Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Pomalost PCMCIA CF karty v A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Pomalost PCMCIA CF karty v A1200

    Please, help.Na přenost dat mezi A1200 a PC jsem si pořídil PCMCIA adapter PRETEC a k němu 4Gb CF kartu Transcend 133x.Problém je rychlost respektivě pomalost tohoto přenosu.Když je strčím do Amigy tak trva cca 20 vteřin než se ta karta objeví v systému a když z ní kopíruji třeba hru ve WHDloadu tak hra puvodně na jednu dvě diskety se do amigy kopíruje zhruba deset minut.Zkoušel jsem se změřit rychlost v Sysinfu, tak ani poo 15-ti minutách to neukáže výsledek a pořád to měří.Znamená to tedy, že je ta karta nekompaktibilní s Amigou nebo je chyba jinde ?
    Díky moc za rady ...

    #2
    O: Pomalost PCMCIA CF karty v A1200

    Pretec ctecku pouziva hodne lidi, problém bych videl v CF karte. Chce to zkusit jinou a podle vysledku se zaridit. Sandisk funguje v PCMCIA i na IDE.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      O: Pomalost PCMCIA CF karty v A1200

      Aha, já myslel že když tu kartu Amiga najde tak patří mezi ty kompaktibilní, asi jsem se radoval předčasně. Tak jdu shánět Sandisk ...

      Komentovat


        #4
        O: Pomalost PCMCIA CF karty v A1200

        jent akova drobnost, mas nakou turbokartu/fastram predpokladam
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #5
          O: Pomalost PCMCIA CF karty v A1200

          jo jo, Blizzard 1230 - IV 32MB 50MHz.. Jsem z toho trochu zoufalej, Sandisky s kapacitou do 4GB už snad nikdo ani neprodává ... A přitom tady na foru v seznamu funkčních karet je uvedena i ta má

          Komentovat


            #6
            O: Pomalost PCMCIA CF karty v A1200

            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              O: Pomalost PCMCIA CF karty v A1200

              Autorem citovaného textu je petrolinko Přejít na původní příspěvek
              jo jo, Blizzard 1230 - IV 32MB 50MHz.. Jsem z toho trochu zoufalej, Sandisky s kapacitou do 4GB už snad nikdo ani neprodává ... A přitom tady na foru v seznamu funkčních karet je uvedena i ta má
              Zrovna dneska jsem CF Sandisk 4GB koupil v Alfacomputers, abych ho vyměnil za starou hajtru v A4k, je to tentýž co tu uvedl Solaris. Mimochodem včera jsem se pral s Pretecem 2GB, pač vypadal nadějně, ale je to nevyzpitatelnej šmejd a je taky pomalej. Prostě Sandisk a nic jinýho.

              Update: http://www.alfacomp.cz/php/product.p...k&SearchType=1 (zřejmě jsem ho vykoupil, už ho nemají v na pobočce, ale zboží brzy doplní)
              Naposledy upravil jack-3d; 02.03.2013, 18:42:26.
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #8
                O: Pomalost PCMCIA CF karty v A1200

                Tak jsem dal na radu zkušenějších a objednal ji v Alze.Ještě dotaz, píší tam, že by se karta měla naformatovát vždy v zařízení ve kterém se bude používat, je to nutné - nestačí ji naformátovak na PC nebo raději v Amize?

                Komentovat


                  #9
                  O: Pomalost PCMCIA CF karty v A1200

                  Pokud ji budes pouzivat v PCMCIA, naformatuj ji v PC pod FAT32 systemem.
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #10
                    O: Pomalost PCMCIA CF karty v A1200

                    Autorem citovaného textu je petrolinko Přejít na původní příspěvek
                    přitom tady na foru v seznamu funkčních karet je uvedena i ta má
                    technologie se vyviji, karty maji stejny stitek ale jine streva, i zmineny sandisk - do urciteho vyrobniho data sly karty prepnout internim toolem na trueide (zjednodusene receno), po tomto datu uz to proste nejde
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #11
                      O: Pomalost PCMCIA CF karty v A1200

                      Tak jsem na radu zkušenějších koupil v Alze Sandisk a nyní to maká jak má .
                      Takže do budoucna - jedině Sandisk ....

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X