Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga párty ve Vraném - 2013

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    O: Amiga párty ve Vraném - 2013

    Amigaport zvládne 4 hráče. Ono ani nemá moc smysl to ještě zvyšovat, protže při čtyřech zapojených amigách (zkoušeno) už je poměrně veliký datový tok.
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    Komentovat


      #62
      O: Amiga párty ve Vraném - 2013

      nebyl na deathmatche lepší Quake? tam šlo určitě více lidí...

      Komentovat


        #63
        O: Amiga párty ve Vraném - 2013

        Nebyl. Na 060/50 je quake hratelný jen obtížně(za cenu dosti kompromisů)... kdežto Dooma si zahraješ na 060/50 celkem bez problémů a rozpohybuješ ho i na 030 a 040.
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #64
          O: Amiga párty ve Vraném - 2013

          tyvole, bude Vrany, jsem nejak ani nezaregistroval.

          Komentovat


            #65
            O: Amiga párty ve Vraném - 2013

            Leda Tvoje bába je vrána.

            Já ještě uvidim jak a na jak dlouho dorazim, máme doma nějaký osobní časový problémy, těžko se to synchronizuje.
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              #66
              O: Amiga párty ve Vraném - 2013

              Tady machruje o babach a neumi si ani doma bouchnout do stolu.

              Komentovat


                #67
                O: Amiga párty ve Vraném - 2013

                Akce pro 20 lidí, hmm, to se tam ani nevejdu ...
                No tak termín taky nesedí...
                no tak nic...
                A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                WHDload reg.Oldrick.lha

                Komentovat


                  #68
                  O: Amiga párty ve Vraném - 2013

                  Nechtělo by to dát informace někam na vlastní stránku, ať jsou informace pohromadě?
                  Teď jsem se bavil s Tomsoftem a vůbec neví, že se Vrané znovu koná a počítám, že i další co sem nechodí, tak neví, např.: Wayne, KillJoy, Šlacha ...
                  ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                  Komentovat


                    #69
                    O: Amiga párty ve Vraném - 2013

                    Jako web kvůli tomu zakládat nebudu (ale pokud mi ho někdo udělá a zahostuje, budu se o něj klidně starat), sem tam něco píšu na svůj blog. Ale samozřejmě netuším, kam chodí Šlacha a Tomsoft... no jako rozšiřte to!
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #70
                      O: Amiga párty ve Vraném - 2013

                      Tři týdny poté je ArtWaY párty, takže já letošní Vrané na 99% vynechám.
                      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                      Komentovat


                        #71
                        O: Amiga párty ve Vraném - 2013

                        Autorem citovaného textu je Fery Přejít na původní příspěvek
                        Nechtělo by to dát informace někam na vlastní stránku, ať jsou informace pohromadě?
                        Teď jsem se bavil s Tomsoftem a vůbec neví, že se Vrané znovu koná a počítám, že i další co sem nechodí, tak neví, např.: Wayne, KillJoy, Šlacha ...
                        Tak jim oficialne dej link.

                        Komentovat


                          #72
                          O: Amiga párty ve Vraném - 2013

                          Autorem citovaného textu je Fery Přejít na původní příspěvek
                          Nechtělo by to dát informace někam na vlastní stránku, ať jsou informace pohromadě?
                          Teď jsem se bavil s Tomsoftem a vůbec neví, že se Vrané znovu koná a počítám, že i další co sem nechodí, tak neví, např.: Wayne, KillJoy, Šlacha ...
                          vráný nemá svojí stránku a vždy to bylo tady a u dava na blogu, není důvod to měnit, FCI má pravdu
                          Naposledy upravil Lasice; 13.05.2013, 19:57:19. Důvod: korekce
                          pařba a flink chtěj celýho člověka...

                          Komentovat


                            #73
                            O: Amiga párty ve Vraném - 2013

                            Včera bylo zasedání občanského sdružení, tj. mám oficiální přístup do budovy, klíče atd. Prohlédl jsem si většinu prostor budovy a je to myslím ve vynikajícím stavu - dole teda ještě probíhají stavební úpravy (aby byly funkční záchody a podobně), ale obecně - vypadá to dobře. Uvnitř je navíc příjemný chládek. Na fotkách - první tři fotky jsou místnost, kde proběhne akce. Je to moje bývalá čtvrtá třída. Druhé dvě fotky jsou z místnosti, která slouží jako skautská klubovna - tam se bude spát. Ty stany tam nebudou , ale musíte si vzít karimatky a spacáky! Sice tam asi přibudou nějaké gauče a tak, ale není to jisté. Do hlavní místnosti nastěhujeme ještě stoly a židle, elektriku jsem kontroloval a je myslím v pořádku - v nejhorším si přitáhneme super-prodlužku z vedlejší místnosti, abychom byli na jiné fázi - ale to zařídím v případě potřeby. Jinak jako jistič je tam silnější, než byl v Papírnách.

                            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC_1783.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 77,4 KB
ID: 107104 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC_1784.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 118,0 KB
ID: 107105 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC_1785.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 63,5 KB
ID: 107106 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC_1786.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 119,1 KB
ID: 107107 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC_1787.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 104,3 KB
ID: 107108

                            A nyní něco úplně jiného!

                            Cesta do Vraného autem bude zřejmě komplikovanější, než minule, jelikož je uzavřena silnice mezi Zbraslaví a Vraném! Musí se jet poměrně nešikovnou oklikou - přes Dolní Břežany a Zvoli - pohleďte sem: http://goo.gl/maps/rM9fe Existuje zde maličká pravděpodobnost, že silnice bude za měsíc otevřená, ale nelze na to spoléhat. Cesta vlakem beze změny a z nádraží je to kousek. Finální kilometr je docela komplikovanej, pokusím se ale zařídit cedulky pro automobilisty (pěšky přes schody je to jednodušší . Místa na parkování je dost.

                            P.S.: Pořád nepadlo rozhodnutí, kolik přesně bude akce stát, ale jak jsem psal již dříve - to se doladí na místě. Bude tam také pokladnička pro příspěvky.
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #74
                              O: Amiga párty ve Vraném - 2013

                              1, Tie stany by kludne mohli ostat, vzdy som po takom tuzil
                              2, Po tej ceste som tusim siel aj minule, to je ta s tymi cyklistami-samovrahmi? Ak ano, tak potes panbu
                              3, Co sa tyka toho posledneho kilaku - bolo by pripadne mozne hodit GPS suradnice?
                              4, Dufam, ze mi do toho nic nevleze sakra...
                              ???

                              Komentovat


                                #75
                                O: Amiga párty ve Vraném - 2013

                                Cyklostezka sebevrahů je právě ta přímá silnice mezi Vraném a Zbraslaví - a ta je zavřená. Po objížďce (tj. "poslední kilometr") naštěstí cyklisti nejezdí - ale jako cesta je to klikatá. Když klikneš na ten odkaz, tak ti to ukáže celou trasu - můžeš to zkusit? Tam pak máš i GPS.
                                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X