Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

    Když si to koupím, dá mi k tomu někdo taky A4000?
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #17
      O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

      uz otom vie alebo ich este neohovara

      p.s. to vyzera na obdobny scandoubler ako sme sa bavlili na "pive"

      Komentovat


        #18
        O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

        Autorem citovaného textu je zz_indigo Přejít na původní příspěvek
        uz otom vie alebo ich este neohovara

        p.s. to vyzera na obdobny scandoubler ako sme sa bavlili na "pive"
        No hej, ale dobre, ze sa niekto toho chopil a na svet prichadza co raz viac HW od roznych autorov.
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #19
          O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

          Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
          Když si to koupím, dá mi k tomu někdo taky A4000?
          Pokud mas na vymenu CyberStormaII/III nebo WarpEngine, tak se urcite domluvime. No jo no, nedalo mi to
          AmigaOS // AROS

          Komentovat


            #20
            O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

            Super ! To si zrejme objednam tu Full verziu.

            Autorem citovaného textu je spajdr Přejít na původní příspěvek
            Takže Lite za cca 63 Euro
            Full za cca 85 Euro
            Switcher za cca 14 Euro

            http://www.amigascene.nl/modules/new...forumpost57200
            A1230, A1260, A600, Furia EC02, S628, A2K | ZX 81, Spectrum 48, 48+, 128, +2A, +2B | Sord M5 | C 64 |Atari 1040 STFM, 800 XE, XL | Didaktik Kompakt, M, Gama | Ondra | PMD 85 | PP 01 | Sharp MZ-721

            Komentovat


              #21
              O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

              Taky se mně docela líbí, včetně ceny, hlavně když teď není moc k dostání Indi. MKII (ikdyž nějaké kusy jsem ještě zahlédl). Už aby byly venku alespoň první dojmy a nějaké testy. Obávám se z počátku porodních bolestí...
              A1200, 8MB Fast, 4GB CF, 4GB CF PCMCIA, 2x PSX -> Amiga

              Komentovat


                #22
                O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                Chcem vratit Indivision MKII spat predajcovi AmigaKit, no najskor musim najst dieru v zmluvnych podmienkach za akych okolnosti sa to da urobit. Keby to bolo 7 dni od kupy je to jednoduche, napisat, ze je to smejd asi nestaci... Nejake napady?
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  #23
                  O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                  Co 3x reklamovat stejnou závadu?
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #24
                    O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                    Mám dojem, že Jens před časem psal (na EABu) nespokojeným zázazníkům, že jim vrátí peníze, pokud chtějí Indivision vrátit..
                    A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                    Komentovat


                      #25
                      O: novy Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                      ja by som tiez pockal na prve testy, umiestnenie v amige, zahrievanie , software. Pokial to bude ok, tiez sa pridam ku nespokojnym zakaznikom MK2 aj ked mne vadi len to zahrievanie zatial.
                      WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                      Komentovat


                        #26
                        O: novy Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                        myslim ze sa bude jednat o kartu ku ktorej bude nejaky sw.

                        Komentovat


                          #27
                          O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                          MKII ma porodnich bolesti az az, treba chybejici sw ja bych blil, velebnosti, dabler za bratru 5k a je v krabici...
                          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                          Komentovat


                            #28
                            O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                            @Chain
                            Tiez je v krabici, nerozbaleny... uz len utieranie prachu ma stoji namahu.

                            @Prober
                            Mne ho urcite nevyreklamuje, mna ma zuboch... a hadaj preco
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              #29
                              O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                              Dal jsem si preorder na full verzi. Tak se necháme překvapit.
                              Historie vlastnenych pocitacu.: PMD-85 / Sharp MZ821 / Didaktik M / C= Amiga 500 / spousta PC
                              Momentalne uz jen Commodore C64 / Registered WHDLOAD user / FS-UAE translator

                              Komentovat


                                #30
                                O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                                Já nechci být pesimistickej, ale obávám se, že v tomto případě jsem realistickej - rozchození MK II - jak dlouho to bude ještě trvat 1/2 roku, rok, dva? Jens není schopen nastínit jakýkoliv termín a navíc, když jeho programátor Config Tool nemá čas, tak prostě nic nebude.
                                Jestli S-Jugglera dotáhnou do konce - kupuju a MK II jde do Trashcan.
                                A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X