Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

South Park - Cartman Kouří pro A600 a výše

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    South Park - Cartman Kouří pro A600 a výše

    Podle jednoho návodu jsem se pustil do testu konverze MKV do HAM Video. Osobně se domnívám, že to není nejšťastnější varianta pro animáky, protože tam by se osvědčil určitě nějaký konverter, co to převede do 32 barev. Ani nevím, zda AVI4HV používá nějakou kompresi, kterou ANIM formát umí.
    Test HAM videa pro low end Amigy. Konkrétně South Park - Cartman Kouří. Rozlišení 320x180. Zvuk 16kHz, 8bit, mono. Velikost souboru po rozbalení je 600MB

    Pokud někdo vyzkouší na své A600/A500 a podá info, jak mu to běží, budu rád. Je u toho i přehrávač HAMP.RUN. Pozor! Video má po rozbalení z RAR velikost 600MB!!!

    Každopádně bych si nějaké díly South Parku zkonvertil pro 040ku - jaký myslíte, že je na to nejlepší codec? SP má minimum změn v obraze a hodně jednolitých ploch, čili nějaká bezztrátová komprese je úplně ideální.

    #2
    O: South Park - Cartman Kouří pro A600 a výše

    600 MB - jak je to dlouhý klip? Orientačně...
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      O: South Park - Cartman Kouří pro A600 a výše

      22 minut

      Komentovat


        #4
        O: South Park - Cartman Kouří pro A600 a výše

        Ide to paradne, akurat zvuk dost na ticho
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #5
          O: South Park - Cartman Kouří pro A600 a výše

          Hm, já to mám přes telku a na hodnotu volume 25 to hrálo pěkně (já to ovšem pouštěl na 040, tak je pro mě hodnotné info, že to pěkně jede i na A600).

          Komentovat


            #6
            O: South Park - Cartman Kouří pro A600 a výše

            Prehraval som to na Furia 32-Bit 28MHz, bez cukania uplne cool plynulo
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #7
              O: South Park - Cartman Kouří pro A600 a výše

              Hele, tady už to taky někdo zkoušel...

              Užívejte si videa a hudbu, kterou máte rádi, nahrávejte originální obsah a sdílejte vše s přáteli, rodinou i celým světem na YouTube.

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X