Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

SCART kabel

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    SCART kabel

    Kdyz si delam scart kabel, je nutne mit stineny kazdy signal zvlast, nebo staci stineni vsech dohromady? Nechci slyset ze stinit kazdy zvlast je lepsi, to verim, jen se ptam, jestli to ma racionalni vyznam.

    #2
    O: SCART kabel

    Mám kabel kratší než metr a ten nemám stíněný vůbec. Pak dva delší (jeden z nich dokonce cca 2,5m) a ty jsou stíněné, ale samo jen dohromady. I kabely, co jsou prodávané na ebay a amigakitu jsou stíněné jen dohromady. Žádné rušení nebo duchy nepozoruji. Takže tžko říct, od kolika metrů by měl být 15kHz signál stíněný u každého kabelu zvlášť. Odhaduju, že více než 15m
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    Komentovat


      #3
      O: SCART kabel

      Dobra zkusenost. Ja jsem chtel udelat "echt" kabel, ale jednak stoji samostatne stineny osmidrat asi 150,- za metr a za druhe je to proste tlusty a spatne ohebny kabel. Sehnal jsem jeden jediny, takze si nemuzu ani z niceho vybrat a jsem vpodstate rad, ze mas zkusenost, ze to staci stinit celkove.

      Komentovat


        #4
        O: SCART kabel

        No mám i plně stínený SCART-SCART kupovaný kabel (asi dvoumetrový) a i na 120cm TV nevidím rozdíl mezi tím plně stíněným a klasickým dohromady stíněným kabelem 1,5m. A je fakt, že ty plně stíněný kabely jsou nepraktický...
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #5
          O: SCART kabel

          mam oba, cca 3m dlhe a na CRT telke som nezbadal ziaden rozdiel.
          Na LCD telke je obraz cez kabel s tienenim na kazdej zile o chlp lepsi, ale to zvisle pruhovanie je badatelne s oboma a nijak nesuvisi s kvalitou kabla - pricina je digitalizacia a kvantizacia analogoveho signalu v LCD telke a prepocet na fyzicke rozlisenie LCD....
          A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

          Komentovat


            #6
            O: SCART kabel

            jen hlasim, ze ani petimetr neni problem (ustrihnuta noname scart prodluzka nekde z tesca s napajenym 23pinem na jedne strane)
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X