Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

    Jo jo, Boboo není vlk(taky sliboval...) a slibuje až když ví, že to může dodržet .

    Komentovat


      O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

      Nějak Mě to nedá a musím se i k této problematice vyjádřit :
      Za prvé...převést signály RGB do Digitální podoby...Hmmm,
      chce to číp,kterej bude mít Codek !
      Takovej číp nestojí tzv. 2 Kč a není to jednoduchost s tím něco páchat !
      Já se právě touhle problematikou jen tak z hecu nyní tady doma zaobíral ,
      protože i Já mám něco navrhnuté,ale je tady to "ALE" !
      Z Amigy RGB signály převést do podoby S-Video,není problém,
      aby to makalo a přidat k tomu kmitočet PAL- 4.43 MHz.
      Jen pro Info :
      Amiga má sama o sobě nejen RGB-Analog,
      ale také i signály RGB-Digital+Digital Intenzity signál .
      Koukněte se také někdo jednou do Manuálu Amigy na Video-konektor-23pin !
      Mám nyní na mysli jmenovité označení všech pinů ,
      jsou stále stejně označeny od prvního modelu Amigy ,
      VY si to neumíte přečíst...no tak si nestěžujte...( ZéDéeŠka to snad jistí ? ) !
      -----
      V tomto případě nevidím důvod nějakého časového skluzu ?
      Už se to táhne nějak moooc dlouho...nějaké divné...Hmmm...!
      Naposledy upravil EXA; 14.10.2014, 13:59:21.

      Komentovat


        O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

        Podle mého názoru je dezz trochu neorganizovanej a bordelář. Už někdy pred rokem a půl měl hotové funkční jádro o které přišel po havárii disku (proč to sakra nezálohoval), plak zase nevím proč měnil dizajn boardu, atd., atd. Budu moc rád, i za něj, když se mu konečně podaří ScanJuggler vypustit do světa. A hlavně bych si rád nakonec řekl, že to čekání stálo za to.

        Komentovat


          O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

          Teď jsem si dal do slovníku slovo "juggler" = podvod, kejkle, klamat balamutit. Myslím, že mě je to už naprosto jasné. Tím, co občas napíše jen lidi vodí za nos.
          Naposledy upravil Amigoun; 14.10.2014, 13:16:02.
          A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

          Komentovat


            O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

            No, já stále doufám, že se Juggler vztahuje k hardware a ne k vývojáři...

            Komentovat


              O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

              Chlapec si moc neurobil dobru reklamu, bez ohladu na to, ci jeho hardware je/bude prefektny, alebo pod urovnou Jensa.
              A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

              Komentovat


                O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                Nevím, ale prostě nejsem takový optimista, není to poprvé, co jsem se s něčím podobným setkal.
                A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                Komentovat


                  O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                  omachel: naprostý súhlas.
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                    Autorem citovaného textu je EXA Přejít na původní příspěvek
                    VY si to neumíte přečíst...no tak si nestěžujte...( ZéDéeŠka to snad jistí ? ) !
                    -----
                    V tomto případě nevidím důvod nějakého časového skluzu ?
                    Už se to táhne nějak moooc dlouho...nějaké divné...Hmmm...!
                    EXA tu nejde o to ze to dlho trva, nech si to trebarz robi aj cely zivot. Stazujeme si na to, ze zobral peniaze a stale dokola odrbava ludi ze to bude posielat buduci tyzden...
                    Jednoducho este nemal prijimat objednavky a sirit plane sluby, dokym nebude mat hotove kusy, ktore by bol ochotny predat...
                    Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                    Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                    Komentovat


                      O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                      @DJM : Big sorry , klasicky Jsem komentoval,tak jak Mě huba narostla !
                      Jooo...přesně tak jak píšeš a plně s Tebou souhlasím !
                      Tím mám zato,že pokud něco není hotovo,nemělo by se do světa pouštět NIC !
                      Natož ještě vybírat od někoho prašule...perfektní reklamu si udělal !

                      ------------------------------------------------
                      Autorem citovaného textu je DJM Přejít na původní příspěvek
                      EXA tu nejde o to ze to dlho trva, nech si to trebarz robi aj cely zivot. Stazujeme si na to, ze zobral peniaze a stale dokola odrbava ludi ze to bude posielat buduci tyzden...
                      Jednoducho este nemal prijimat objednavky a sirit plane sluby, dokym nebude mat hotove kusy, ktore by bol ochotny predat...

                      Komentovat


                        O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                        Ako to vyzera?

                        Komentovat


                          O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                          Tuším že špatně...

                          Komentovat


                            O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                            Ja som mu pisal, nech mi vrati peniaze ked nema vyrobok (uz ho vdaka Benq monitoru ani nepotrebujem). Odpisal mi ze bol dlho chory a nemohol na tom pracovat a peniaze minul na suciastky,atd. Takze mi nema z coho vratit. Hlavne, ze ked som mu pisal predtym (minuly rok), tak vzdy mi odpisal buduci tyzden poslem (scanjuggler). Mohol napisat ze je chory, ze momentalne na tom nepracuje......
                            Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                            Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                            Komentovat


                              O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                              ...legend became myth...
                              www.oldcomp.cz
                              party.oldcomp.cz

                              Komentovat


                                O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

                                Vaporware
                                "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X