Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Wifi + SD karta

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Wifi + SD karta

    Tady jsem našel možnost, jak přesouvat soubory do Amigy přez wifi. Má to řadu omezení. Třeba, že neni možný používat síť z Amigy, web atd. Je to spíš pro někoho, kdo by chtěl přesouvat data z PC. Možná taky bude nutný vytvořit oddíl s FAT32, aby wifi měla kam ukládat data, protože amigáckej file system bude nad její síly.

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: NYV4a4d96_flashair_1.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 51,6 KB
ID: 112415

    Vypadá jako normální SDHC karta, ale mimo paměťových čipů ukrývá i wi-fi přístupový bod a HTTP server. Po zasunutí do jakéhokoli fotoaparátu či kamery vytvoří vlastní wi-fi síť, a vy tak můžete pořízené fotky a videa bezdrátově stáhnout do počítače nebo chytrého telefonu.
    Amiga 1200 HD, Blizzard 1260/50, 16MB RAM, 4GB CF-Ide, Sinclair ZX Spectrum 128K +2B

    #2
    O: Wifi + SD karta

    Taky jsem o tom četl - problém bude v tom, že dle mého toto řešení je jen pro přenos z foťáku do PC/Maca/atd. Nějak není nikde zmínka o tom, ž e by webové rozhraní zvládalo jakkoliv na kartu i ukládat. Dle mého to postrádá na přenos dat do Amigy smysl kvůli omezenosti - tady opravdu není od věci přenášet data po normálních kartách.

    Komentovat


      #3
      O: Wifi + SD karta

      Je to opravdu pouze pro cteni a jeste jenom pres webovy prohlizec. Kazdopadne je to zajimave reseni, treba to v budoucnu vylepsi.

      Komentovat


        #4
        O: Wifi + SD karta

        Kdo wifi sd povazuje za novinku, at se mi prihlasi, chci mit maly interni seznam!!!

        je to vec minimalne pet let stara
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #5
          O: Wifi + SD karta

          Novika by to byla na Amize. Jestli se nepletu, tak to na ní ještě nikdo nepoužil. Pro rozumný použití by to chtělo ovladače pro Amigu. Jenom si nejsem jistej, jestli lze FW karty nějak upravovat.
          Amiga 1200 HD, Blizzard 1260/50, 16MB RAM, 4GB CF-Ide, Sinclair ZX Spectrum 128K +2B

          Komentovat


            #6
            O: Wifi + SD karta

            Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
            Kdo wifi sd povazuje za novinku, at se mi prihlasi, chci mit maly interni seznam!!!
            Hlásím se. Já tohle vážně nikdy nezaregistroval. Navíc, skalní amigista používá zásadně jen diskety!!!
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #7
              O: Wifi + SD karta

              [QUOTE=Chain;78480]Kdo wifi sd povazuje za novinku, at se mi prihlasi, chci mit maly interni seznam!!!/QUOTE]
              Amiga - PMD 85

              Komentovat


                #8
                O: Wifi + SD karta

                Priznam sa, ze tiez to vidim prvy krat. Budem rad na zozname
                A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                Komentovat


                  #9
                  O: Wifi + SD karta

                  Na tento krasny novy zoznam sa bohuzial nedostanem Uz v 2006 sme ich v byvalej robote predavali - ludia ich tusim pouzivali v PDA-ckach, ktore nemali od vyroby wifi.
                  ???

                  Komentovat


                    #10
                    O: Wifi + SD karta

                    No ano, pro Amigu nepoužitelná novinka, jinak je to už opravdu několik let co jsem o tom slyšel a četl, takže se na seznam asi taky nedostanu
                    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                    Komentovat


                      #11
                      O: Wifi + SD karta

                      taky o tom slyšim prvně
                      A1200 2MBChip, 16MB Fast, Blizzard III 1230/40, Tower - Infinity,WD 20 GB HDD

                      Komentovat


                        #12
                        O: Wifi + SD karta

                        Na cestách jsem se setkal s Eye-fi již před cca 5ti lety, uvažoval jsem i o koupi, ale tehdy za ní chtěli docela ranec, takže jsem zůstal u klasiky.
                        Naposledy upravil CodEx; 08.04.2013, 10:25:37.
                        A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                        A600 HD,
                        2MB Chip, Fúria EC020 inside

                        Komentovat


                          #13
                          O: Wifi + SD karta

                          Porad jsem premyslel, jak se ta mrcha, o ktere jsem pred lety slysel, jmenovala. No jasne, Eye-fi.

                          Komentovat


                            #14
                            O: Wifi + SD karta

                            Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                            Kdo wifi sd povazuje za novinku, at se mi prihlasi, chci mit maly interni seznam!!!
                            Seznamy jsou důležité. Z tebe chlape by byl fajn estébák, to by jsi s těmi svými seznamy mohl připadat i důležitej Tak prosím, chci být na přední pozici. Taky jsem o tom nic nevěděl. Nějak nechápu smysl podobných komentářů....

                            Komentovat


                              #15
                              O: Wifi + SD karta

                              ty si z osravy vid?
                              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X