Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

ARM Firmware

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: ARM Firmware

    Na dokončení stále pracuji, a myslím že vydání je mnohem blíže. Bylo opraveno pár nefunkčností, například zapínání a vypínání Fast SPI. Při zapínání Fast SPI procesor ARM zatuh (prostě nereagoval). A i když někdo (já) má pocit že ho není potřeba vypínat, tak zrovna pro aktualizaci firmware z SD karty, je potřeba to vypnout. Protože když se tak nestane, ARM procesor smaže vlastní firmware ale před nahráním nového se zakousne a vám nezbyde než to připojit k PC a nahrát přes USB. Což mě přivádí na myšlenku přidat podmínku, že pokud je Fast SPI zapnuto, nebude možnost Minimig skrze SD kartu aktualizovat. Aktualizace z SD karty několikrát vyzkoušena a zdá se funkční. Takže Davedesade nemusíš instalovat Windows .

    Ještě je třeba vyřešit reset Minimigu, při nahrátí alternativního jádra. A problém s WHDLoad při zapnutém AR3.

    Ještě otázka: je tady nějaká dobrá duše co rozumí FAT16 a FAT32 a která by mi polapaticky vysvětlija zápis/čtení.... třeba například Cygnus má pěknou stránku o FAT http://cygnus.speccy.cz/popis_fat16.php, ale já potřebuji lopatou to namlátit do hlavy
    Naposledy upravil bigmac; 22.02.2013, 22:38:44.
    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

    Komentovat


      #17
      ARM Firmware

      To potrebujes kvuli ukladani konfigurace?

      Komentovat


        #18
        O: ARM Firmware

        Jestli mluvíme FATce, tak ano i ne . Jde mi spíše o to jak se správně pohybovat v adresářích. Pokud je to v rootu, není to problém ale jakmile potčebuji číst nebo zapisovat do určité složky, ohlásí mi to špatnou cestu. Jinak v pozdějším čase půjde o konfigurační soubory, ale pro emulátory. A bylo by fajn když by nemuselo být vše v rootu, ale třeba ve složce ZXspecy budou ROMy a BIN a třeba i TAPky pokud to dotahneme do rozumné podoby.

        Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
        To potrebujes kvuli ukladani konfigurace?
        Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X