Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga párty ve Vraném - 2013

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Amiga párty ve Vraném - 2013

    Vážení přátelé. Mám pro vás doufám dobré zprávy.

    Po té, co jsme byli nuceni opustit Papírnu, hledali jsme nějakou alternativu. Po měsících trpělivého vyjednávání se zadařilo. V naší milé vísce je totiž stará škola, hned naproti kostelu, která se již několik let nevyužívá, jelikož se první stupeň přesunul do nové budovy a tak se obec rozhodla pronajmout našemu sdružení celou budovu za symbolickou částku (na období pěti let).

    Celý dům má celkem 5 místností a abych to shrnul - jedna místnost má sloužit pro kulturní akce, neboli je zde prostor pro případnou Amiga párty (považuji za více než vtipné, že zrovna tato místnost je ta samá, do které jsem kdysi chodil do druhé třídy, když jsme se přestěhovali do Vraného - nostalgicky zamčkávám slzičku).

    Rád bych se předběžně zeptal, zda-li by byl o takovou akci zájem, že bychom to mohli někdy v létě či na podzim tohoto roku zorganizovat. Klidně můžete začít navrhovat datum a klidně předběžně potvrďte účast, abychom to mohli správně naddimenzovat!

    Co se neví - budova je v relativně dobrém stavu, rozhodně nejde o rozbitý industrial ála Papírny - takže kouzlo objektu je nulové, ale funkčnost bude myslím vyhovující. Momentálně se na místě provádějí uklízecí a zušlechťovací práce (rekonstrukce prostě), ale jsem přesvědčen, že do 1-2 měsíců bude vše připraveno na akci. Velkou výhodou je do budoucna i pořádání akcí v zimě třeba, protože se bude dát mnohem snáze zatopit (centrálně).

    Rovněž se zatím neví, kolik by taková akce vlastně stála. Přestože je provozovatelem sdružení, jsou zde jisté náklady (elektrika, voda, případně topení a i ta rekonstrukce nebude zadarmo...), do kterých nevidím a nemohu s případnou budoucí cenou hýbat. Domnívám se ale, že by částka za celou akci neměla sakum prdum přesáhnout tu, co jsme platívali v Papírnách (tj. cca 1000 Kč) - ale to je nyní jen teorie, prostě to nevíme, může to být klidně méně (jelikož zde neplatíme prakticky žádný nájem). Poslední věc, která nyní není vůbec jasná, je vybavení místnosti. Oficiálně je totiž vedena jako "Klubovna místních Military Games" - tj. těch samých lidí, co měli v Papírnách ty kulomety a tak. Pointa je v tom, že tato místnost nemá sloužit jako skladiště, ale budou tam mít nějaké své věci (už jsem se na to výslovně ptal a skladiště mají oddělené - v šatnách v přízemí). Nějaké stoly tam přes víkend nataháme ještě z Papíren, takže nečekám problémy - jenom prostě nemohu poskytnout fotky zevnitř, jelikož to prostě není hotové .

    BONUS: Během akce by se asi dalo uvnitř i kouřit - i když není problém odbíhat ven - jenže všichni víme, jak se pak skupinky kuřáků a nekuřáku separují - a tím si přece rozvrátit naši společnost nenecháme. Takže jsem dumal, jak to vyřešit ohledně spaní. A zadařilo se - hned naproti naší místnosti je další třída, která bude sloužit jako skautská klubovna - díky mým konexím k této organizaci by mělo být možné zařídit, že by se spalo tam, takže spáči nebudou rušeni hlukem ani případným kouřem z hlavní místnosti. Je ale jasné, že pro místnost skautů budou platit extra pravidla - v tom ale nevidím problém.

    Správu budovy si vzal na svá bedra náš starý dobrý Jeník - šéf Military Games - možná si ho někteří pamatujete z minulých akcí, skoro vždy se tam objevil, jako šedá eminence v pozadí. On bude v budově bydlet, hlídat ji, udržovat a bude také definovat ceny, rezervovat nám datumy pro akce a tak dále. Jsme tedy přímo u zdroje .

