Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

    Tak včera se ozval dezz, že prý se vše blíží ke konci, tak jsedm zvědav.Toto mi napsal

    Hello Josef,

    A perfect, long-term solution for the deficiency of the new video clock generator/PLL IC that I've mentioned last time couldn't be found yet. (It has turned out the other one had the same deficiency.) Thus I had to go with "plan B" in the meantime, producing a new series of cards (Rev3.2) with this chip on a separate, little, user-replaceable module, in case it needs to be replaced later. (Hope it won't be needed so I could go back to the Rev3 boards, as well.) I'm sending the cards very soon.

    Take a look at here for photos on the new version (along with the new HDMI module, as well as new photos on the cabling of the Switcher Module (DVI)):


    More images + info on the HDMI module, in case you're interested:


    Forgive me for the delays, I'm struggling to "get it out of here" already.

    Best regards,
    dezz

    Komentovat


      O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

      Tak první várka by prý měla být k odeslání tento, nebo příští týden... Tak snad uvidíme, co vlastně uvidíme.

      Komentovat


        O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

        Třeba udělá i switcher ve stylu HDMI modulu, TV modulátor rád oželím.
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

          Můžeš mu to navrhnout. Já už se holt smířím s telefonní ústřednou v Amče. Hlavně, aby už byl SJ doma. Jinak ten HDMI modul se mu povedl báječně.

          Komentovat


            O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

            To HDMI vypada solidně to by byla vychytavka!! Noo jsem fakt zvědavej....

            Komentovat


              O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

              Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
              Můžeš mu to navrhnout. Já už se holt smířím s telefonní ústřednou v Amče. Hlavně, aby už byl SJ doma. Jinak ten HDMI modul se mu povedl báječně.
              Už se Springy všichni těšíme na recenzi, a držím
              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

              Komentovat


                O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                Tak SJ ještě nemám. Dezzovi se nepovedlo najít uspokojivou náhradu za nedostatkové "video clock generátory" , proto teď upravuje karty tak, aby fungovaly i bez tohoto čipu (prý práce na pár dní). Pak bude karty rozesílat a tento měsíc by měly přicházet i karty z druhého kola objednávek. Jakmile najde vhodné čipy, bude je rozesílat mezi zákazníky a ti si je pak dají do SJů sami. Po přeflešování by se pak měly zpřístupnit extra funkce. Tak uvidíme...

                Komentovat


                  O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                  Hmm, já nevím, skoro bych měl lepší pocit kdyby napsal, "ještě mi to nechodí, tak jak by mělo, je na tom ještě kus práce, vidím to tak zhruba na 3 měsíce.. ", než když píše každý týden, že už to bude, jen ještě... Ale jinak to chápu, že to trvá, určitě ví, jak je to s Indivisonem MKII, který do dneška nejede, jak by měl, tak snad se chce vyvarovat něčeho podobného.
                  Naposledy upravil Amigoun; 06.06.2014, 23:39:12.
                  A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                  Komentovat


                    O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                    I have the main problems sorted!

                    It's mindboggling how much work is needed to solve apparently small bugs. Along with reorganizing the
                    core in order to eliminate the timing errors, caused by the high utilization of the FPGA, I had to outsource
                    functions to the microcontroller. (First it has broke the core update functionality, but it's now also solved.)


                    I'm now doing some minor debugging and tests. I'm definitely sending your cards this month, perhaps
                    in 1-2 weeks.


                    Kind regards,
                    dezz
                    Tak to vypadá, že na Prase párty se už budu moct pochlubit . Kdyby jste se divili, že píše cards, tak mě nemějte za hamouna. Ta druhá je pro CodExe .

                    Komentovat


                      O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                      Tak pak recenzi 👍😉
                      Jsme zvědavi...!!!

                      Komentovat


                        O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                        Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                        Tak to vypadá, že na Prase párty se už budu moct pochlubit . Kdyby jste se divili, že píše cards, tak mě nemějte za hamouna. Ta druhá je pro CodExe .
                        To mne uz pisal 2.septembra, ze mi to posle tento tyzden (ten v septembri) a uz je odvtedy dalsi mesiac prec a stale nic. Takto ma uz natahuje od januara...


                        Naposledy upravil DJM; 13.10.2014, 22:55:40.
                        Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                        Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                        Komentovat


                          O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                          Uff to je teda divocina...
                          Amiga 1200 Blizzard 1230/50 MkIV 32MB 4GB Ide-CF Wi-Fi Orinoco Silver ,Amiga 1200 40MB hdd 4MB fast ram
                          Stylový, citrónově žlutý toaletní papír - došel

                          Komentovat


                            O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                            Já tomu už moc nevěřím. To bylo asi naposled, co jsem si něco předobjednal.
                            Mimochodem už před rokem psal, že karta je pod betatestem a že bude příští týden odesílat.
                            Naposledy upravil Amigoun; 14.10.2014, 10:14:57.
                            A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                            Komentovat


                              O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                              Však já dám včas vědět, jak to tentokrát dopadlo...

                              Komentovat


                                O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                                OK, takže můžem pochválit Bobooa za vynikající přístup k zákazníkovi .
                                Amiga - PMD 85

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X