Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Co dál po základní instalaci WB3.0?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

    Jee, tak to ja si snad kvuli tomu zajduv sobotu do prace...mlada odvezla ntb, ale za tohle mi to stoji!

    Komentovat


      #62
      O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

      Klid. Jestě budu muset napsat nějaký tutorial, co tam je a jak na to. Spíš to bude dopsané až někdy večer.

      Komentovat


        #63
        O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

        Tak tam holt zajdu az v nedeli... Beztak mi tam cesta trva sotva 5 minut.

        Komentovat


          #64
          O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

          Ulož.to Disk je československou jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma.

          Komentovat


            #65
            O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

            Odskusam !
            MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

            Komentovat


              #66
              O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

              Stahuju aspon do tabletu, dik!

              Komentovat


                #67
                O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                Taky to prubnu. děkuju
                Amiga 1200 Blizzard 1230/50 MkIV 32MB 4GB Ide-CF Wi-Fi Orinoco Silver ,Amiga 1200 40MB hdd 4MB fast ram
                Stylový, citrónově žlutý toaletní papír - došel

                Komentovat


                  #68
                  O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                  Tak to konecne zozbaluju, abych se dostal k tomu druhemu navodovemu souboru, co je v system.lha...Ted to 15 minut hlasilo same fonty a vubec, je tam toho nejak hodne - to bude divoke! Nez se to dodela zvladnu jeste

                  Komentovat


                    #69
                    O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                    Jsem si sám na sebe upletl bič Už tu pekelně dlouho hraju AB3D a jsem do toho pěkně zažranej. Na 030/28Mhz šlape krásně. Akorát mě fascinuje kolik textur je nepokrytě vykradených z DOOMa
                    Jinak - po přenesení CF do Amigy jsem zatím narazil na dva problémy - nahrané pozadí je rozsypané (nevím proč, pod WinUAE bylo OK). ShapeShifter zahlásí vadnou ROM pro Maca. Opět netuším proč, je zkopírovaná z jiné instalace v A4000, kde funguje bez problémů. Kdyby Vám dělal to samé, musíte si funkční stáhnout a přehrát shapeshifter.rom soubor.

                    Komentovat


                      #70
                      O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                      Aha, ja na to zatim koukal jen ve winuae... Na prvni pohled mnohem vetsi plocha nez mam ja Jeste jeden dotaz bych mel, jak nejlepe to dostat na cfko? Ja mam zatim jedinej napad, a to udelat si virtualni disk pod winuae, nahrat na nej wb a lha a pak dat system.lha rozbalit na systemovy disk na cfce...Bude to tak fungovat, nebo se na to musi uplne jinak? Jinak pozadi je hezke, ale pokud ma byt rozhozene, da se normalne zmenit na bezobrazkove, ne?

                      Komentovat


                        #71
                        O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                        Jak jsem dneska zjistil, systém je natolik optimalizovaný pro 68030, že na 040tce dělá pěkný brajgl (alespoň u mě na Blizzu 1240/40). Dělám tedy nyní i disk pro 68040ku (pravděpodobně po drobné úpravě poběží i na 68060 - stačí jen doinstalovat 68060.library) s tím, že základní rozdělení programů a obsah Utilit zůstane shodný pro snadnější orientaci. S distribucí to ale bude horší, protože je to už postavené na OS3.9 - a byť je to už také hodně starý OS, pořád je ten poslední pro 68k Amigy a tím pádem by se slušelo k němu chovat nějakou nešířící úctu. Ještě nevím, jak to vyřeším - zřejmě vyhodím nějaké důležité knihovny z OS3.9, keré si tam user bude muset donahrát sám z instalačního CD.

                        Komentovat


                          #72
                          O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                          Udělej to jako to má amikit - při instalaci vložte cd a vše se nakopíruje

                          Komentovat


                            #73
                            O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                            Vcetne ehm vlastniho whdload klice.
                            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                            Komentovat


                              #74
                              O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                              Pod WinUAE mam rozne verzie WB 3.1 (HDD images) vsimol som si ze niektore si automaticky ukladaju velkost a polohu okien (nieje nutne robit Snapshot).
                              Viete mi poradit ktory Tool to robi ?
                              MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

                              Komentovat


                                #75
                                O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

                                Může to být Snapper - ale nejlepší bude, když se podíváš do WBStartup adresáře a najdeš danou utilitu sám. Popravdě by mě osobně asi otravovala. Někdy si chci v kořenovém adresáři dát show all a rozhodně nechci, abych při dalším bootu zase musel dávat show only icons.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X