Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Aka je to hra ?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Aka je to hra ?

    Tuto PM mi poslal BobocoCZ:

    ---------------------------------------

    Zdravím, dlouho jsem tu na fóru nebyl a nemůžu zakládat témata ani psát příspěvky, tak snad nebudu moc obtěžovat když poprosím o pomoc Vás, aktivního a váženého člena

    Hledám hru, kterou jsem hrál s tátou na Amiga Commodore A500+. Jednalo se o tahovou strategii, kdy se zabíralo území. Střídali jsme se. Podstatou bylo že ta území chránily roboti, bylo jich asi 8 druhů od nejmenšího po největšího. Ten největší se jmenoval Titan (doufám). když se bojovalo o území, hráli jsme na rozdělené obrazovce a přímo jsme bojovali s těma robotama - naháněli jsme se například ve městě. Graficky to byl pohled shora. roboti měli různý zbraně, chvíli nabíjeli, taky se přehřívali když se střílelo v kuse ... Moc si toho bohužel nepamatuju, byl jsem malej špunt, tohle jsou jen takové útržky. Když uvidím screen ze hry, hned si vzpomenu, možná i název by mi oživil pamět, ale takhle jsem ve slepé uličce, sám si neporadím.

    Budu moc vděčný pokud tohle mé hledání zveřejníte a pokud se nakonec dopátrám té hry. Taťky už se bohužel nezeptám a rád bych si to po xx letech zase zahrál, stejně jako Cannon Fodder, SuperFroga nebo Pinball Fantasies, které se mi najít podařilo

    Předem mockrát děkuji.

    ------------------------------------------

    Tak ak mate niekto predstavu o aku hru ide, dajte vediet.
    MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

    #2
    O: Aka je to hra ?

    Úplně první věc, co mne napadla:
    Jason Youngblood is a young cadet MechWarrior stationed on the Citadel of Pacifica in the Lyran Commonwealth. Jason is training hard to become a battle mech pilot, following his renowned father Jeremiah. One day, the Citadel is attacked by the forces...

    Ale nikdy jsem to nehrál, takže nevím, jak to přesně funguje.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      O: Aka je to hra ?

      Je to Cyber Empires, v Evropě pod jménem Steel Empire
      Cyber Empires / Steel Empire is a game released in 1992
      Naposledy upravil spajdr; 11.02.2013, 22:11:09.
      Historie vlastnenych pocitacu.: PMD-85 / Sharp MZ821 / Didaktik M / C= Amiga 500 / spousta PC
      Momentalne uz jen Commodore C64 / Registered WHDLOAD user / FS-UAE translator

      Komentovat


        #4
        O: Aka je to hra ?

        Spajdr, to je ono Děkuju moc smile

        Komentovat


          #5
          O: Aka je to hra ?

          Autorem citovaného textu je Boboco Přejít na původní příspěvek
          Spajdr, to je ono Děkuju moc smile
          Jestli chceš poklábosit o Amize, jak to máš daleko z Trutnova do Dvora, chlape...? )

          Komentovat


            #6
            O: Aka je to hra ?

            Jé, já hrál jenom Fantasy Empires. Díky za tip!
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X