Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Co dál po základní instalaci WB3.0?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

    Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
    Dave, až ti děcko povyroste a budeš mu chtít představit svou Amigu, tak ještě budeš po lokalizacích skrábat prstíčkem... Tedy pokud ho nemasíruješ angličtinou od rána do večera
    Super, lokalizace začnu řešit až bude nějaké to škvrně na cestě

    Komentovat


      #32
      O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

      Ach jo, to je marný....
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #33
        O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

        Upřímně - hodlám ho učit anglicky od útlého věku. Tak jako bych neřekl, že mně osobně někdy angličtina u počítačů vadila, od útlého dětství - vlastně jenom díky hrám umím anglicky tak, jak dneska umím (docela dobře) .
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #34
          O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

          Jako jasně, nikomu nechci nutit používat v systému češtinu. Reagoval jsem spíš na to Misticovo doporučení KOI8, což už je opravdu pravěk. Většina lidí stejně jen spouští systém, aby pak mohla kliknout na ikonu hry ve WHDLoadu.

          Jinak jak jsi se ptal někde nahoře, jestli to danou aplikaci nerozkope. Každá verze katalogu má vlastní číslo verze podle verze programu, pro který je určen. Takže tohle nehrozí, pokud to teda nepřekládal nějaký exot používající české věty typu "rád bych poděkoval za mega speed email support!!! Thanks!!!"
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #35
            O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

            Vraťme se k tématu. Určitě se budou hodit i nějaká pěkná písma. Tohle není úplně moje kompletní sbírka, ale je jich tam dost.pisma.lha

            Komentovat


              #36
              O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

              Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
              Proboha Misticu, kdo by se ještě dneska srsal s nějakým lha... Stačí nainstalovat Dopus a XAD (obojí na Aminetu), přečíst si článek "Velký test správců souborů" no a pak můžeš s jakýmikoliv archivy pracovat jako s běžnými adresáři, tj. procházet/prohlížet aniž bys je pracně rozbaloval...
              Tak jsem to nainstaloval a nyní testuji. Komfort tam dozajista je (škoda, že pohyb adresářovou strukturou je pouze klikací - uvítal bych i kurzorové šipky+INS). Ale narazil jsem na problém. Protože jsem to nahodil na Amče s MTecem, který umí max 8MB Fast, tak jsem si ráčil všimnout, že toto řešení po sobě jaksi neuklízí pořádně RAMku. Po třiceti rozbalených archívech (WHD hry ze ZIPu) nezbývá, než resetovat Amigu, bo mi zůstane 1MB Fast a pár kilo Chip.

              Komentovat


                #37
                O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                .ahl neznám

                Ale zkus Dopus 4.16 a pak XAD + key...
                Vsechno jsem stahnul, nainstaloval dopus, ale ted nevim, do ktereho draveru mam instalovat ten XAD a co potom s tim klicem?

                Komentovat


                  #38
                  O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                  Take se to tyka workbenche, takze se zeptam jak nastavit aby se ve slozkach ukazovalo vse a nemusel jsem pokazde pres window a show all?

                  Komentovat


                    #39
                    O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                    Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                    Vsechno jsem stahnul, nainstaloval dopus, ale ted nevim, do ktereho draveru mam instalovat ten XAD a co potom s tim klicem?
                    XAD má Installer, použij ho a key dej do adresáře S.

                    Komentovat


                      #40
                      O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                      Ja som si upravil WB vlastnou utilitkov. Kto ma zaujem tu je.

                      ImproveWB.rar

                      Staci spustit a potom resetnut. Chcel som to sem dat az 1.aprila.
                      Naposledy upravil ObiWanKen; 16.03.2013, 20:27:33.
                      MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

                      Komentovat


                        #41
                        O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                        Autorem citovaného textu je ObiWanKen Přejít na původní příspěvek
                        Ja som si upravil WB vlastnou utilitkov. Kto ma zaujem tu je.

                        [ATTACH]4152[/ATTACH]

                        Staci spustit a potom resetnut. Chcel som to sem dat az 1.aprila.
                        Dekuju, vyzkousim! Nasmeju se, kdyz to melo byt az na aprila?

                        Komentovat


                          #42
                          O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                          Jeste jeden dotaz bych mel... Jak roztahnu okno WB na celou plochu? Okno ji nezabira celou a navic neni vycentrovane.

                          Komentovat


                            #43
                            O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                            Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                            Jeste jeden dotaz bych mel... Jak roztahnu okno WB na celou plochu? Okno ji nezabira celou a navic neni vycentrovane.
                            Prefs/Overscan a tady si stahni a přečti manualy...

                            Komentovat


                              #44
                              O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                              Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                              Take se to tyka workbenche, takze se zeptam jak nastavit aby se ve slozkach ukazovalo vse a nemusel jsem pokazde pres window a show all?
                              Když máš aktivované v okně show all, tak dej snapshot window.

                              Komentovat


                                #45
                                O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                                Nebo v horním menu zapni/vypni Backdrop.
                                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X