Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Konecne poradna Amiga USB klavesnice

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hardware Konecne poradna Amiga USB klavesnice

    Jako vedlejsi produkt vyvoje X500 Evo pocitacove skrine "vse v jednom" se tu rysuje samostatna USB klavesnice s Cherry MX Blue switches a vzhledem a rozlozenim klaves co mozna nejpodobnejsi klasicke Amize. Zadne polepky a podobne, ale laserem vypalene popisky vcetne boing ballu!
    Co se tyce barev tak to mimo klasiky bila+bezova vypada dokonce i na kompletne bile, kompletne cerne kombinace... prostě úža!


    #2
    O: Konecne poradna Amiga USB klavesnice

    To vypada dobre.

    Komentovat


      #3
      O: Konecne poradna Amiga USB klavesnice

      To je fakt pěkný,mít to doma.
      Amiga je nejlepší...

      Komentovat


        #4
        O: Konecne poradna Amiga USB klavesnice

        Jsem zvědav na cenu ...
        ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

        Komentovat


          #5
          O: Konecne poradna Amiga USB klavesnice

          Vím, že se mě tenhle kousek HW netýká, ale trochu bych měl strach z toho cvakání mikrospínačú. Nezní mi to z ukázky moc příjemně. Teď jsem si zkusil C64 a zvuk je příjemnejší. Jinak samozřejmě super, že bude takováhle klávesnice Tohle opravdu není myšleno ironicky
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            #6
            O: Konecne poradna Amiga USB klavesnice

            Jo, ty zvuky se mi také zdály dost hlasité...a cena? Ta bude určitě značná až přehnaná jak bývá na téhle platformě zvykem.
            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

            Komentovat


              #7
              O: Konecne poradna Amiga USB klavesnice

              Mne by stacili cisto tie klavesy, pouzit ich v original Amiga klavesnici. To by Amigy krasne omladli..
              A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

              Komentovat


                #8
                O: Konecne poradna Amiga USB klavesnice

                Předpokládám tak něco okolo 100 Eur

                Komentovat


                  #9
                  O: Konecne poradna Amiga USB klavesnice

                  Ocenujem, ze pre Amigu stale niekto vyraba aj taketo veci. Len skoda ze je to mimo moj rozpocet...
                  A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                  Komentovat


                    #10
                    O: Konecne poradna Amiga USB klavesnice

                    Autorem citovaného textu je JOeAim Přejít na původní příspěvek
                    Předpokládám tak něco okolo 100 Eur
                    To jsi asi přehnal, za to koupíš i Amigu, sice jetou, ale i tak. Je to na
                    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                    Komentovat


                      #11
                      O: Konecne poradna Amiga USB klavesnice

                      Takze objevilo se tu par komentaru na ktere je potreba reagovat.

                      ZVUK
                      Existuje nekolik typu CherryMX mikrospinacu, na videu jsou pouzity modre -ty cvakaji, ale existuji jeste cervene, cerne a hnede. Lisi se jak zvukem, tak odporem ktery kladou pri stlaceni a tim i ucelem pro ktery jsou nejlepsi (hrani, psani atd.) Bude mozne si zvolit z modrych, cernych nebo cervenych. (vice zde anglicky)

                      CENA
                      Zatim neni znama, ale primarne se nejedna o typicky komercni produkt na kterem by chtel autor ryzovat. Zatim zjistuje zajem (na amigaworld.net) a samozrejme cim vic lidi objedna, tim nizsi bude cena, nicmene netvrdim ze to bude levne, klavesnice s CherryMX jsou o dost vyssi trida nez obycejne gumaky.

                      FOTKY

                      jeste pravdepodobne dojde k drobnym zmenam, uvazuje se i o verzi pro MOS.

                      Komentovat


                        #12
                        O: Konecne poradna Amiga USB klavesnice

                        Klavesy su fajn, ale este sa daju kupit nove v Amigakite vo forme A1200 klavesnice. Privital by som plasty A1200, aj ked viem, ze je to nerealne.
                        A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                        Komentovat


                          #13
                          O: Konecne poradna Amiga USB klavesnice

                          Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                          Jo, ty zvuky se mi také zdály dost hlasité...a cena? Ta bude určitě značná až přehnaná jak bývá na téhle platformě zvykem.
                          Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
                          Já jsem to říkal, bohužel jsem měl pravdu.
                          Naposledy upravil Dedy; 01.12.2013, 21:05:41.
                          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X