Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ducksdie - hra od českého tvůrce?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Ducksdie - hra od českého tvůrce?

    Ulož.to Disk je československou jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma.


    Na fukuchatu sem narazil na jednoho cloveka nick Spimfurt co pry kdysi udelal hru na amigu V tom linku je odkaz na tu hru tak kdyby to chtel nekdo prozkoumat....sem to jen v rychlosti hodil do Uae bez nastavovani ale bez uspechu..
    WinUae

    #2
    O: Ducksdie - hra od ceskeho tvurce?

    Ta disketa na uloz.to je nějaká nakopnutá. V systému se nehlásí ani po rozbalení z DMS. Tak jsem z toho vytahal soubory a uschopnil to celé nově. A500 na spuštění stačí.
    Přiložené soubory

    Komentovat


      #3
      O: Ducksdie - hra od ceskeho tvurce?

      Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
      Ta disketa na uloz.to je nějaká nakopnutá. V systému se nehlásí ani po rozbalení z DMS. Tak jsem z toho vytahal soubory a uschopnil to celé nově. A500 na spuštění stačí.
      Jo uz to fachci! No psal ze na tom delal 4 dny a ze vzal hudbu ze superfroga
      WinUae

      Komentovat


        #4
        O: Ducksdie - hra od ceskeho tvurce?

        A jmenoval se Jakub Preclík aka Cracknel a česky se tomu také říká Kachny a nebo Fachny. Se divím, že to dávno není v sekci Download

        Komentovat


          #5
          O: Ducksdie - hra od ceskeho tvurce?

          Ksakrys kdyz o tom vis proc si nepip Udelal jeste nejakou dalsi hru?
          WinUae

          Komentovat


            #6
            O: Ducksdie - hra od ceskeho tvurce?

            @adfboy: Ne - jen tohle, jěště něco bylo rozdělaného, ale vpodstatě se na to pak vykašlal, spíš dělal muziku. Tohle je vlastně snad EasyAmos example, do kterého nakreslil grafiku.

            Jo, ještě nějaký archivní věci někde mám.

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X