Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nový joystick

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Nový joystick

    Děti si s tím poradí. Hlavně že ovládají něco co se na monitoru hýbe
    Amiga 1200 Blizzard 1230/50 MkIV 32MB 4GB Ide-CF Wi-Fi Orinoco Silver ,Amiga 1200 40MB hdd 4MB fast ram
    Stylový, citrónově žlutý toaletní papír - došel

    Komentovat


      #17
      O: Nový joystick

      no nevim.... ale ten můj synek si vybírá , už to není "hlavně že se něco hejbe"
      A1200 2MBChip, 16MB Fast, Blizzard III 1230/40, Tower - Infinity,WD 20 GB HDD

      Komentovat


        #18
        O: Nový joystick

        Jestli chcete hraní bez kompromisů a cena neni pro vás překážkou ...



        Na druhou stranu, redukce na ps2 myš stojí stejně.
        Amiga 1200 HD, Blizzard 1260/50, 16MB RAM, 4GB CF-Ide, Sinclair ZX Spectrum 128K +2B

        Komentovat


          #19
          O: Nový joystick

          V Polsku se dají ještě v poho sehnat joysticky. Např. tento prodejce na Allegru jich má hodně: http://allegro.pl/listing/user/listi...=16619151&id=2

          Možná se s ním půjde domluvit na zásilce do ČR.

          Uvedený PSX pad mám delší dobu - funguje skvěle s dualshockem 2! Doporučuji! Hrával jsem na starším joysticku, ale to věčné cvakání mikrospínačů lezlo na nervy a po vyzkoušení dualshocku letěl do skříně a přikoupil jsem další PSX adaptér... Autor adaptéru dokonce reaguje na připomínky a upravuje případné chyby ve firmware a byl ochotný mi ho dokonce přehrát...
          Naposledy upravil RadimK; 13.04.2013, 15:47:17.
          A1200, 8MB Fast, 4GB CF, 4GB CF PCMCIA, 2x PSX -> Amiga

          Komentovat


            #20
            O: Nový joystick

            Teď koukám, že v Polsku to maj téměř za polovinu

            Amiga 1200 HD, Blizzard 1260/50, 16MB RAM, 4GB CF-Ide, Sinclair ZX Spectrum 128K +2B

            Komentovat


              #21
              Autorem citovaného textu je PD321 Přejít na původní příspěvek
              Teď koukám, že v Polsku to maj téměř za polovinu

              http://allegro.pl/psx-pad-adapter-do...111366631.html
              Kolko stoji postovne? Budes prekvapeny. Poliak nieje sprosty.
              WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

              Komentovat


                #22
                O: Nový joystick

                Já běžně v PL nakupuju a ten adaptér by mohl stát na poštovném cca 15 - 20 zl. Tedy cca 4-5 EU.
                ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                Komentovat


                  #23
                  O: Nový joystick

                  Autorem citovaného textu je Fery Přejít na původní příspěvek
                  Já běžně v PL nakupuju a ten adaptér by mohl stát na poštovném cca 15 - 20 zl. Tedy cca 4-5 EU.
                  Schvalne by ma zaujimalo kolko bude postovne. Pred par dnami som chcel objednat rework stanicu z allegra pretoze tam bola dobra cena, postovne bolo 160 zlotych nech si to necha
                  WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                  Komentovat


                    #24
                    O: Nový joystick

                    Někteří Poláci rádi přehánějí, je potřeba je trošku usměrnit a zkusit trošku krotit. Taky jednou po mně jeden chtěl 90zl, nakonec po diskuzi jsme skončili na 50zl.
                    ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                    Komentovat


                      #25
                      O: Nový joystick

                      Nojo, Polsko je daleko a na cestě číhaj vlci.

                      Tady jsem ještě objevil jinej adaptér za 20 kanadských dolarů + 9 dolarů poštovnýho (asi 570Kč)

                      Diskuze:
                      Hi All, I have this PSX controller adapter for Amiga/Atari for sale $19.00. New, and i have quite a few in stock Amiga/Atari PSX controller adapter PSX controller adapter that will work on Amiga/Atari and most other 8/16 bit retro computers that use the DB9 connector. Can be used in...


                      Web:
                      Amiga 1200 HD, Blizzard 1260/50, 16MB RAM, 4GB CF-Ide, Sinclair ZX Spectrum 128K +2B

                      Komentovat


                        #26
                        O: Nový joystick

                        Mám k Amize nějakou předělávku PC joysticku Genius Power Station. Je to bestie takřka rozměrů samotné Amigy a zatím až na volnější páku funguje dobře.
                        Nechci si ale představit, že jednou vyplivně zrovna když mě bude bavit SWIV a já pak budu 14 dní čekat na balíček.

                        Máte někdo referenci na Quickjoy Megastar SV-135?

                        Komentovat


                          #27
                          O: Nový joystick

                          Tu mrchu jsi nedávno vyhrál na Aukru, že jo?
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #28
                            O: Nový joystick

                            Jo, to je ona. Ta mrcha joystick je trochu vidět na fotce v mém vlákně.
                            Chtěl bych mít backup, kdyby něco

                            Komentovat


                              #29
                              O: Nový joystick

                              To je mnohem větší než Amiga, dá se to ještě roztáhnout do stran. Spolužák si to kdysi koupil k jedné minoritní platformě, aby na tom mohl hrát Dragon Ninju v MAME. Byl na něj přeborník, dokázal ho dohrát na automatu na jednu pětikačku jednou rukou, v druhé držel cigáro a za celou hru nepřišel ani o čárku energie.
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat


                                #30
                                O: Nový joystick

                                Ono se s ním hraje dobře. Slušně to sedí na stole, páka má čitelný chod a šest tlačítek je velkých jako u arkádových beden.
                                Jedno je fire, druhé funguje jen někde jako druhý fire, třetí mi chodilo snad u jedné hry jako rychlá střelba, ale od té doby si neumím vybavit u čeho to bylo a nikde jinde mi to nefunguje.
                                Čtvrté je zapojené jako pohyb nahoru, což je občas fajn na časté skákání. Páté a šesté nefungují.

                                Jestli máte někdo ten Quickjoy Megastar SV-135, tak sem se zkušenostmi.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X