Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga Forever Essentials for Android

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Emulace amigy Amiga Forever Essentials for Android



    Cloanto vydává svůj emulační balík na Android za 0,99 USD, více v odkazu...

    #2
    O: Amiga Forever Essentials for Android

    Jinak Petro T. Tyschtschenko má na FB na zdi super čtení... Doporučuju prolistovat !!!


    Přihlaste se k Facebooku, abyste mohli začít spojovat s přáteli, rodinou a lidmi, které znáte, a sdílet s nimi obsah.

    Komentovat


      #3
      O: Amiga Forever Essentials for Android

      Na aplikacích pro Android mě s*re, že 90% z nich nepočítá s klávesnicí a natvrdo cpou ovládací prvky na obrazovku bez možnosti rekonfigurace. Čili se ptám - ten balík od Cloanta už umí využívat připojenou klávesnici a myš?

      Komentovat


        #4
        O: Amiga Forever Essentials for Android

        Dufam ze sa najde tester za 1 dolar ))
        WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

        Komentovat


          #5
          O: Amiga Forever Essentials for Android

          Jak jsem pochopil já, tak to není emulátor, ale jen licence na romky, pro použití v ostatních emulátorech ...
          ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

          Komentovat


            #6
            O: Amiga Forever Essentials for Android

            Nemáte někdo v telefonu Emulátor Omega 500 pro android? Nemohl by mi někdo poslat APP? Mě to píše nepodporované zařízení A ke stažení nikde přímo není...

            Komentovat


              #7
              O: Amiga Forever Essentials for Android

              Komentovat


                #8
                O: Amiga Forever Essentials for Android

                aha. tak už vím, proč mi to nepojede, protože to chce android 4.0... Každopádně díky za přeposlání...

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X