    Pokud se chcete na místo podívat alespoň z ptačí perspektivy, můžete tak učinit kliknutím zde: http://goo.gl/maps/A1Pgc
    (To nahoře je kostel, do dole je stará škola).
    21
    31. května - 2. června
    4,76%
    1
    7.-9. června
    4,76%
    1
    14.-16. června
    52,38%
    11
    21.-23. června
    19,05%
    4
    28.-30. června
    19,05%
    4

    Hlasovat v anketě již není možné, anketa byla časově omezena.

    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    #2
    O: Amiga párty ve Vraném - 2013

    do vranyho přijedu, nejlepší amiga akce
    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    Komentovat


      #3
      Amiga párty ve Vraném - 2013

      Super

      Komentovat


        #4
        O: Amiga párty ve Vraném - 2013

        Pokud mi do toho nic vážného nevleze, moc rád se zúčastním
        A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
        A600 HD,
        2MB Chip, Fúria EC020 inside

        Komentovat


          #5
          O: Amiga párty ve Vraném - 2013

          Vůbec neváhej že by někdo ze stálých squatterů chyběl!
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            O: Amiga párty ve Vraném - 2013

            dtto co CodEx

            Komentovat


              #7
              O: Amiga párty ve Vraném - 2013



              Teda az na ten bonus v podobe dymu
              Naposledy upravil Wolfus; 04.04.2013, 14:47:21.
              ???

              Komentovat


                #8
                O: Amiga párty ve Vraném - 2013

                Výborná zpráva, těším se!
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat


                  #9
                  O: Amiga párty ve Vraném - 2013

                  pokud budu mít volnej víkend určitě rád přijedu
                  A1200 2MBChip, 16MB Fast, Blizzard III 1230/40, Tower - Infinity,WD 20 GB HDD

                  Komentovat


                    #10
                    O: Amiga párty ve Vraném - 2013

                    Tak to je super správa ... co se týká čmoudíků a smradíků, tak se přikláním na stranu "bez kouře". Ale když najdu svojí Amigu pohledem a ne po hmatu, tak to snad přežiju.
                    ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                    Komentovat


                      #11
                      O: Amiga párty ve Vraném - 2013

                      Se mnou počítat...tato akce má u mě vždy zelenou.
                      Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                      Komentovat


                        #12
                        O: Amiga párty ve Vraném - 2013

                        Autorem citovaného textu je Fery Přejít na původní příspěvek
                        Tak to je super správa ... co se týká čmoudíků a smradíků, tak se přikláním na stranu "bez kouře". Ale když najdu svojí Amigu pohledem a ne po hmatu, tak to snad přežiju.
                        No jenom aby to stařenka Amča taky přežila, kouření prostě škodí zdraví.... a to jsem kuřák. Asi teda nepřijedu, ale pokud bych mohl, tak jedině pro mašinky bez kouře. Howgh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                        Komentovat


                          #13
                          O: Amiga párty ve Vraném - 2013

                          Termínově by bylo dobré zvážit kam jí zařadit, přijde mi, že podzim je už dostatečně nabytý, nebyl by lepší nějaký červen?
                          A pokud bych si měl udělat výlet, tak preferuji nekuřácké prostředí...

                          Komentovat


                            #14
                            Amiga párty ve Vraném - 2013

                            Z toho huleni taky nejsem nadseny. V papirnach ty prostory byly tak velke, ze se to ztratilo, ale v mensi mistnosti tedy nevim.

                            Komentovat


                              #15
                              O: Amiga párty ve Vraném - 2013

                              I já bych se přimlouval pro kouření venku, stejně jako se to dělá na Kompech, Praseparty, Bytefestu aj. V létě je teplo a kouření venku by snad nemusel být takový problém.
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X