Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Oscilátory 8 a 14 pin DIP

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Oscilátory 8 a 14 pin DIP

    Mám jich navíc asitak 5ks 72MHz a 5ks 60MHz. Oboje dvoje jsou v pouzdru 8pin (tj. malý čtvercový)
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    Komentovat


      #17
      O: Oscilátory 8 a 14 pin DIP

      navíc? jako navíc nad počet přihlášených zájemců? tak to bych si možná vzal ty oscilátory 72mhz dva a ykusil bzch overclock MTeca

      Komentovat


        #18
        O: Oscilátory 8 a 14 pin DIP

        Jak jsem už psal, vzal bych si 1x 60 a 1x 72. Ale nepospíchá to, preferuji až se sejdem na nějakém srazu (RESETkání?) ;o)
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #19
          O: Oscilátory 8 a 14 pin DIP

          Já tedy prosím rezervovat ten jeden 72 Mhz. Děkuji!
          A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

          Komentovat


            #20
            O: Oscilátory 8 a 14 pin DIP

            Je to sice postarší téma,ale protože Jsem to tady delší dobu nepročítal,tak se pokusím reagovat nyní,snad to Pánům Bastlířům přijde vhod.
            Myslím si,že shánění Oscilátorů někde po Číně a přilehlém okolí je snad "Dnes" blbost,když zde tzv. přímo před čumákem máme něco Super !
            Koukněte se třeba na tohle a myslím si,že to fakt nemá chybu,tedy pro "Naše Amigácké" účely:



            Pokusím se to nějak blíže objasnit,takže tedy:
            Vyrábí se a tím i prodává několik těhto typů: 1.8 Volt , 2.5 Volt , 3.3 Volt , 5.0 Volt, a to v provedení tzv. Mini , nebo v plastu nebo v kovu a ještě v DIL 8 nebo DIL 14 pin.
            Tzn. že si koupíte něco z možného výběru a necháte si přímo "na počkání" do těchto pouzder naprogramovat dannej kmitočet,jakej VY sami chcete !!!
            No a až se Vám ten kmitočet nebude zamlouvat,tak si odhopsnete do prodejny a necháte si tam šoupnout nějakej jinej kmitočet.
            Obvody jsou plně kompaktibilní s řadovejma Oscilátorama,jak je Všichni známe.
            Na Webu je přímo kontakt - Email a mobil číslo,stačí zavolat a domluvit se na čemkoliv ! Máte to přímo v PRAZE před čumákem,takže by neměl bejt problém.
            Ještě malé Info pro Pány Bastlíře. Já do Svejch prací a na laborování používám obvod : NB3N511 .
            Věřím,že Boboo jej jistě uvítá do Svých Aplikací,které vymejšlí !
            Naposledy upravil EXA; 24.11.2013, 18:20:15.

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X