Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Těžká otázka - nejlepší hra

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: Těžká otázka - nejlepší hra

    Z dlouhodobého hlediska to amigisti ve světě vidí takhle:

    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #47
      O: Těžká otázka - nejlepší hra

      Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
      Z dlouhodobého hlediska to amigisti ve světě vidí takhle:

      http://lemonamiga.com/games/votes_list.php
      nejenom, že je ten řebříček uplně zcestnej, ale ono tam není ani Golden Axe a ani Globdule. A Lotusy 2 nejsou druhý? Hned po Golden Axe? Nechápu, je to podvrh a samá faleš a klam!!

      Komentovat


        #48
        O: Těžká otázka - nejlepší hra

        No pro mě je taky skandální, že se něco jako fotbalovej mamažer, což já osobně považuju za úplný žánrový dno, dostane do první padesátky.
        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          #49
          O: Těžká otázka - nejlepší hra

          Krome Monkey Islans ma zbytek her vicemene totozne hodnoceni. Jako same pecky, ale ze by z toho byl jasny vitez, to zrovna ne.

          Komentovat


            #50
            O: Těžká otázka - nejlepší hra

            Vybírat jednu hru z těch stovek tisíc (tedy i mimo Amigu) je zkrátka nemožné. Asi by se dalo nějakým sítem tak dlouho probírat, ale výsledek nebude nikdy uspokojivý. Místo toho preferuji spíše přístup stylu "hra roku", rozdělenou dle žánru a platformy, které se zkrátka a dobře nedají srovnat. Výsledkem je pak seznam titulů, který je sice olbřímí, ale zároveň prakticky objektivní .

            Sám jsem se před časem pokusil takový seznam vytvořit a skončil jsem u počtu 800. A to je myslím solidní průřez herní historií. Pro náhodného čtenáře je to ale i tak nesmyslně velké, jistě.
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #51
              O: Těžká otázka - nejlepší hra

              Autorem citovaného textu je jamesd_007 Přejít na původní příspěvek
              nejenom, že je ten řebříček uplně zcestnej, ale ono tam není ani Golden Axe a ani Globdule. A Lotusy 2 nejsou druhý? Hned po Golden Axe? Nechápu, je to podvrh a samá faleš a klam!!
              Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
              No pro mě je taky skandální, že se něco jako fotbalovej mamažer, což já osobně považuju za úplný žánrový dno, dostane do první padesátky.
              Žebříček není úplně ideální,ale můj Sensible Soccer tam je několikrát,tak jsem spokojenej,je fakt,že jsou super pecky,který se do top nedostaly.
              Amiga je nejlepší...

              Komentovat


                #52
                O: Spiknuti na amigaportal.cz

                Mega lo Mania až 61.? Pche!
                Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                Komentovat


                  #53
                  O: Těžká otázka - nejlepší hra

                  Ale jo, za mně by to i sedlo. Lumíci jsou hodně vysoko. Monkey Islandy jsem si nedavno s Vřískotkem dohrál (podle návodu) a jsou fajn. Akorát já na ty adventůry jsem jen tak podle návodu. Nemam na to klikat všude a všechno kombinovat se všim. Duna 2 taky paráda, Cannon Fodder taky fajn... Takže asi OK. na fotbalový manažery taky nejsem ale Sensibiláků jsem se nahrál....
                  Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

                  Komentovat


                    #54
                    O: Těžká otázka - nejlepší hra

                    Pokud by někoho zajímalo: https://docs.google.com/spreadsheets...cUBtZInxGfgyo/
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #55
                      O: Těžká otázka - nejlepší hra

                      na me ten seznam taky celkem sedi, ale chybi tam gods
                      pařba a flink chtěj celýho člověka...

                      Komentovat


                        #56
                        O: Těžká otázka - nejlepší hra

                        Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                        Komentovat


                          #57
                          O: Těžká otázka - nejlepší hra

                          Autorem citovaného textu je Poison Přejít na původní příspěvek
                          Lotusy 2 nejsou druhý?
                          Hráls Crazy cars III?

                          Autorem citovaného textu je Lasice Přejít na původní příspěvek
                          chybi tam gods
                          Gods je dobrá hra, vizuálně parádní, ale chybí ji hudba a hlavně rozmanitost
                          Naposledy upravil kunilingus; 12.05.2017, 08:20:01.
                          Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                          Komentovat


                            #58
                            O: Těžká otázka - nejlepší hra

                            Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                            Hráls Crazy cars III?



                            Gods je dobrá hra, vizuálně parádní, ale chybí ji hudba a hlavně rozmanitost
                            Ja som hral aj Crazy cars III aj Lotus 2...myslím, že keby sa tie dve hry stretli, tak Crazy Cars III budú robiť toto a oslovovať "MY LORD" Proste Lotus je legenda, sorry...

                            S tým GODS súhlas, preto si radšej zaparím DELIVERANCE, SECOND SAMURAI (tie sample v hre sú dobré) a samozrejme APIDYA kvôli hudbe...
                            A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

                            Komentovat


                              #59
                              O: Těžká otázka - nejlepší hra

                              A co to znamená, hrál jsem CCIII? Hrál a dohrál nebo zapnul a vypnul? A recenzi četls?
                              A vůbec, chceš se rvát?
                              Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                              Komentovat


                                #60
                                O: Těžká otázka - nejlepší hra

                                Ano. Ne. Ano.
                                Ano.
                                A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X