Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RESETkání 2013 - Brno - 3. - 5. května

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    O: RESETkání 2013 - Brno - 3. - 5. května

    Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
    Záááávist! Vím, že jsem loni slíbil, že letos zůstanu do neděle, ale to jsem netušil, že se mi narodí malé uřvané nadělení Tak snad zase za rok už zagriluju a bude to na pohodu. Holt musíme začít dělat akce na nějakých penzionech s dětskými koutky, aby naše robátka a ženy měly klid na svoje kraviny a my se mohli věnovat důležitým činnostem
    CO je tohle za PRASTENEJ napad? Zene je akorat treba sikovne vysvetlit, ze muze byt rada ze od tebe bude mit dva dny pokoj, a ne zacit takhle blnout. Pak nema byt ten svet v ****, kdyz chlapi zacinaji myslet takhle...

    Komentovat


      #62
      O: RESETkání 2013 - Brno - 3. - 5. května

      Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
      CO je tohle za PRASTENEJ napad? Zene je akorat treba sikovne vysvetlit, ze muze byt rada ze od tebe bude mit dva dny pokoj, a ne zacit takhle blnout. Pak nema byt ten svet v ****, kdyz chlapi zacinaji myslet takhle...
      No chápu Mistika, taky mám ohledně akcí pro letošek vystaráno a drahé polovičky, jak mají rozhozené hormony, nejsou ideálním partnerem pro vyjednávání Takže penzion s případným dětským Amiga koutkem, by vůbec nebyl vůbec od věci

      Jinak Mistiku, dodatečně gratuluji
      A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
      A600 HD,
      2MB Chip, Fúria EC020 inside

      Komentovat


        #63
        O: RESETkání 2013 - Brno - 3. - 5. května

        Díky za gratulaci

        Komentovat


          #64
          O: RESETkání 2013 - Brno - 3. - 5. května

          Super akce, demíčka paráda, sensible soccer s bratrem neměl chybu a hlavně sem po delší době mohl zapařit s divočákama, i když bez rotujícího Jendy + Jen ten rum chyběl...
          Panda Libor

          Komentovat


            #65
            O: RESETkání 2013 - Brno - 3. - 5. května

            Také děkuji za zorganizování super akce. Pokecal sem, pochlastal sem, pohulil sem, popařil sem. Co vícero chtít? Snad jen ty striptérky chyběly... Především bych chtěl vyzdvihnout úsilí kolegy Lisiaka, který mi exclusívně ukázal, jak postupují prace an ATEkonvert pro Amigu a musím říct, že je to velice propracovaný kousek softu, který umí převody mezi nejrůznějšími tabulkami kódování i s náhledy a dalšími vychytávkami. Také jsem musel pochválit Lisiakovu novou image. Po několika plastických operacích a s novým účesem se již skutečně velmi podobá Jasonu Mewesovi (viz. foto idolu níže). Prý zanedlouho vyhlásí konkurz na Silent Boba, aby se mohlo natočit Clerks 3-4-5.
            Zároveň sem házím svůj soutěžní příspěvek - hru Milionář. Poduste si své mozkové závity. (často se vyskytuje dotaz, proč se po špatně zodpovězené otázce neukáže správná odpověď - inu protože po prohře Vás od kompu nikdo nevyhodí, jako v reálné soutěži a tak byste měli hodně usnadněnou cestu k postupu při opakování)
            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: mewes.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 106,3 KB
ID: 107095
            No není to celý Lisiak? Bohužel jsem si ho včera nevyfotil pro porovnání, ale určitě tak učinil někdo jiný a hodí fotku pro porovnání - máme mezi sebou celebritu!
            Přiložené soubory

            Komentovat


              #66
              O: RESETkání 2013 - Brno - 3. - 5. května

              Já taky děkuji za super akci, pokecal jsem, zahrál jsem. Jen těch Pražáků mohlo přijet více . Doufám, že někdo časem nahodí odkaz na nějakou fotogalerii.
              I love Amiga

              Komentovat


                #67
                O: RESETkání 2013 - Brno - 3. - 5. května

                Fakt že jo, ta podoba tam je
                Amiga 1200 Blizzard 1230/50 MkIV 32MB 4GB Ide-CF Wi-Fi Orinoco Silver ,Amiga 1200 40MB hdd 4MB fast ram
                Stylový, citrónově žlutý toaletní papír - došel

                Komentovat


                  #68
                  O: RESETkání 2013 - Brno - 3. - 5. května

                  Díky všem zůčastněným za návštěvu, bylo skvělé vidět se opět se známými tvářemi a bylo ještě skvělejší poznat nové. Sice jsme demopárty, pro některé třeba nezajímavá, ale dema nám jela skoro permanentně a herní sekce se také docela osvědčila. Nebyl jsem letos z rodinných důvodů příliž dobře připraven, proto se omlouvám za některé technické a organizační nedostatky, ale nakonec jsme to zvládli. Dokonce i compo bylo nakonec nejpočetnější co se příspěvků týče, gratulace vítězům, čest poraženým ;o)

