Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Úplný začátečník potřebuje pomoc/zasvěcení do tajů Amigy 1200.

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Úplný začátečník potřebuje pomoc/zasvěcení do tajů Amigy 1200.

    Ale je dobré vědět (aspoň teda pro mě), že nabízí nově vyrobené diskety a né nějaké co 20 let ležely ve sklepě
    v případě, že by se mi CF adaptér pos*al
    Historie vlastnenych pocitacu.: PMD-85 / Sharp MZ821 / Didaktik M / C= Amiga 500 / spousta PC
    Momentalne uz jen Commodore C64 / Registered WHDLOAD user / FS-UAE translator

    Komentovat


      #17
      O: Úplný začátečník potřebuje pomoc/zasvěcení do tajů Amigy 1200.

      Pouzijes jednu a zbytek ti bude lezet v krabici tech 15 let

      Komentovat


        #18
        O: Úplný začátečník potřebuje pomoc/zasvěcení do tajů Amigy 1200.

        Disket není nikdy dost
        Amiga 1200 Blizzard 1230/50 MkIV 32MB 4GB Ide-CF Wi-Fi Orinoco Silver ,Amiga 1200 40MB hdd 4MB fast ram
        Stylový, citrónově žlutý toaletní papír - došel

        Komentovat


          #19
          O: Úplný začátečník potřebuje pomoc/zasvěcení do tajů Amigy 1200.

          Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
          Pouzijes jednu a zbytek ti bude lezet v krabici tech 15 let
          Ale už jenom ten pocit, že mám zase disketu v ruce...

          Komentovat


            #20
            O: Úplný začátečník potřebuje pomoc/zasvěcení do tajů Amigy 1200.

            Třeba můj tajný sen je veškeré hry v .adf převést na diskety?
            Historie vlastnenych pocitacu.: PMD-85 / Sharp MZ821 / Didaktik M / C= Amiga 500 / spousta PC
            Momentalne uz jen Commodore C64 / Registered WHDLOAD user / FS-UAE translator

            Komentovat


              #21
              O: Úplný začátečník potřebuje pomoc/zasvěcení do tajů Amigy 1200.

              To jsem zkousel pred nejakou dobou a prestalo me to bavit po sedmy diskete
              Hracky: ZX Spectrum+, C64, Sam Coupe, Amiga 600, Amiga 1200, SNES, N64, Gamecube, Wii, NDS, GBA, SEGA MegaDrive, Dreamcast, PSX, PS2, PS3, PSP, Xbox, Xbox360.

              Komentovat


                #22
                O: Úplný začátečník potřebuje pomoc/zasvěcení do tajů Amigy 1200.

                Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                ....... Uvidím, jak to dopadne. Kdyby to neklaplo, lze ty programy na přípravu CF disku ve WinUAE někde na internetu získat?
                cituju sám sebe
                "ADF obrazy WB z uloz.to to jistěj."

                Myslim, že ani žádnou speciální verzi HDtoolsu jsem nepotřeboval.

                DD diskety lze z HD disket vyrobit tak, že se přelepí volnej výřez. Na ZX spectru i na Amize mi to tak fungovalo.

                Jinak já jsem FDD mechaniku odpojil. Dost mě štvalo to cvakání a ten kravál vůbec. Před nedávnem jsem cvičně spouštěl hru ze 3 disket. Několikrát to chtělo vložit střídavě disketu č.1 a č.2. Po pár minutách načítání si to vyžádalo disketu č.3, která nešla přečíst. Tak že teď už jenom WinUAE + CF disk + WHDload.
                Amiga 1200 HD, Blizzard 1260/50, 16MB RAM, 4GB CF-Ide, Sinclair ZX Spectrum 128K +2B

                Komentovat


                  #23
                  O: Úplný začátečník potřebuje pomoc/zasvěcení do tajů Amigy 1200.

                  Tak amiga by měla dorazit do konce týdne společně s akcelerátorovou kartou, je ještě neodpaněná (neporušená nálepka na spodku), takže si nejsem jistý, jestli ten CF HDD chci, abych jí to nemusel udělat já. Ta paměťovka v pcmcia by zatím mohla udělat taky svou práci, ne? Už se těším, jako jsem se dlouho na nic podobného netěšil!!!

                  Komentovat


                    #24
                    O: Úplný začátečník potřebuje pomoc/zasvěcení do tajů Amigy 1200.

                    To chceš mít počítač bez HDD (CF)? Takže budeš vždy bootovat z diskety, mountovat disk z PCMCIA-CF. To tě nebude bavit dlouho. Pokud nechceš porušit nálepku a tím i záruku, zajdi i s Amigou do nejbližšího autorizovaného servisu Commodore a tam už se ti o instalaci HDD postarají. Budeš to mít bez ztráty záruky a nemusíš to odpaňovat.
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #25
                      O: Úplný začátečník potřebuje pomoc/zasvěcení do tajů Amigy 1200.

                      No nechci (nač mít akcelerátor, když budu bootovat pomalu), zkusím to bez něho...chvíli (je už doma). Samotné montáže se nebojím, na youtube jsem viděl, co šlo (a pamatuju si, že mám dávat pozor na SED smile:. Oni existují servisy commodore, hledal jsem na seznamu a nic...?

                      Komentovat


                        #26
                        O: Úplný začátečník potřebuje pomoc/zasvěcení do tajů Amigy 1200.

                        Jack: To si napisal tak vazne, ze mi v prvej chvili nebolo uplne jasne, ako si to myslel

                        Inac Springy, tej instalacie sa bat nemusis, hlavne chod podla navodu na portale.
                        ???

                        Komentovat


                          #27
                          O: Úplný začátečník potřebuje pomoc/zasvěcení do tajů Amigy 1200.

                          No tu informaci o záruce jsem hned ignoroval , ale ten servis commodore, ikdyž asi ne autorizovaný, to by klíďo mohla být pravda...

                          Komentovat


                            #28
                            O: Úplný začátečník potřebuje pomoc/zasvěcení do tajů Amigy 1200.

                            Ale nie je, to bol joke..
                            A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                            Komentovat


                              #29
                              O: Úplný začátečník potřebuje pomoc/zasvěcení do tajů Amigy 1200.

                              Jo commodore servis, to by bylo něco, tam by se dveře nestíhaly zavírat ;oD

                              Jasně, že jsem si dělal srandu, omlouvám se, pokud jsem tě nějak zmátl. Ale teď beze srandy... Servis si děláme sami pro sebe. Bežný uživatel si zvládne udělat rozborku sborku Amigy sám, vyměnit paměť, akcelerátorovou kartu, disk, není nic složitého. Jsou tu však mezi námi opravdoví odborníci a pokud má někdo složitější problém, pak je třeba obrátit se na něj. A jak jej najít? -> stačí tady na fóru nadhodit o co jde a někdo vždy poradí.
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                #30
                                O: Úplný začátečník potřebuje pomoc/zasvěcení do tajů Amigy 1200.

                                Jakou zkušenost máte s RGB/SCART redukcemi na TV? Ty dnešní širokoúhlé televize, dá se na to vůbec dívat? Uvažoval jsem o 4:3 LCD monitoru, ale co jsem nezjistill...Indivision AGA MK2 už došlo...A 1084 monitory taky, nebo jsem je nikde neviděl. Nové RGB jsou nějaké drahé, se mi zdá. Poraďte jak si za daných okolností obraz z Amigy co nejlépe užít?

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X