Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Gloom se satanským křížem

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Gloom se satanským křížem

    Nemá někdo verzi Glooma, kde na úvodní obrazovce je vedle čerta obrácený kříž? Míval jsem jí a teď jí nemůžu nikde najít.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    O: Gloom se satanským křížem

    Nikdo? A pamatuje si ho aspoň někdo?
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      Gloom se satanským křížem

      Ne.

      Komentovat


        #4
        O: Gloom se satanským křížem

        Není to něco z toho?
        Retro gaming articles, commentaries, reviews, whatever you want to call them. Basically I take screenshots and write some words under them.
        Historie vlastnenych pocitacu.: PMD-85 / Sharp MZ821 / Didaktik M / C= Amiga 500 / spousta PC
        Momentalne uz jen Commodore C64 / Registered WHDLOAD user / FS-UAE translator

        Komentovat


          #5
          O: Gloom se satanským křížem

          Právě že ne. Byl to tenhle obrázek

          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Gloom_Deluxe_Amiga_title.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 25,1 KB
ID: 107016

          ale nad tim G byl velký obrácený kříž. Začínám si připadat jako blázen, protože jsem zdá se jediný, kdo tu verzi kdy viděl (když nepočítám bráchu, se kterým jsme to pařívali). Na EAB to taky nikdo nezná.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            O: Gloom se satanským křížem

            To máš stejný jako já s rybářem na loďce v The Settlers. Pamatuju si, že jsem to viděl na vlastní oči, ale nikdo o tom nic neví

            Komentovat


              #7
              O: Gloom se satanským křížem

              Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
              To máš stejný jako já s rybářem na loďce v The Settlers. Pamatuju si, že jsem to viděl na vlastní oči, ale nikdo o tom nic neví
              to je taky pěknej mýtus! ale já tomu věřim
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #8
                O: Gloom se satanským křížem

                Všechny dostupný Gloomy i Settlers jsme s bráchou na multi pařívali denodenně, ale ani na kříž, ani na rybáře na loďce jsme nenarazili. Je fakt, že po propařenejch večerech se mi o hrách i dost "zdávalo"... ;oP
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #9
                  O: Gloom se satanským křížem

                  No já teda abych tomu přidal, tak jsem míval ještě jednu verzi Glooma Deluxe, která mi teda ve druhým levelu padala, ale ta nejen že měla jiný mapy, ale hlavně i textury a to velice pěkný. Jemný, technický. Nebyla to Zombie Apocalypse, byl to normálně Gloom. A na toho jsem se už taky ptal a taky to nikdo nezná. No kurňa, jsem snad jedinej na světě, kdo viděl i jiný Gloomy, než jsou na HOL?
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #10
                    O: Gloom se satanským křížem

                    Já možná toho Glooma Deluxe mám. O víkendu mrknu.
                    Amiga 1200 Blizzard 1230/50 MkIV 32MB 4GB Ide-CF Wi-Fi Orinoco Silver ,Amiga 1200 40MB hdd 4MB fast ram
                    Stylový, citrónově žlutý toaletní papír - došel

                    Komentovat


                      #11
                      O: Gloom se satanským křížem

                      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                      Všechny dostupný Gloomy i Settlers jsme s bráchou na multi pařívali denodenně, ale ani na kříž, ani na rybáře na loďce jsme nenarazili. Je fakt, že po propařenejch večerech se mi o hrách i dost "zdávalo"... ;oP
                      Asi mi nezbyde nic jiného, než se smířit s tím, že to mohla být halucinace nebo sen Ale dodnes si pamatuji, jak tak scrolluji mapou a koukám na stav počítačového protivníka. A najednou vidim, jak v loďce uprostřed jezera jsou dva paňácové a jeden z nich nahazuje. Jamile rybář vytáhl rybku, tak ho převozník odvezl na konec vodní cesty, tam rybář vystoupil a šel zpátky do chatrče.

                      Komentovat


                        #12
                        O: Gloom se satanským křížem

                        ja si na toho rybara pamätam docela dobre. A videl som ho nie raz
                        A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

                        Komentovat


                          #13
                          O: Gloom se satanským křížem

                          Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                          No já teda abych tomu přidal, tak jsem míval ještě jednu verzi Glooma Deluxe, která mi teda ve druhým levelu padala, ale ta nejen že měla jiný mapy, ale hlavně i textury a to velice pěkný. Jemný, technický. Nebyla to Zombie Apocalypse, byl to normálně Gloom. A na toho jsem se už taky ptal a taky to nikdo nezná. No kurňa, jsem snad jedinej na světě, kdo viděl i jiný Gloomy, než jsou na HOL?
                          No ke Gloomovi existoval nějaký editor map, jestli mne paměť neklame. Mohlo se tedy jednat o nějaký fan edit, který mělo pár lidí u nás včetně tebe. V éře rozprodávaní a likvidace Amig se pak snadno stalo, že se daná úprava hry odebrala do věčných lovišť - kór jestli jejím autorem byl někdo z Čech (tzn. že mohlo být třeba dvacet kopií a ani o kus víc).

                          Komentovat


                            #14
                            O: Gloom se satanským křížem

                            Na Aminetu jsou level packy, ale jsou to jen mapový data. Textury jsou pořád stejný. Kua.
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              #15
                              O: Gloom se satanským křížem

                              No tak ti nezbude nic jiného, než se přímo u sebe podívat, v jakém formátu jsou data pro Gloom. Když je rozbalíš (Crunch Mania tuším), tak se podívat, zda grafika není v nějakém normálnějším formátu, který se dá jednoduše nahradit. Pak by se mnohé vysvětlilo - někdo mohl vzít level editor a grafiku pak jednoduše vyměnit.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X