Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Co dál po základní instalaci WB3.0?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #91
    O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

    Ano kupoval jsem nedavno Romky 3.1 z Vesalie, taky použivam místo HD - CF2IDE 4Gb a PFS3. Jo a cely sys jsem dělal ve winuae dle návodu od Probera čím moc pomohl,a pak překopiroval na Amigu, pač jiným zpusobem se mi to nepodařilo-nemam CDROM....

    Jo zkoušel jsem přeinstalovat znova dokonce bez toho updatu ROM v BB2a děla to na Amize to same......

    Komentovat


      #92
      O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

      Dotaz, k čemu jsou Boing Bagy? Když jsem měl čistý OS 3.9 s BB1 a 2 blbnuly mi dema (blbě se synchonizoval zvuk). Bez nich mi všchno šlape, takže nepociťuju, že bych je nějak potřeboval.
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #93
        O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

        No ja jsem pochopil že BB2 pravě umi nahradit KS3.1 za KS3.9 nějak softwarově tak když to je vymyšleno a existuje tak proč to tam nemít?!
        Zítra to zkusím ještě přeinstalit a uvidim zda se povede.....

        Komentovat


          #94
          O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

          Psychicky se připravuju na to, že si konečně připravím Workbench 3.1 sám. Co jsem tak pochopil, dost věcí se napatchuje už jen instalací BetterWB, ale objevil jsem nějaký seznam doporučených patchů pro WB3.1. Pár věcí jsem už viděl v DaMiho postu #73 o OS3.1.4, takže bych se chtěl zeptat, jestli v tom seznamu ještě něco zajímavého chybí?

          Komentovat


            #95
            O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

            Ten seznam patchů je výborný, jsem rád, že to dal někdo na jedno místo. Nic moc dalšího mě nenapadá. Jen třeba že rád restartuju systém z cli, tak jsem si oblíbil FastReset, který jsem si u mě v c: přejmenoval na reboot. Podobných utilitek bude určitě víc.
            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
            -----------------------------------------------
            Líbí se mi Retropolis

            Komentovat


              #96
              O: Co dál po základní instalaci WB3.0?

              ja osobne nemam rad vselijake "pofiderne" patche, takze pouzivam fakt len "nutnost" co tam chcem mat...
              Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
              Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X