. Muze to byt tedy téma kondenzatorama? 3 roky muze byt dlouha doba, nicmene 24 let u Amigy se stabilním obrazem je doba ještě delší . Nerekapovana Amiga se stabilnim obrazem je 1Bčko, rekapovana Amiga s ruchami je ID4 nepletu li se. Díky za pripadne rady
                              Amiga - PMD 85

                              Komentovat


                                O: Lisiak4

                                myslim ze si si zaroven odpovedal sam a to ze kondikmi po 3 rokoch by to nemalo byt, ked v tej druhej su dlhsie...

                                Testoval si to s rovnakym zdrojom ?
                                Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                                Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X