Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

CygnusED Professional 5.2

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    CygnusED Professional 5.2

    Máme tady novou verzi tohoto vynikajícího textového editoru, cena 45€. Byl kompletně přepsán, obsahuje nové funkce a odstraňuje mnohá omezení předchozí verze. Zároveň jde o první nativní PPC verzi, určenou i pro OS4. Kdo mi jí koupí?

    Více tady: link
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    #2
    O: CygnusED Professional 5.2

    V tom jsem toho hodne napsal.

    Komentovat


      #3
      O: CygnusED Professional 5.2

      To by mohlo znamenat, že Magerlovi se přece jen podařilo přesvědčit Olafa Barthela a vrátit ho po letech před monitor Amigy. Pokud ano, jde o vynikající zprávu! Takových fachmanů a navíc pozitivních osobností je opravdu jako šafránu.
      AmigaOS // AROS

      Komentovat


        #4
        O: CygnusED Professional 5.2

        hmm mozna ale co si budeme nalhavat, CygnusEd neni software ktery by skutecne chybel a Roadshow sice konecne vyslo ale je relativne drahe na to ze nema zadny GUI konfigurator, pred 8 lety to mohlo byt super, dnes uz je to jen pro tech 5-6 nadsencu co jeste zbyli...

        Komentovat


          #5
          O: CygnusED Professional 5.2

          Což jsi v podstatě celkově shrnul situaci kolem celé Amigy. S tímhle přístupem by se už všichni na všechno vykašlali.
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            O: CygnusED Professional 5.2

            Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
            hmm mozna ale co si budeme nalhavat, CygnusEd neni software ktery by skutecne chybel a Roadshow sice konecne vyslo ale je relativne drahe na to ze nema zadny GUI konfigurator, pred 8 lety to mohlo byt super, dnes uz je to jen pro tech 5-6 nadsencu co jeste zbyli...
            Skoro uplne souhlasim, ale slo mi hlavne o toho Olsena... praci si s tim CEDem evidentne dat musel, tak snad ma chut i do jinych veci. Otazkou je samozrejme jakych... pokud aspon trochu nekorigoval sve nazory na metody vyvoje (uzavrena mala skupina, vydavani pomalu jeste krabicoveho softwaru atp.), pak to asi nepovede nikam.
            AmigaOS // AROS

            Komentovat


              #7
              O: CygnusED Professional 5.2

              no jo, omluvte prosim moji vcerejsi depresi uz jsem z toho vseho byl asi trosku (ano, tahle emote ikonka je uzasna)

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X