Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Starcaft pro OS4

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Software AmigaOS 4.x Starcaft pro OS4

    Na OS4depot se objevila beta Stargusu, tj. portu Starcraftu pro OS4. Ke zprovoznění potřebujete původní datové soubory. Jedná se samozřejmě o Starcraft 1 ...
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    #2
    O: Starcaft pro OS4

    Já faktu budu muset dodělat toto Pega ... snad na to bude 600MHz stačit, vyzkoušeno asi zatím nikdo nemá?
    ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

    Komentovat


      #3
      O: Starcaft pro OS4

      600 MHz musí stačit s prstem v nose, pokud jde o alespoň trošku kvalitní port. Původní Starcraft jel na Pentiu 90 MHz... vlastně bych si uměl představit Starcrafta i na AGA Amize (s trochou snahy).
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #4
        O: Starcaft pro OS4

        No, vždyť taky ano - http://www.amigaportal.cz/component/...pro-amigaos-3x
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          O: Starcaft pro OS4

          Jde to i na sam440 533MHz...
          www.oldcomp.cz
          party.oldcomp.cz

          Komentovat


            #6
            O: Starcaft pro OS4

            @Prober: Díky za tip, já to později zkusím (tak za dva týdny)!
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #7
              O: Starcaft pro OS4

              No, tak jsem se do toho pustil a po pár hodinách laborování jsem zjistil, že k běhu je vyžadována grafická karta, takže smolík . Neboli - Starcraft na 060@100 pojede dobře i skrz OS 3.x, ale ta grafárna v tom hapruje .
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X