Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

PFS3 a kompatabilita her

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    PFS3 a kompatabilita her

    Je to konkretne zkusenost z Minimigu, ale myslim ze se to asi bude projevovat i jinde. Protoze ma Minimig malo pameti a "jen' 68000, tak na nem hodne WHD her nechodi dobre, nebo trva, nez najdete verzi, ktera funguje. Treba Dungeon Master nebo Frontier vyzaduji u WHD verze nepochopitelne procesor 020. Pravdepodobne ty hry na 68000 nikdo netestuje a diky pameti casto nefunguje dobre "preload" a je potreba vsechno ladit.

    Proto jsem u nekterych her pouzil HD instalator, napriklad u DUNE (jedna). Ta hra se pri startu vetsinou zasekla na prvni obrazovce intra, nekdy se az pozdeji rozpadl obraz, nekdy sla, bylo to hodne nahodne. Mam disk zformatovany pod PFS3 a zjistil jsem, ze to na oddilu naformatovanym beznym FFS normalne funguje. Mate nekdo podobnou zkusenost, nebo muzete to vyzkouset?

    Ze nefunguje DUNE by nebyla tragedie, ale ten problem by se mohl projevovat i jinde. Na netu jsem urcite diskuse o problemech PFS + hry nasel.

    #2
    O: PFS3 a kompatabilita her

    Dune pada vsude a na vsech konfiguracich


    mas jeste neco?
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      O: PFS3 a kompatabilita her

      Divný...

      Dohrál jsem ji dvakrát a nikdy žádný problém...

      Komentovat


        #4
        PFS3 a kompatabilita her

        Jestli pada pozdeji ve hre nevim, ale ma PFS3 to vubec v 80% pripadu vubec nenabehlo. Na FFS pokazde.

        Komentovat


          #5
          O: PFS3 a kompatabilita her

          Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
          Divný...

          Dohrál jsem ji dvakrát a nikdy žádný problém...

          nahoda

          lidi mi chvili tvrdili ze dohrali i ishar 2 aga
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            O: PFS3 a kompatabilita her

            Ja som presiel Dunu tiez 2x na disku s AFS a problemy neboli. Aj Ishar 2 AGA som presiel a urcite nielen ja. Ci nebude problem skor u Chaina
            ???

            Komentovat


              #7
              O: PFS3 a kompatabilita her

              protoze tohle je vec, ktera me extreme zajima (narozdil od tech ostatnich kecu kolem prekladu apod) tak sem si te rozklik

              ishar 2 ma proste bug kde obcas proste padne. je to jedna lokace.
              prisel jsem na to pri pokusech hrat whd verzi. ukazalo se ale, ze to tam pada i z disket.

              tak, ja dukaz mam, a ted mi wolfus ukaze, jak to dohraje
              klidne poskytnu ten save pred lokaci

              je mozny ze piratska verze nepada, nebo ze to nepada nacheatovany, ale ani jeden pripad me nezajima
              ja chci videt jak to pujde z oroginalnich disket (nemam je jen jednou, neboj)


              jo, a ta duna, ta se fakt da dojet, ale kdyz ji dojizdis po padesaty, proste mas za sebou 10-15 padu .)
              Naposledy upravil Chain; 19.02.2013, 13:04:08.
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #8
                O: PFS3 a kompatabilita her

                Na ten Ishar 2 bylo řešení v nějakym zákysníku, tuším v Excaliburu. Fígl byl snad v nějakym chození pozpátku...
                www.oldcomp.cz
                party.oldcomp.cz

                Komentovat


                  #9
                  O: PFS3 a kompatabilita her

                  Tak teraz si ma dostal. Verzia, ktoru som dohral urcite nebola original. Z originalu som dohral len jednicku. Dvojku som mal od kamarata (ziadne WHD - jednoducho skopirovane subory z tusim styroch diskiet, bolo to niekedy v '96-om, takze si to uz presne nepamatam) a trojku uz ani neviem, ale pamatam sa, ze mala normalny HDD install. Kazdopadne mozem pohladat save spred posledneho suboja, ak si chces pozriet outro

                  Pripadne napis, ktore konkretne miesto to bolo.
                  ???

                  Komentovat


                    #10
                    O: PFS3 a kompatabilita her

                    no to je taky sice reseni jak to dojet, ale neresi to ten bug.

                    uz sem byl celkem blizko k opravnemu whd, bohuzel ten frantik prestal komunikovat :! chjo
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #11
                      O: PFS3 a kompatabilita her

                      Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                      Kazdopadne mozem pohladat save spred posledneho suboja, ak si chces pozriet outro

                      Pripadne napis, ktore konkretne miesto to bolo.
                      myslim ze kvuli outru bych takove vopicarny nedelal ne? bez smajliku

                      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                      Komentovat


                        #12
                        O: PFS3 a kompatabilita her

                        jo a este podotek, ten save jde pouzit i do pc verze, kde ten bug neni
                        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                        Komentovat


                          #13
                          O: PFS3 a kompatabilita her

                          Aha, takze ten bug sa da nejak obist? Tak potom fakt neviem. Hral som podla navodu (hanba), takze to tam mozno bolo spomenute. Netusim. A pisal si, ze to OBCAS padne. Pokial to pada na nahodnej baze, je to dost tazko odchytitelne. Kazdopadne, ked budem mat niekedy cas, skusim to s tym Tvojim savom v tej mojej verzii.
                          ???

                          Komentovat


                            #14
                            O: PFS3 a kompatabilita her

                            "Wolfus5. července 2011 16:52

                            Vsetky AGA Ishary idu dohrat bez problemov. Mam ich stale v Amige a raz za cas si ich pustim. Musim sa pochvalit, ze dvojku som presiel bez navodu Trojku asi dvakrat (s navodom, bez neho by som si to ani nevedel predstavit) a jednotku len raz (s navodom), lebo sejvovanie za liter bolo pre mna desne frustrujuce Super seria, tieto Ishary, mam ich moc moc rad."

                            tak jak, s navodem nebo bez? podle me si prd pamatujes a jen honis triko, a za blbce sem ja vid :/
                            Naposledy upravil Chain; 19.02.2013, 13:56:41.
                            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                            Komentovat


                              #15
                              O: PFS3 a kompatabilita her

                              V tom, ze si prd pamatam mas pravdu. Tych hier bolo za tie roky pomerne dost a ocividne v tom sam stracam.
                              Rovnako mas pravdu aj v tom, ze si za blbca, ale za to si mozes sam vdaka tomu, ze sa ako blbec spravas. Vidno to na celkovom "zlepseni" atmosfery tu na fore od Tvojho triumfalneho navratu. Dopocutia.
                              ???

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X