                  Výsledky dám sem již brzy... (budu Mistica trochu napínat) - mimochodem hra se hrála do brzkých ranních hodin ;o)
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #69
                    O: RESETkání 2013 - Brno - 3. - 5. května

                    tak po hodně hodně letech jsem znovu nasál vůni AMIGY a hlavně lidí kolem tohoto legendárního stroje a ta vůně byla úžasná. Děkuji všem co se účastnili RESETKÁNÍ 2013 a vytvořili atmosféru


                    Komentovat


                      #70
                      O: RESETkání 2013 - Brno - 3. - 5. května

                      Autorem citovaného textu je kavi Přejít na původní příspěvek
                      ta vůně byla úžasná.
                      jj hlavně ta moje

                      Taky jsem tě rád poznal a budu rád, když nás navštívíš i příště. Ale to poznávání se na RESETkání je takové specifické. Na prvním novodobém RESETkání 2011 dorazila spousta nových lidí, pochvalovali si akci, ale na durhou už nedorazili (nikdo kromě Lisiaka). Ovšem i na té druhé se objevily nové tvéře. Ti byli také nadšeni, ale na následující ročník již také nedorazili (kromě Vejce). Takže já si nedělám iluze, že bych komunitu nějak extra rozšiřoval ;o)

                      Každopádně od minulých akcí je mi už jedno kolik lidí přijde a jestli se to rentuje. Zajímá mě snad jen to, aby bylo dostatek piva, jestli přijedou kluci ze skupiny a nejbližší přátelé a jestli se naplní compo alespoň třemi příspěvky v každé kategorii, což se letos podařilo skvěle.

                      Snad jen mít více volného času na přípravu, mohla být akce o malinko lépe organizačně zvladnutá (třeba mít na projektoru připojenou A4000 bez toho, aniž bych si odpálil monitor).

                      Jo abych nezapomněl, všichni, co jsme něco na akci vyfotili, prosím FOTKY mi pošlete na email jack-3d[zavináč]volny.cz
                      Naposledy upravil jack-3d; 07.05.2013, 16:54:49.
                      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                      Komentovat


                        #71
                        O: RESETkání 2013 - Brno - 3. - 5. května

                        Tiez som chcel prispet aspon jednym vytvorom .. len som to nestihol.... nabuduce hadam .... aj ked neviem ci by v konkurencii obstal
                        Naposledy upravil venox; 07.05.2013, 18:09:27.
                        WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                        Komentovat


                          #72
                          O: RESETkání 2013 - Brno - 3. - 5. května

                          Záleží, jestli je pro tebe důležité vyhrát, nebo zůčastnit se tím i podpořit "naší věc". My taky, když na párty tvoříme narychlo nějaké demíčko nepomýšlíme na výhru, ale na to pobavit publikum, pobavit Amigisty, domplnit compo o jeden příspěvek (navíc už nám několik lidí řeklo, že se vždy těší na zahájení Amiga compo na Revision, které většinou začíná vtipným demem od ArtWaY a že to už tak nějak patří k folklóru).

                          Dneska se počítá všechno, už to nejsou demo compo před 15ti lety, kdy se pre-selectovalo 25 nejlepších dem a zbytek se nepouštěl.

                          Výsledky a soutěžní příspěvky nahodím na FTP jen jak seženu nějaký monitor k PC ;o)
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            #73
                            O: RESETkání 2013 - Brno - 3. - 5. května

                            ja som chcel iba povedat to aby to nebolo uplne mimo proste trapne, ukazem to potom co som chcel poslat
                            WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                            Komentovat


                              #74
                              O: RESETkání 2013 - Brno - 3. - 5. května

                              hele Jacku, jak budes mit chvilku cas tak namysli nejaky termin kdy bys me venoval par desitek minut. stavil bych se nekam v brne kde je net a objednal za tve asistence potrebne veci k tomu aby me slapala A1200 i v dnesni dobe. Vy padl jsem z amigy v dobe kdy se zacaly instalovat prvni HDD a jsem docela zmaten jak to vlastne dneska funguje, ale do toho se dostanu

                              kazdopadne jsem sehnal prvniho sponzora resp. prispevatele na další RESETkání. Nebude to nic extra, ale každá Kč se počítá.... Docela nostalgicky to bude firma APIDYA s.r.o.
                              a pracuju na dalších !!!
                              Tím nechci každopádně nijak narušit atmosféru Resetu, která je suprově nekomerční, ale trošilinku přispět tím co umím a za co jsem tomu stroji (a1200) vděčnej, že umím!

                              Komentovat


                                #75
                                O: RESETkání 2013 - Brno - 3. - 5. května

                                Cau Jacku diky za fajn akci a jeste jednou sorry za muj grafickej a zvukovej
                                prispevek do compa s nazvem "jen par hodin na WC" a zasilam par fotek co jsem
                                cvakl. Nektere jsou spatne jine zase povedene.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X