Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Co dál po základní instalaci WB3.0?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

    Predkladam navrh na pokracovani-ktere komodity po instalaci wb urcite doinstalovat?
    Procital jsem si o nich recenze na portalu, ale ani jedna z nich mi neprisla dulezita . Krome komodit typu noclick, co jeste nainstalovat aby byl system uzivatelsky privetivejsi? Treba ktery toolbar?

    Komentovat


      #47
      O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

      Toolbary jsou na Amize spíš taková kravinka. Amiga totiž umí na plochu WB umisťovat ikony programů sama od sebe. Stačí kliknout na ikonu a z menu zvolit Leave Out. Pak exitují nejrůznější utility, které ti přidají do horní lišty další menu s tebou navolenými programy (takže je to víceméně jako "start", ale nahoře).

      Komentovat


        #48
        O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

        Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
        Toolbary jsou na Amize spíš taková kravinka. Amiga totiž umí na plochu WB umisťovat iko programů sama od sebe. Stačí kliknout na ikonu a z menu zvolit Leave Out. Pak exitují nejrůznější utility, které ti přidají do horní lišty další menu s tebou navolenými programy (takže je to víceméně jako "start", ale nahoře).
        No a prave na takovych kravinkach zavisi, to, jestli bude mit amiga sve misto u televize, kdyz v ocich me pritelkyne bude vypadat tak o 10 let mladsi, snadneji se slituje a nebude me s ni vyhazovat z obyvaku...
        Takze leave out udela neco jako zastupce na plochu? Mozna by pro zacatek stacilo nainstalovat barevne ikony...

        Komentovat


          #49
          O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

          NewIcons - myslel jsem, že už jsem je tu zmiňoval.

          Jestli si chceš Amiga OS i skinovat, tak AFA OS.
          Naposledy upravil MisticJoe; 19.03.2013, 18:32:49.

          Komentovat


            #50
            O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

            Z těch čistě systémových bych ti doporučil komoditu ClikToFront, ulehčuje život na PAL obrazovkách, kde není moc místa a otevřeš vícero oken a leží ti jedno přes druhé a ty se potřebuješ dostat samozřejmě k tomu nejspodnějšímu...

            Použití - hoď ikonu ClikToFront do WBstartup a do tooltypu ikony napiš DO NOT WAIT
            Po restartu to začne fachat...

            No a pak samozřejmě MagicMenu, můj oblíbenec. Bez něho už si práci v WB nedovedu představit...

            A pokuď chceš pěkný ikony, tak MagicWB_2.0

            Komentovat


              #51
              O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

              Dotaz. Udělal jsem základní instalaci, nainstaloval Dopus plus Xad. Ale jakmile spustím dopus tak buď reboot nebo suspend. Spouštím to na CD32+paravision sx1. Kde může být chyba? Jo to tou CD32?

              Komentovat


                #52
                O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                To bych neřekl. CD32 s Paravision by se měla chovat po naběhnutí systému jako standardní A1200. Dal si tam ten poslední dopus 4.17 co je na Aminetu nebo nějaký jiný?

                Komentovat


                  #53
                  O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                  No dal jsem tam 4.16 z odkazu co dal IDEfix.Koukám na aminet, že je tam 4.18. Tak to jdu zkusit

                  Komentovat


                    #54
                    O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                    No asi bych měl dřív to přečíst celé. To je pro ppc
                    Naposledy upravil JOeAim; 20.03.2013, 21:53:32.

                    Komentovat


                      #55
                      O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                      Stáhni si tohle a nemudruj


                      edit: pak v tooltypu ikony nezapomeň odzávorkovat ty dva parametry týkající se xadů
                      Naposledy upravil MisticJoe; 20.03.2013, 21:59:17.

                      Komentovat


                        #56
                        O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                        Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                        Stáhni si tohle a nemudruj


                        edit: pak v tooltypu ikony nezapomeň odzávorkovat ty dva parametry týkající se xadů
                        Však nemudruju Ale tuhle verzi jsem tam právě nainstaloval. Celé jsem to udělal ve WinUae. A tam to taky funguje. ALe jak to dám do paravisna, tak funguje všechno kromě Opusu. Zkusím to znova celé naistalovat.

                        Komentovat


                          #57
                          O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                          To je nějaké prapodivné. Zkus ještě tu starší verzi, kterou tu dávám v plén. Pravdou je, že mi kdysi na nějaká instalace také dělala pouze guru. Případně zkus 4.17ku. Aby si nemusel šaškovat, tak si nastav ve WinUAE CD32 s Paravisionem (resp. parametry Paravisionu) a testuj to rovnou tam. Ten Dopus by měl fakt fungovat. Možná ještě je problém s nějakou knihovnou. Normálně bych tam hodil základ z 3.1 a uvidíš.
                          Přiložené soubory

                          Komentovat


                            #58
                            O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                            Stahni si novější SetPatch a Installer43.3

                            A mělo by se to pořešit...

                            Komentovat


                              #59
                              O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                              Něco z toho už tady asi bylo:

                              whdload - spouštěč disketových her z HD, vyžaduje installer


                              Installer - bez toho nelze nic instalovat, ani těch všech 5 her co podporujou instalaci na HD


                              BKick - kopíruje Kickstart z ROM do RAM turbokarty = zrychlení počítače


                              NTP commander - Norton/Total commander pro Amigu, pro uživatele neodrostlý na Amize nutnost


                              Kikstarty - různý druhy kistartů (.ROM, .PAT, .RTB) důležitý pro běh některých whdload her
                              znám pouze název kicks.lha 4MB

                              FAT 95 - Umožňuje prácovat s diskama s formátem FAT12, FAT16 nebo FAT32


                              CFD - Umožňuje připojení CF disku do PCMCIA
                              Naposledy upravil PD321; 22.03.2013, 11:05:59.
                              Amiga 1200 HD, Blizzard 1260/50, 16MB RAM, 4GB CF-Ide, Sinclair ZX Spectrum 128K +2B

                              Komentovat


                                #60
                                O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                                Tak. Disk pro A1230/28Mhz + 8MB Ram připraven včetně některých bonusových roztomilostí (jako třeba ready emulátory pro PC, MAC, C64, GB, atd.). Zítra to zabalím a umístím na Uloz.to

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X