Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Paměťové optimum pro hraní WHDLOAD her

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    O: Paměťové optimum pro hraní WHDLOAD her

    No ja mam B1260 a nemam problem s WHDLoad hrami, ale musis se pripravit na to, ze u spousty WHDload her budes muset zadat parametry do tooltype, aby ti jely. Taky se mi stalo, ze tusim podvodni level u Turricana 2 je zrychleny oproti normalu a nikdo to jeste nepatchnul. U B1230 nemusis nastavovat nic. Je pravda, ze vetsina novych dem vyzaduje 060.
    I love Amiga

    Komentovat


      #62
      O: Paměťové optimum pro hraní WHDLOAD her

      No, když čtu konfiguraci ve tvém podpisu, tak tiše závidím a zamačkávám slzu

      S časováním bývají na turbínách problémy, to vím, někde jsem snad četl i problémy na 030, ale tady to jsou opravdu asi jen vyjímky. I takový Desert Dream od Kefrens má sem tam na 020 mouchy oproti 000 (nenašel jsem zatím patchnutý).

      Co mně akorát mrzí je, že ceny Blizzardů lezou rok od roku zvolna nahoru (procházím-li starší diskuse a porovnávám s nynějšími cenami). Jo holt se stávají pozvolna raritním hardwarem...
      A1200, 8MB Fast, 4GB CF, 4GB CF PCMCIA, 2x PSX -> Amiga

      Komentovat


        #63
        O: Paměťové optimum pro hraní WHDLOAD her

        Ano, i 030 je u některých WHDload her na pěst. Tak třeba u Goblins 3 - úžasná to logická adventura, ale ani nastavení kde čeho nepomůže. Prostě člově musí turbínu disablovat a v Early Startupu ještě vypnout cache. Pak je to super.
        To RadimK: ano, konfigurace v našich podpisech mohou být záviděníhodné, ale taková sbírka je otázkou několika let, třeba i 15ti a mnoha a mnoha a mnoha peněz. Nelze chtít všechno hned, člověk si musí na vhodné nabídky počkat (i když takových asi bude postupně ubývat)

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X