Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

    Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
    Mne ho urcite nevyreklamuje, mna ma zuboch...
    mě asi taky ne
    A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

    Komentovat


      #32
      O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

      Já oceňuju tyhle hobby projekty, ale narovinu je třeba říct, že se lze velice lehce vžít do situace Jense. Ten to má jako hlavní živnost a jakákoli konkurence, ať je sebezdravější, ho nakonec povede k pověšení vývoje věcí pro Amigu na hřebík. A teď neřeším, že většina těch "hobby" projektů je mnohokrát častěji funkčnější než ty jeho věci.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #33
        O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

        OK, ale neměly by právě ty komerční projekty být funkčnější než ty hobby? Navíc Jens se nevěnuje jen Amize, má spoustu jiných projektů...
        A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

        Komentovat


          #34
          O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

          Staci aby Jensove projekty boli o tolko lepsie oproti hobby projektom, ze tie budu len okrajovymi zalezitostami. Lenze to by musel zmenit vyvoj, testovanie, podporu uzivatelov, riesenie reklamacii atd.

          Moj nazor, ze rozdiel medzi Jensovymi projektami a hobby projektami je jediny. Jeho to zivy. Ale rozhodne sa tak k svojim zakaznikom nechova. Tiez som uvazoval ze si kupim MKII, zvlast ked som videl kvalitu obrazu. Nemal som prachy, tak som to odlozil na neskor. Ake to stastie..
          A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

          Komentovat


            #35
            O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

            A z jakých důvodů vám leží MKII v krabicích? Viděl jsem (youtube) a četl o přehřívání a následných artefaktech v obraze. Můj nákup MKII byl na spadnutí, ale raději budu vyčkávat a asi šáhnu provizorně po nějakém externím scandoubleru, než se situace "vyřeší". Taky jsem zvažoval koupit ACA1232, ale prozatím moc s touhle novší verzí zkušeností není, tak taky nevím jestli vyčkat a alespoň koupit pouze paměť 8MB, ať můžu dosyta využít whdload...
            A1200, 8MB Fast, 4GB CF, 4GB CF PCMCIA, 2x PSX -> Amiga

            Komentovat


              #36
              O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

              Cena je super, uvazoval som o preorder ale budem cakat novu furiu a radsej kupim scandoubler ECS do A600 nech to mam na party komplet. Predsa len MK2 poriesim low profile vetrakom, obraz mi v pohode staci, nepotrebujem tam mat fullhd rozlisenie a ine zverstva. Kua to uz nikto nema ECSko? ved ho este mali.... sakra
              Naposledy upravil venox; 23.12.2012, 15:21:41.
              WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

              Komentovat


                #37
                O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
                Kua to uz nikto nema ECSko? ved ho este mali.... sakra

                Ještě tady mají uvedeno skladem: http://retroami.com.pl/category.php?id_category=8

                Je to polský prodejce, ale díval jsem se, že prodává i na Allegro a má tam uvedeno, že zasílá i do zahraničí, tak by se s ním snad dalo domluvit.
                A1200, 8MB Fast, 4GB CF, 4GB CF PCMCIA, 2x PSX -> Amiga

                Komentovat


                  #38
                  O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                  radimk: nejde to NIJAK nastavit, zadny okraje, nic, default, k placi. starej dobrej elbox externi udela vic prace coz je smutny
                  Naposledy upravil Chain; 24.12.2012, 01:04:34.
                  Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                  Komentovat


                    #39
                    O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                    Tak to ma nastvalo... Som sa tesil zaciatkom decembra ze si neskor objednam Indi ECS.... Musel som ale pockat par tyzdnov az mi pridu peniaze. A teraz ked uz peniaze prisli, tak kukam .... Indi ECS uz neni dostaniu

                    Autorem citovaného textu je RadimK Přejít na původní příspěvek
                    Ještě tady mají uvedeno skladem: http://retroami.com.pl/category.php?id_category=8

