Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Strife AGA

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Strife AGA

    Pote co tu probehla diskuze o portu Quake2 pridavam dalsi novinku na podobne tema.

    Strife je PC hra od Rogue Entertainment, vydaná v roce 1996 na (hodne modifikovanem) enginu Dooma. Jde o mix strilecky, adventury a rpg.
    Hra vyzaduje Amigu s AGA, 16 MB Ram a idealne 060tku.
    Amiga port ke stazeni
    , dalsi informace (en) vcetne videa, obrazku atd.

    #2
    O: Strife AGA

    Jó, Strife, to je lahůdka!
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      O: Strife AGA

      Sice tyhle porty z PC na Amigu moc nežeru, ale Strife je jedna z mých nejoblíbenějších dobových her na PC. Měl jsem kliku když jsem po letech sehnal origošku za 180 na aukru. Tak teď jen už konečně sehnat turbínu Jinak dvakrát dohráno, hra má tři alternativní konce, pro mě chybějící neutrální bych mohl dát právě na Amize
      ♦A600 ♦A1200 ♦A1200

      Komentovat


        #4
        O: Strife AGA

        Koukám že jsi nahrál na YT video davesade - Strife Amiga AGA. Chodí ti to velice pěkně (až na to zpomalení od 1:13-1:22) upřímně závídím, tohle je prostě srdcovka! Nezapomenu jak jsem tak před šesnácti lety hrával demo, pořád se potuloval po (pro demo uzavřeném) městečku, a kochal se hudbou i atmosférou.
        Naposledy upravil Butterfly; 07.04.2013, 01:30:37.
        ♦A600 ♦A1200 ♦A1200

        Komentovat


          #5
          O: Strife AGA

          No jo, chodí to celkem hezky, ale je tam šílenej úvodní loading. To ale asi bude tím, že vůbec nechápu, jak pracovat s file bufferingem a stackem. Pro příklad - kdysi dávno jsem spouštěl ADoom a bylo to rychlý - ale jakmile se měl ozvat nějakej novej zvuk - tedy měl se nahrát z HDD - tak se to začalo sekat jako blázen. Pak ale stačilo jen zahejbat s jedinou hodnotou u ikony - a už to šlo mnohem lépe. Domnívám se, že podobný problém bude i u Strife, jenže nevím, jak se to nastavuje.
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            O: Strife AGA

            Nejjednodussi je, spoustet tyto hry z RAM disku
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              O: Strife AGA

              No, sice mám 64 MB RAM, takže to zkusím klidně... ale u titulů jako Quake 2 se obávám, že narazím tvrdě - nevím, kolik RAMěti si přesně vezme.
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #8
                O: Strife AGA

                To mas fakt malo pameti, zkus si pohrat s tim prikazem stack a prikazem addbuffers.
                Naposledy upravil Solaris104; 08.04.2013, 13:14:36.
                I love Amiga

                Komentovat


                  #9
                  O: Strife AGA

                  No, ty příkazy jakože znám, ale nevím, jaké hodnoty nastavit, aby to jelo dobře .
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #10
                    O: Strife AGA

                    Asi vyšší než jsou defaultní ne?
                    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                    Komentovat


                      #11
                      O: Strife AGA

                      No, i tohle mi došlo. Jenže nemám představu, co je hodně a co "dost" .

                      Hele, hodil jsem celý adresář STRIFE do RAMDisku: a člověče nepomohlo to. Takovej ten "preload" je super-rychlej, ale teď to vypadá na skoro stejný nahrávací čas (nad 15 minut). To je hodně divný.
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #12
                        O: Strife AGA

                        Mozno len nenahrava, ale aj nieco preratava a to mu trva..
                        Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                        Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                        Komentovat


                          #13
                          O: Strife AGA

                          Pokial si pamatam, tak v Doom bolo treba nastavit stack v jednotkach 10 tisic, alebo 20 ? Skusil by som toto. Addbuffers pridava buffery disku, ale stack, tie data nahrava do ram a cita nasledne z ram.
                          A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                          Komentovat


                            #14
                            O: Strife AGA

                            Nastavil jsem stack na 300000 a addbuffers na 1000 a loaduje to pod pět minut (z HDD). To je už celkem snesitelné, ale pořád o dost víc, než dělá Doom.
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #15
                              O: Strife AGA

                              Treba to brat pozitivne, 300% zrychlenie

                              p.s.: myslim ze tomu pomohol skor ten stack, skus hodit buffers na polovicu a pridat este 10k stack, co to spravi..
                              Naposledy upravil voodoo; 09.04.2013, 12:43:29.
                              A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X