Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hry pro Amigu po roce 96

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hry pro Amigu po roce 96

    Ahoj,
    Hledal jsem vsude mozne, ale neuspesne nejaky seznam her pro Amigu, ktere vysly rekneme po roce 96. Proste takove, o kterych se po tomto roce ve vetsine casaku prestalo psat. Par RPGcek a doomovek jsem diky vasim clankum nasel tady na Portalu, neco na Lemon amiga, ale urcite jich muselo byt vic, nebo ne? Mam na mysli 68k hry pro os3 a ne porty z jinych platforem. Nemate nekdo v zasobe nejaky link? Nebo odkazy na recenze, popripade download (ikdyz to je asi kravina, protoze to urcite jeste nebude abandonware)?

    #2
    O: Hry pro Amigu po roce 96

    Nějaké jsou, nějaké nejsou free. Takový Simon 2 myslím ještě uvolněný nebyl. Ale hodně jich nakonec autoři už vypustili zadarmo. Her bylo ještě celkem dost, spousta PDček, které za moc nestojí a sem tam něco zahrání hodného... Ale moc toho není.

    Komentovat


      #3
      O: Hry pro Amigu po roce 96

      skus pozriet tosec

      tu je find na subory co su otagovane rokmi 1997+ a su pod Games

      Komentovat


        #4
        O: Hry pro Amigu po roce 96

        No jo, to jsem kdysi stahoval, ale jeste jsem nebyl schopnej uvolnit misto na disku, abych rozbalil asi 30 GB archiv... Dekuju, Pojedu podle seznamu a budu hledat recenze a tak.

        Komentovat


          #5
          O: Hry pro Amigu po roce 96

          Proč stahovat celé? Tady si vyber a stáhni si jen, co chceš.

          Komentovat


            #6
            O: Hry pro Amigu po roce 96

            Protoze jsem lama a uz se stalo, aspon me to donuti si v pocitaci uklidit...zacnu plochou .
            Jinak jsem jeste nejake nasel na Hall of Light, tak se budu divat i tam.

            Komentovat


              #7
              O: Hry pro Amigu po roce 96

              Velice dobře lze hledat tady:
              Amiga games database containing data, screenshots, reviews, cheat codes, walkthroughs, maps, manuals, links, box scans, disk scans


              Jinam ani nechodím. Jinak obecně Mobygames... ale asi ti je jasné, že po roce 1995 to jde s legendami na Amigu do kopru.
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #8
                O: Hry pro Amigu po roce 96

                Jo, to asi je, ale neni od veci se s nima seznamit a o to vic si pak vazit tech opravdovych legend prvni poloviny let 90

                Komentovat


                  #9
                  O: Hry pro Amigu po roce 96

                  Taky se můžeš podívat na tohle video a hry poshánět:
                  Top 10 Amiga Games You've Never Even Heard About!Yes, you read it right. Presented here is a showcase of some of the rarest, most unique and hard to find cla...

                  Minimálně 7 z toho videa jsem fakt nikdy neviděl.

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X