                    Je to polský prodejce, ale díval jsem se, že prodává i na Allegro a má tam uvedeno, že zasílá i do zahraničí, tak by se s ním snad dalo domluvit.
                    A1230, A1260, A600, Furia EC02, S628, A2K | ZX 81, Spectrum 48, 48+, 128, +2A, +2B | Sord M5 | C 64 |Atari 1040 STFM, 800 XE, XL | Didaktik Kompakt, M, Gama | Ondra | PMD 85 | PP 01 | Sharp MZ-721

                    Komentovat


                      #40
                      O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                      Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                      Chcem vratit Indivision MKII spat predajcovi AmigaKit, no najskor musim najst dieru v zmluvnych podmienkach za akych okolnosti sa to da urobit. Keby to bolo 7 dni od kupy je to jednoduche, napisat, ze je to smejd asi nestaci... Nejake napady?
                      Hej, i já bych se s radostí přidal, nestačil by jako důvod nedodržení smlouvy, ve smyslu chybějícího driveru?
                      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                      Komentovat


                        #41
                        O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                        Já bych jeden kousek chtěl, bude někdo objednávat a myslel by i na mně?
                        ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                        Komentovat


                          #42
                          Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                          Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                          radimk: nejde to NIJAK nastavit, zadny okraje, nic, default, k placi. starej dobrej elbox externi udela vic prace coz je smutny
                          Stejne tak puvodni Indivision AGA, ten funguje perfektne.

                          Komentovat


                            #43
                            O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                            Tak to je dobré vědět, že první verze Indi. je OK.

                            Jinak jsem v jednom zahraničním fóru našel odpověď autora XAGy na dotaz, kdy bude k mání. Takže pokud půjde vše tak, jak si představuje, tak první kusy by měly být už v lednu.
                            A1200, 8MB Fast, 4GB CF, 4GB CF PCMCIA, 2x PSX -> Amiga

                            Komentovat


                              #44
                              O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                              Jen tak pro oživení diskuse nějaké zprostředkované info ze zahraničního fóra:

                              I'm not the developer of these boards. Just spreading the infos from the developer. He is very busy person and a perfectionist

                              - International prices will be a little bit higher what spajdr 's link states. The full version is only a prototype now. Only the Lite version available yet and the first 25 of it has this lower cost, - because it is handmade

                              - any chance of some pictures of it connected to a 1200 and 4000 motherboard...
                              - pictures comes later.

                              - CD32 compatible...
                              - not CD32 compatible, but in the future it is possible to develop a ScanJuggler for CD32.

                              - if the board is small enough that it doesn't interfere with my FastATA...
                              - ScanJuggler and FastATA fits together

                              - Cann the switcher be used by itself with an existing scandoubler?
                              - No. The SJ gives the switch sign, also the button send a message only to the SJ. It is possible to develope an independent type, where it will be possible to change with the button.

                              - any word on whether it will have a 50Hz output?
                              - Of course
                              Naposledy upravil RadimK; 03.01.2013, 23:18:52.
                              A1200, 8MB Fast, 4GB CF, 4GB CF PCMCIA, 2x PSX -> Amiga

                              Komentovat


                                #45
                                O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                                Mám pár dotazů. Amigu jsem si kupoval dodatečně tak že nejsem v ní tak zběhlej.

                                1) Pokud bych jí používal pouze na hraní původních her, má význam vysoký rozlišení co nabízí "těžká" verze?

                                2) Kam se to nasazuje? MkII se nacvakává na čip, ale tohle mi nějak neni jasný.

                                3) K čemu je přesně ten "Analogue Switcher Module"? Předpokládám, že by to moh bejt přepínač mezi timhle a nějakou přídavnou grafickou kartou.

                                HDMI zní lákavě, ale VGA je zatim v každý nový televizi. Hlavně cena obou verzí je přijatelná v porovnání s gigantickou cenou z Ind MkII. Autor by moh udělat i levnou redukci na myš. Ta z produkce Ind. je taky závratná.

                                Dík
                                Amiga 1200 HD, Blizzard 1260/50, 16MB RAM, 4GB CF-Ide, Sinclair ZX Spectrum 128K +2B

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X