Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Doom pro windows kompatibilní s ADoom případně ADoomPPC

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Doom pro windows kompatibilní s ADoom případně ADoomPPC

    Pro widle je asi bambilión klientů pro dooma. Zkoušel někdo nějaký, který by přes síť (TCP/IP) chodil s tím amigáckým portem?
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    #2
    O: Doom pro windows kompatibilní s ADoom případně ADoomPPC

    DoomAttack to podporuje, ale neměl jsem to samozřejmě možnost zkoušet. Rád bych ale na Amiga párty ve Vraném zkusil hru přes kabel (kdo se hlásí? ).
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      O: Doom pro windows kompatibilní s ADoom případně ADoomPPC

      Na intru jsem s PCčkářema po síti hrál určitě Q1 a Q2, snad možná i Dooma, ale už si fakt nevzpomínám.
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #4
        O: Doom pro windows kompatibilní s ADoom případně ADoomPPC

        Mám víc doomoschopných amig, jen jsem to chtěl vyzkoušet i s PC. Do Vranýho bych asi vzal nějaký wifi AP, ADoom 1.4 by měl podporovat až 4 hráče. Mohli bysme dát deathmatch... Včera jsem ozkoušel 2x A1260 + A3000 a síť šlapala v poho.
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #5
          O: Doom pro windows kompatibilní s ADoom případně ADoomPPC

          Jakože bych pustil Miami a hráli bychom bezdrátově? To by mohla bejt sranda!
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            O: Doom pro windows kompatibilní s ADoom případně ADoomPPC

            No jistě s kabelem je to jen pro dva, to taková bžunda není. Mám i jednu dvě síťovky k zapůjčení. Jo a jinak vypadá to, že tahle verze by mohla chodit společně s amigou.
            Naposledy upravil Starej_Mraf; 15.04.2013, 13:30:38.
            www.oldcomp.cz
            party.oldcomp.cz

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X